19 Ekim Nalkapon.com İSTANBUL – ADANA Altılı Ganyan Tahminleri, Koşu Yorumları 2023

19 Ekim Nalkapon.com İSTANBUL – ADANA Altılı Ganyan Tahminleri, Koşu Yorumları

İSTANBUL At Yarışları

1xbet

1.ayak: Kazandığı yarışlarındaki etkili formunu koruyan USAGARA yatkın olduğu pistte günün bankosudur.

2.ayak: Son yarışı ölçü olmayan TEAR DROP, iyi hazırlanan BEYAZ GÖLGE ve KIZÇEM en şanslı isimlerdir. ALLSHANTI, ekürili ONDÖRTBAHAR, ZAHİDE HANIM ve GREEN LAGOON da ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

1xbet

3.ayak: Yarış hazırlıklarında sağlıklı ve formda görünen BRANZINI ile formda PEPE en şanslı isimlerdir.

4.ayak: Formda NİLDA, arka arkaya kazanan KATRE, ikincilikleri etkili KUMSAL, iyi hazırlanan MOSTAR ile ekürili RENGÜL eşit şanslı safkanlar olup, ayırt edilmeden birlikte yazılmalıdırlar.

1xbet

5.ayak: Muntazam idmanlarıyla formunu koruyan AYKAL kazanmaya en yakın isim olup, ikincilikleriyle dikkat çeken ATEN rakibi olacaktır.

6.ayak: Günün son ayağında; MIA VICTORY, FIRE AND ICE, MAYA KISKA, BRAVE EMPEROR, LABEZERIN, SELECTED, NOISY BOY, POTOMYA ve TUEKISH EMPIRE eşit şanslı isimlerdir.

Altılı ganyan tahmini
1.ayak: 2
2.ayak: 4-1-5-8-2-10-12
3.ayak: 1-3
4.ayak: 5-2-3-4-6
5.ayak: 2-8
6.ayak: 9-5-10-15-2-3-6-4-7

ADANA At Yarışları

Nalkaponun Yorumu

1.ayak: Muntazam idmanlarıyla formunu koruyan SLAYER SCREAM günün bankosudur.

2.ayak: Son yarışları başarılı ve form durumları iyi olan MED BEY, ASMİN KIZI ve YILDIZ GÜZELİ en şanslı isimler olup, SEVERİM, GÜMÜŞ GÜZEL ile MATURKIZ rakipleri olacaklardır.

3.ayak: Uzun mesafeyi seven ÖZBAYHAN, formda SHAMELESS, zaman zaman etkili koşabilen DELİ BEY, uygun kilosuyla LULLABY ile DISCERNIBLE eşit şanslı isimler olup, birlikte yazılmalıdırlar.

4.ayak: Yakalamış olduğu etkili formuyla GENCERHAN ilk şanslı isimdir. Bu yarışa iyi hazırlanan BEŞİRYILDIZ ile iyi durumdaki ARTVİNLİ rakipleri olup, AĞABİŞKEK sürpriz.

5.ayak: Başarılı yarışlar koşan ekürili TEA SPOON en şanslı isimdir. Düzenli idmanda olan HADİ GÜLE GÜLE sert rakibi olup, PIRILIM hata affetmez.

6.ayak: Artan formu ve eküri avantajıyla UMUT ATEŞİ ilk şanslı isimdir. ÇELİKSOY, KARSAVUL ATEŞİ ve DAĞIVAR daha sonraki şanslılardır.

Altılı ganyan tahmini
1.ayak: 6
2.ayak: 1-3-2-7-10-6
3.ayak: 2-3-1-9-5
4.ayak: 1-5-2-4
5.ayak: 5-6-1
6.ayak: 2-3-6-1

Sitemizdeki diğer İSTANBUL-ADANA tahmin ve yorumlarını görmek için buraya tıklayın

Kaynak: nalkapon.com

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top