19 Ekim Beygir.com İSTANBUL – ADANA Altılı Ganyan Tahminleri, Koşu Yorumları 2023

19 Ekim Beygir.com İSTANBUL – ADANA Altılı Ganyan Tahminleri, Koşu Yorumları

İSTANBUL

1xbet

1.Koşu: Günün ilk koşusunda Formda jokeyi ile start alacak olan IRON CLAD (2),son startında ikinci olan PERFECTUS (5),CHARMING STORM (1) ve LORD OF PERA (4) maiden’den çıkmaya en yakın safkanlardır.

2.Koşu: Etkili formu devam eden USAGARA (2), kazanmaya en yakın safkan olup; CABİRE (7),ABUŞ (5) ve ÇETİNASLAN (3) favoriden sonra sırası ile değerlendirilmesi gereken safkanlardır.

1xbet

3.Koşu: Formunu koruyan BEYAZ GÖLGE (1) koşuda favorimizdir. Tecrübeli binicisi ile KIZÇEM (5) favorinin ciddi rakibidir. Bir önceki koşusunu tekrarlarsa TEAR DROP (4) şanslı olabilir. Bursa’daki son koşusu beğenilen GREEN LAGOON (12) koşunun bomba ismidir.

4.Koşu: İlk startında etkili koşarak kazanmayı bile PEPE (3) usta jokeyi ile favorimizdir. Açık koşularda etkili koşan BRANZINI (1) birinciliğin bir diğer adayı olup; BUGABOO (5) ve MISS QUEEN (2) sonraki ihtimallerdir.

1xbet

5.Koşu: Mükemmel performansı devam eden KATRE (2) yine kazanabilir. Her iki koşusundan birini kazanan kalite safkan NİLDA (5) favorinin yakın rakibidir. KUMSAL (3) ve RENGÜL (6-1) etkili rakiplerinin yanında zoru başarmaya çalışacaklar.

6.Koşu: Son koşusunu bu mesafede kazanan AYKAL (2) uygun grupta favorimizdir. BARRERA (1),MYTHOGENIC (6) ve ATEN (8) favorinin eksik yada hatalı koşması durumunda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan LABEZERIN (2),son koşusunda etkili olan SELECTED (3),uygun kilosu ile MIA VICTORY (9) ve son koşusu beğenilen MAYA KISKA (10) son koşuda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

ADANA

1.Koşu: İlk koşuda uygun kilosu ile TORO TORO (4),son koşularında etkili olan YİĞİT KRAL (1),APRIL BABE (3) ve AYŞIN SULTAN (2) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Maiden koşuda DERSPLAY (3) ve GRAIN GIRL (8) birinciliğin güçlü adayları olup; AKINŞAH (1) ve BALKU (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Son koşularında etkili olan KINGSLAND (4),galoplarında çok iyi duruma geldiği gözlenen SLAYER SCREAM (6) arasındaki mücadeleden birinci çıkabilir. Çim koşuları beğenilen PARTY LOVER (9) ve ERKANIM (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Etkili formu devam eden YILDIZGÜZELİ (2) favorimizdir. MED BEY (1) favorinin ciddi rakibi olup; SEVERİM (7) ve ASMİN KIZI (3) hata affetmeyecek safkanlardır.

5.Koşu: İyi performansını devam ettiren SHAMELESS (3) favorimizdir. DELİ BEY (1),BANDİDAS (9) ve ÖZBAYHAN (2) favorinin hata yapmasını bekleyecek safkanlardır.

6.Koşu: Son üç koşusunu kazanan GENCERHAN (1) uygun grupta kazanmaya en yakın safkandır. BEŞİRYILDIZ (5),ARTVİNLİ (2) ve AĞABİŞKEK (4) favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.

7.Koşu: Uygun grupta start alacak olan PIRILIM (1) etkili olduğu mesafede favorimizdir. Eküri avantajı ile TEA SPOON (5-13),etkili jokeyi ile HADİ GÜLE GÜLE (6) ve sevdiği pist ve mesafede FASTEST GIRL (4) birincilik adayı diğer safkanlardır.

8.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde son koşusunda tabela yapan UMUT ATEŞİ (2-7),KARSAVUL ATEŞİ (6),YANDIMAYŞE (9) ve RÜZGARIN RUHU (10) hep birlikte şans verilmesi gereken safkanlardır.

Sitemizdeki diğer İSTANBUL-ADANA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın.

Kaynak: beygir.com

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! ÜCRETSİZ, KULLANICI DOSTU ANDROID AT YARIŞI MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top