A Milli Kadın Futbol Takımı, ‘Omuz Omuza’ Kampanyasına Destek Verdi 2023

A Milli Kadın Futbol Takımı oyuncuları, Kahramanmaraş’taki depremlerin ardından başlatılan ‘Omuz Omuza’ kampanyasına destek verdi. Futbolcular, Türkiye Futbol Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı paydaşlığında organize edilen kampanyaya destek için ortak bir açıklama yaptı.

1xbet

Açıklama, A Milli Kadın Futbol Takımı oyuncuları Didem Karagenç, Selda Akgöz, Ezgi Çağlar, Berna Yeniçeri, Ebru Topçu, Ece Tekmen, Yağmur Uraz, Eda Karataş, Ebru Kuru, Birgül Sadıkoğlu, Elif Keskin, Ümran Özev, Kezban Tağ, Handan Kurğa, Senem Pınar Özer, Cansu Gürel, Derya Arhan, Arzu Karabulut ve Benan Altıntaş tarafından yapıldı. Açıklamada, “Futbol sadece futbol değil, yardımlaşmak ve omuz omuza vermek demek. Acımız da gözyaşımız da bir. Gelin, siz de desteklerinizle ülkemize bir ışık, bir umut olun” ifadeleri kullanıldı.

A Milli Kadın Futbol Takımı, Kahramanmaraş Depremlerine Destek İçin Kampanyada Yer Aldı

A Milli Kadın Futbol Takımı oyuncuları, Kahramanmaraş’taki depremlerin ardından başlatılan ‘Omuz Omuza’ kampanyasına destek vermek için bir araya geldi. Türkiye Futbol Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı paydaşlığında organize edilen kampanyaya destek veren futbolcular, ortak bir açıklama yaparak kampanyaya dikkat çekti.

A Milli Kadın Futbol Takımı, ‘Omuz Omuza’ Kampanyasıyla Acıları Paylaştı

A Milli Kadın Futbol Takımı oyuncuları, Kahramanmaraş’taki depremlerin ardından başlatılan ‘Omuz Omuza’ kampanyasına destek vermek için bir araya geldi. Futbolcuların yaptığı ortak açıklamada, “Acımız da gözyaşımız da bir. Gelin, siz de desteklerinizle ülkemize bir ışık, bir umut olun” çağrısı yapıldı.
A Milli Kadın Futbol Takımı

1xbet

Deprem

Kadın Futbolu

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Kadın Futbol Galatasaray Kadın Futbol Takımından Derbilere Ambargo!
Kadın Futbol Kadın Futbolunda Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET, Evinde Amed Sportif Faaliyetler’i Mağlup Etti
Kadın Futbol Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı, Kristen Leigh Ricks ile Yollarını Ayırdı
Kadın Futbol Onvo Hatayspor kadın futbol takımının Ganalı oyuncusu Priscilla Okyere, depremde yaşadıklarını ve sonrasında yaşam mücadelesini İngiliz yayın kuruluşu BBC’ye anlattı.
Kadın Futbol Galatasaray Kadın Futbol Takımı’nın Çinli Savunmacısı Li Jiayue, Türkiye’deki Deprem Sonrası Korku Dolu Anlarını Anlattı
Kadın Futbol Türkiye Futbol Federasyonu, Hatayspor Kadın Futbol Takımı’nın Depremde Hayatını Kaybeden Oyuncuları İçin Taziye Mesajı Yayımladı

1xbet

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top