Ablaya Doğum Günü Mesajları 2023

Bu yazımızda ablaya özel hazırladığımız doğum günü mesajlarını bulacaksınız. Her biri birbirinden özel Ablaya doğum günü mesajları içinden en çok beğendiğiniz mesaj veya mesajları yollayarak ablanıza olan sevginizi güçlü bir şekilde hissettirebilirsiniz. Doğum gününde hediyesine iliştireceğiniz özel bir not ile hem ablanızın kendisini özel hissetmesini sağlayacak, hem de hediyenizin anlam ve değerini de artıracaksınız. Ablaya özel doğum günü sözleri ile Ablanızın doğum gününü daha özel ve anlamlı geçmesini sağlayabilirsiniz.

1xbet

Anne yarısı diye toplumumuzda nitelendirilen ablalar için bikolihediye olarak oldukça anlamlı doğum günü mesajları hazırladık. Hazırladığımız Ablaya özel doğum günü mesajları nın içinden son derece duygusal mesajlar olduğu kadar komik mesajlara da yer verdik. Çok beğendiğimiz mesajları ise resimli bir hale getirerek Ablaya resimli doğum günü mesajı haline getirdik. İstedik ki sosyal medya ortamlarından Doğum gününde ablanıza yollayabileceğiniz, duygularınızı bire bir yansıtacak görsel mesajlar hazırlamış olalım. Size düşen duygularınız ifade eden görsel mesajlarımızdan birini seçip ablanıza yollamak olacak. Bazen insan duygularını ifade etmekte zorlanır. Biricik ablanıza doğum gününde birçok şey söylemek istersiniz ama dilinizden bir türlü istediğiniz cümleler dökülemez. İşte bu sebeple bizde sitemizde bu şekilde duygularınıza derman olabilecek sözler hazırlıyoruz. İşte bu yazımızda da bu sözlerden Ablaya doğum günü mesajlarımızı okuyorsunuz. Belli ki sizde tam olarak ne söylemek istediğinizi bilememiş ve bu konuda araştırma yaparak sitemize ulaşmışsınız. Evet, sözü çok uzatmadan Ablaya özel kısa doğum günü mesajları bulabileceğiniz gibi ablaya özel uzun doğum günü mesajlarına da ulaşacaksınız. Güzel bir hediyenin yanında son derece anlamlı bir mesaj ile hediyenizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Şimdi, bu mesajlarımızın içinden en beğendiğinizi seçin ve Ablanızı mutlu edin!

Ablaya Gönderilecek Doğum Günü Sözleri

** Üzüntülerini bir kenara bırakacağın, mutlulukları ve sevinçleri her dakika yanında olup seni yalnız bırakmayacak bir yıl dilerim. Umarım önümüzdeki 365 gün boyunca yüzün güler ve hayatında neşe hiç eksik olmaz. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel yıllara.

1xbet

** Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

1xbet

** Ablacığım bu zamana kadar çok şükür ki hep mutlu olduk. Yeni yaşını kutluyorum ve ileriki yaşlarında da her zaman mutlu ve birlikte olmamızıı diliyorum. Canım ablam!

** Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara canım ablacığım… Seni çok seviyorum abla!

** Ablacığım senden doğum günü pastanı üflerken hiç ayrı kalmamızı dilemeni istiyorum. Çünkü kardeşin seni çok seviyor ve hiç ayrılmayalım istiyor.

** Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara Ablacığım. Seni çok seviyorum…

** Abla her ne kadar artık yaşlandığını söylesen de sen benim için hâlâ çocukluğumuzdaki genç halindesin. Önemli olan hissettiğin yaş ve hissettiğin duygulardır. Hiçbir zaman çocukluğumuzu yitirmedik, doğum günün kutlu olsun Ablam!

** Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam. Seni çok seviyorum…

** Yeni yaşın eskisinden çok daha iyi olsun. Dilediğin her şeyde gönlünce olsun. Hayatından mutluluk hiç eksik olmasın iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım.

** Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım Ablacığım…

** Hayatını her zaman bir neşe kaynağı haline çevirmeyi başarmış canım ablacığım, bu neşenden her zaman ben de faydalandım ve iyi ki de öyle oldu, çünkü senin sayesinde mutluluğun ne demek olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Canım ablam!

** Abla, doğum gününü kutlarım ve bugünde yan yana olamadığımız için senden özür dilerim. En kısa zamanda bunun telafisini mutlaka yapacağız, mutluluk, sağlık ve huzur seninle olsun, biz de hep birlikte olalım.

** Cennetten kalbime düşen cemresin sen. Mutluluğun nedeni, hayatımın gün ışığısın. Sensiz dünyam karanlıkların içinde çaresiz. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki dünyaya gelip beni buldun. Hep birlikte mutlu eşsiz günler yaşamak dileğiyle Ablacığım. Seni çok seviyorum…

** Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

** Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere. Seni çok seviyorum!

** Ablacığım, bugün senin doğum günün, sen bana verilmiş en büyük hediyesin bu hayatta. Senin için ne yapsam biraz eksik ne söylesem az gelir. Keyifle, hep birlikte ömrümüzün sonuna kadar olma dileği ile yaşını kutlar hayatının daha da renkli olmasını dilerim.

** Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum ablacığım.

** Abla doğum günü pastanı üflerken her ne kadar mum ışıkları sönecek olsa da senin gözlerindeki ışık her zaman devam edecek. Sen benim yaşamım için hep aydınlık oldun, bunun için iyi ki varsın! Nice senelere…

** İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik ablam. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum ablacığım.

** Benim ablam kimseye benzemez! İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz! Her zaman güler yüzün hiç solmasın canım ablam… Nice senelere.

** Hep mutlu olman dileğiyle diyerek ablacığım, her günün bizimle birlikte geçsin, doğum günün kutlu olsun.

** Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun Ablacığım, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza. Seni çok seviyorum ablacığım.

** Gözlerini kapatarak sadece mumları üfle ablacığım, bugünün senin en özel günün çünkü. Nice yıllara ve iyi ki benim ablamsın. Seni çok seviyorum ablacığım.

** Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın… Nice senelere…

** Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım.

** Benim güzel, canım ablacım; yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun. İyi ki doğdun. Nice nice yıllara, sağlık bol bol da mutluluk dilerim…

** Hayatının her zaman kendin gibi neşe içinde geçmesini dilerim canım ablacığım, yeni yaşın sana sağlık ve huzur getirsin, nice yıllara! Seni çok seviyorum ablacığım.

** Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları, şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep seninle oynasaydık. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum ablacığım.

** Canım ablacığım, hayatım boyunca bana her zaman ilham kaynağı oldun. Küçükken hep seni örnek aldım, büyüdüm yine seni örnek alıyorum. Doğum gününü kutlar ve hep birlikte nice yıllar dilerim! Seni çok seviyorum…

** Yeni yaşının abla senin için her zaman olduğun gibi neşeli ve iyilikle dolu geçmesini temenni ederim. Zaten büyük olan kalbin eminim yeni yaşınla birlikte daha da büyüyecek ve seni daha da güzelleştirecektir.

** Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun. Canım ablam!

** Senin bana verdiğin güzellikler gibi, hayatta sana hep mutluluk versin ablam. Nice mutlu yıllara…

** Ne çabuk geçiyor yıllar değil mi abla, henüz iki küçük çocukken şimdi ikimiz de yetişkin insanlara dönüşüyoruz. Ama zaman her şeyi alıp götürse de sana olan sevgimi asla götürmeyecek. Doğum gününü kutlarım.

** Yeni yaşında mutlulukların en güzeli senin olsun. Yüzün hep gülsün ve neşeni hiç bitmesin. Seni çok seviyorum ablacığım. Doğum günün kutlu olsun!

** Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı özledim. Şimdi uzaktayım, yanında değilim, ama sen benim hep aklımdasın abla. İyi ki doğdun! Nice nice yıllara…

** Yeni yaşını büyük bir sevinç ile kutluyorum canım ablacığım. Benim ablam olman beni her zaman mutlu kıldı, umarım yeni yaşın da sana mutluluk getirir.

** Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Seni çok seviyorum ablacığım. Hep sevgiyle yasa! Nice yaşlara.

** Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik ablam. Mutlu Yıllar.

** İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara ablam. Seni çok seviyorum.

** Bana her zaman gülümsemeyi öğrettin. Şimdi bu güzel günde de ben senin yüzünü güldürmek istiyorum, iyi ki varsın, doğum gününü kutlarım.

** Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun biricik ablam. Doğum Günün Kutlu Olsun!

** Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden sana kısaca diyorum ki; iyi ki doğdun canım ablam. Nice mutlu yıllara…

** Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere. Canım ablam…

** Sevdiklerinle birlikte ablacığım bir yılı daha geride bıraktın ve şimdi yeni bir yaşa basıyorsun. Bu yaşın da tıpkı öncekiler gibi güzellik, neşe ve sağlık ile geçsin.

** Sen bana her zaman gülümserdin abla, aramızda çok yaş olmasına rağmen beni hep yaşıtın gibi kabul eder ve bana yanlışları doğruları öğretirdin. O günleri hiç unutmadım ve sevgimi hiç yitirmedim. Doğum günün kutlu olsun.

** Senin gibi bir ablam olduğu için o kadar çok şanslıyım ki abla, ben de iyi ki senin kardeşinim. Doğum gününü kutlarım, canım ablacığım!

** O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik ablam.

** Umuyorum ki yeni yaşında mutluluk ve sevinçler hep seninle yol alır. Sen tanıdığım en eşsiz ve en güçlü insanlardan birisin. Diliyorum ki yeni yaşında tıpkı senin gibi olsun. Nice mutlu anılara.

** Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun sevgili ablam. Doğum günün kutlu olsun…

** Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım ablacım!

** Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, canım ablam..

** Bir araya gelip doğum günü kutlamak için her şeyi verebilirdim, ancak biliyorsun ki ablacığım çok uzaktayım… Fakat şunu bil ki kalbim her zaman seninle birlikte… Doğum günün kutlu olsun.

** Yeni yaşında acılar hiç seninle olmasın ablacığım, çok zorlu günlerden geçtik ancak o günler artık geride kaldılar. Şimdi artık mutluluk ve huzur zamanı, doğum gününü mutlulukla kutlarım.

** Çoğu yaptığım yaramazlıkları her zaman sen gizlerdin abla, hatta bazen benim için kendini bile öne sürerdin. Küçük kardeşin bunların her zaman farkındaydı ve şimdi de farkında. Benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

** Seni canım kadar seviyorum. Sana bir şey olsa emin ol benim canım seninkinden daha çok yanar bir tanem ablacım. Doğum günün kutlu olsun…

** Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik Canım Ablacığım…

** Bugün bir yaşını daha doldurdun canım ablam. Her zaman senin bir kardeşin olduğunu unutma… İyi ki varsın, nice senelere…

** Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun sevgili ablam, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara…

** Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Doğum günün kutlu olsun Ablacığım! Nice mutlu yıllar…

** İkimiz de büyümüş olsak da abla, ben her zaman kardeşin ve sen de benim her zaman ablamsın. Bunu hiçbir zaman unutmayalım, ben unutmuyorum. Nice yıllara!

** İnsanın ablası olması nimettir aslında. Sen benim gözbebeğim canım Ablacığım, büyüğüm ablamsın. İyi ki doğdun canım ablam Allah senin eksikliğini göstermesin… Seni çok seviyorum ablacığım.

** Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerideki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

** Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım ablam. Doğum günün kutlu olsun…

** Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik ablam. Nice mutlu yaşlara.

** Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengârenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik ablam. Seni çok seviyorum.

** Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Nice mutlu yıllara…

** Doğum günün kutlu olsun abla, gökyüzündeki tüm güzellikler senin yüzünde toplanmışlar. Her zaman en güzel günlerin seninle birlikte olsun, sen benim için her zaman güzelsin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top