Arkadaşlarınızla Konuşarak Mobil Okey Oynamak Istemez Misiniz? 2023

Okey Oyna

Ülkemizde evde veya kafelerde en çok oynanan oyunlardan biri okey oynamaktır. Ülkemizde internet kullanımının artmasıyla birlikte okey oyunu oynayabilen okey oyna sitelerinin sayısı katlanarak artmaya başlamıştır. Okeydeyim.com.tr olarak 2018 yılından itibaren her türlü okey oyna hizmetini vermekteyiz.

1xbet

Sitemizde en iyi okey oyunlarını oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz. Okey oyna oyununda 106 adet oyun parçası bulunmaktadır. 1’den 13’e kadar olan sayılar da dahil olmak üzere ortadaki tüm sayılar bu taşların üzerindedir. Bu taşlar dört farklı renkten oluşmaktadır.

Çiftler halindedir, her taş siyah, kırmızı, sarı ve yeşildir. Bu sayılara ek olarak iki taşın üzerinde herhangi bir sayı yoktur ve özel bir sembol bulunmaktadır. Bu taşa sahte okey denir. Oyuncu, oyuna kimin başlayacağına karar vermek için zarları atar. Yine bir zar atılarak, dizilmiş beş grup taş arasından gösterge taşı belirlenir ve belirlenen taşın sonraki sayısı aynı renkteki bir taştır. Oyunda her oyuncuya çiftler halinde düzenlenmiş 14 parça verilir. Her çift en az 3 parçadan oluşmalıdır.

1xbet

Okey oyna hizmeti sunduğumuz bu okey sitemiz ile , ülkemizde en çok kahvehanelerde ardından evlerde ve butik kafelerde oynanan, zevkli ve çekişmeli oyunlardan bir tanesi olan okey oyununu oynamayı cebinize taşıyoruz. Okeyin internet platformlarına ilk girişi , sosyal medya platformlarından birinin aracılığıydı, şimdiyse pek çok okey oynama sitesi var ve bizde onlardan bir tanesiyiz. 2018 yılında hizmet vermeye başlayan okey sitemizde, canlı, online bir şekilde okey oynatıyoruz. Her geçen gün üye sayısı artan sitemiz pek çok insan tarafından kullanılmaktadır.

Okey oyna sitelerinin arasında bir yıldız gibi parlamamızın ilk sebebi sitemizin herhangi bir şekilde üyelik ücreti, koşulu bulundurmamasıdır. Bu, okey sitemize üye olmanızın tek nedeni bile olabilecek kadar değerli bir etmen.

1xbet

Ücretsiz bir okey sitesi olmamızın dışında, şayet bir okey oyunu oyna tutkunuysanız, boş zamanlarınızda okey oynamak istiyorsanız sitemize üye olmanız kesinlikle sizin yararınıza olur. Yemek yerken, otobüste yolculuk yaparken kısacası ne zaman isterseniz internet bağlantınız olduğu sürece hemen her yerde okey sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Gördüğünüz üzere sitemize üye olmamanız için hiçbir neden yok.

Istakalarla, taş toplamakla uğraşmak yerine tek bir hareketle ne zaman isterseniz okey oynayabilirsiniz. Okey oyunu oynama hizmetini kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. Sitemize üye olduğunuz taktirde kesinlikle hile gibi bir olayla karşılaşmazsınız.

Oyunda kazanmak , arkadaşların birbirlerine yaptıkları bir baskıdır. Şayet okey oynamayı öğrenmek istiyorsanız bunu yazımızın bu kısmında sizlere anlatacağız.

Öncelikle okey oyna 106 parçalı bir oyundur. 1’den 13’e kadarki sayılardan her renkten iki tane olacak şekilde tam 4 renk bulunmaktadır. Yani, renklerimiz; sarı, mavi, kırmızı ve siyah olsun. Oyunda; iki tane siyah 12, iki tane mavi 12, iki tane sarı 12 ve iki tane sarı 12 bulunmaktadır.

Bu renkli ve sayılı taşların haricinde oyunda iki tane de sahte okey vardır. Bu sahte okeyin üzerinde genelde değişik bir sembol bulunur. Bu taşların görevi okey olarak saptanan taşın okey olmayan halini temsil etmektir.

Okey nedir : Okey taşı yerde açılan taşın bir üstüdür. Yani yerde siyah bir açıldıysa okey siyah ikidir. Okey taşı oyunda ki her taşın yerini alabilmektedir. Şayet siyah 2 okey olduysa siz bu okey taşını oyunda ki her taşın yerine kullanabilirsiniz. Sahte okey ise okey taşının yerine normal taş olarak kullanılır. Siyah iki taşı okey olduğunda sahte okey siyah iki görevini görmektedir.Okey taşını belirleyecek taş ise atılan bir zar sonucunda seçilir.

Oyunda ilk taşı atacak kişiye 15 geri kalanına 14 taş verilir. Kişiler aldıkları taşların hepsiyle per yapmaya çalışır. Bütün taşlarını kullanan kişi fazlalık taşını ortaya bırakarak oyunu bitirir.

Okey oyna başlıklı bu yazımızda sizlere okey oyununun nasıl oynandığından bahsettik. Artık okey oynamayı bildiğinize göre neden sitemize üye olarak ücretsiz ve hilesiz okeyin tadını çıkartmayasınız ki?

Unutmayın ,okey siteleri üzerinde okey oynamaya karar verdiğinizde tek ihtiyacınız bir internet bağlantısıdır. İnternet bağlantınız olduğu sürece keyfiniz nerede, nasıl ve ne zaman isterse okey oynayabilirsiniz. Birkaç tık yaptıktan sonra kolayca okey oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.Şayet sitemize üye olmak istiyorsanız eposta adresinizi girip bir şifre belirlemeniz yeterli. İşte üye olmak da çok kolay. Üye olduğunuz taktirde hemen online okey oyunu oynayabilirsiniz. Sitemiz sizin gibi okey oynamak isteyen binlerce insanla dolu. Sizde okey oynamak istiyorsanız hiçbir koşulu yerine getirmeden sadece üye olarak okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun masalarının hemen hepsinde meydana gelen klişelerden artık sıkıldıysanız, okey oyna sitesi, sizin için doğru tercihtir. Okeydeyim’de kimse oyunun ortasında okey ne diye sormayacak, elinde gösterge olduğu için gösterge var mı ya, demeyecektir.

Oyun bitiminde ıstakaların devrilmesi, taşların karıştırılmadan dizilmesi gibi problemler de okey sitelerimizde bulunmamaktadır. Okey oyna sitesinde , taşlarınız dizili olarak gelmektedir ve oyun kuralları oyun başında belirlenmektedir. Okey oynamanın ne olduğu da açık bir şekilde masada gösterilmektedir.

Can sıkıcı klişeleri bir yana bırakırsak, sitelerimizde yaşayacağınız okey oyna deneyiminin gerçek okey masalarında yaşayacağınız deneyimden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Okey kurallarının birebir uygulandığı platformumuzda çevrimiçi oyuncularla gerçek bir okey oyunu deneyimi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunulmaktadır.

Okeydeyim olarak sizlere kesintisiz online okey oyunu oynama imkânı sunuyoruz. Oyun giriş bölümüne ulaşmak için sitemizdeki okey oyunu oyna seçeneğini kullanabilirsiniz. Açılan giriş bilgileri penceresinde, erişmek için takma adınızı ve şifrenizi kullanmanız gerekir.

Aynı pencerede bulunan kayıt bölümünden okey sitemize üye olabilir ve bu üyelik kaydı sayesinde tüm oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Üyelik işlemi sırasında kullanıcı adınızı siz belirlersiniz. E-posta adresinizi ve şifrenizi belirterek kolayca okeye kayıt olabilirsiniz.

Oyunu oynamak için sitemizi ziyaret ettiğinizde ve okey oyunu oynamak istediğinizde, hazırlanan masalardan birine oturabilir ve dördüncü bir çağrı yapmadan oyuna başlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan taşların dağılımı sistem tarafından otomatik olarak yapılmakta olup, sizler için taşları düzenleyerek oyuna başlayabilirsiniz. Her oyuncunun 14 taşı vardır ve oyunu başlatan oyuncunun 15 taşı vardır. Oyun, ilk oyuncu taşı çekmeden elindeki 15. taşı fırlatarak devam eder. Bir sonraki oyuncu atılan piyonu almazsa, oyuna devam etmek için ortadan bir piyon çekecektir. İşte online okey oyunu oyna bu şekildedir.

Eğer okey oyunu oynamak istiyorsanız bunu elbette, mümkün olan en kaliteli ve güzel bir okey sitesi ile yapmak istersiniz. Aradığınız bu ortamı Okeydeyim sayesinde bulabileceğinizin garantisini veriyoruz. Çünkü bizler , siz değerli üyelerimize en iyi hizmeti vermek adına yoğun olarak çalışmaktadır.

Üye memnuniyetinin her şeyden önemli tutulduğu okey oyunu sitelerimiz ile hayatınızın en iyi okey oyununu oynamaya hazır olmanızın vakti geldi. Okey siteleri sayesinde okey oyunu oynamanın keyfine çok daha farklı bir şekilde doyacağınızı iddia ediyoruz. Yılların tecrübesi, hizmet politikası ve insanların tercihi ile Okeydeyim , bulunduğu sektörde bir numara olarak kendini kanıtlamayı başarmıştır.

İnsanlar ne zaman okey oyunu oynamak istese, sitenin kaliteli olanının tercih edildiğini görerek onlar da burda okey oyunu oynamayı tercih etmektedir. Bu şekilde kendi kendine üye ağını hızlı bir şekilde geliştiren okey oyunu oyna, kısa süre içinde okey için Türkiye’nin en çok tercih edilen okey sitesi olmayı başarmıştır. Elbette insanların bizi tercih etmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de verilen hizmetin yüksek kalitede olmasıdır.

Canlı okey oyunu oynamak istediği zaman kendinizi kısıtlamanız gerekmiyor. Çünkü okey sitesi ile günün her saati kaliteli bir şekilde okey oyunu oynamanız mümkün oluyor. Sıradan okey sitelerine baktığınız zaman, üye sayısının az olmasına bağlı olarak, kişiler diledikleri zaman okey oyunu oynayamayabilirler. Kişi okey oyunu oynamak istediği zaman okeye giriş yapmasına karşın, orada o an uygun oyuncular bulunmayabilir.

Böyle bir probleminiz okey siteleri ile kesinlikle olmayacak. Çünkü okey oyunu oynayan üye sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle Türkiye’nin en geniş ve okey sitesi adını alan Okeydeyim’de ne zaman okey oyunu oynamak isterseniz o zaman oynarsınız.

Okey oyunu sitelerine gece de girseniz, gündüz de girseniz mutlaka oyuncular yeni bir okey oyunu için sizi bekliyor olacak. Okey oyunu oynamanın yeri ve zamanı okey sitesi ile yoktur. WhiSKy okey , siz değerli üyelerine 7 gün 24 saat kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşıyor.

Ülkemiz insanları tarafından sürekli oynanmakta olan okey oyunu , eğlenceli bir masa oyunudur. Özellikle dört kişinin bir araya gelmesi ile başlayan okey oyunu, aynı renk taşların yan yana dizilmesi veya farklı renk olup sıralı sayılara sahip taşların bie araya getirilmesi ile oynanmaktadır. Son zamanlarda internet ortamında oldukça fazla tercih edilmekte olan okey, platformların çoğunda sunulmaya başlanmıştır.

Okey oyunu oyna sloganıyla hizmet vermekte olan birçok site, kendi sağlayıcıları üzerinden kesintisiz okey deneyimini sizler için sağlamaktadırlar. Hal böyle olunca milyonlarca insanın okey oyununa oturdukları yerden erişim sağlayabilmeleri mümkün kılınmaktadır. Biz de sizler için okey oyunu oyna hakkında merak edilen detayları derledik.

Sizlerde en gelişmiş sanal okey sitelerinde yer alarak binlerce üye ile birlikte sanal okey oyunları oynayarak boş zamanlarınızda çok daha samimi ve sıcak bir zamanlar geçirebilirsiniz.

Sektöründe lider olan sanal okey sitesi sayesinde kaliteli bir ortamda okey oyununu sanal bir ortamda oynayacaksınız. Elbette sanal okey oynarken kimse tarafından rahatsız edilmek istemezsiniz. Bütün sanal okey siteleri üyeleri, üye olmadan önce topluluk kurallarına uyduklarını kabul etmiş olurlar. Bu kuralları kabul etmeyen kişilerin zaten üyelik işlemi gerçekleştirilmemiş olur. Topluluk kuralları bütün sanal okey oyuncularının huzurlu ve kaliteli bir ortam içinde okeyi sanal bir şekilde oynamalarını sağlar.

Bu ortam olmaksızın kişilerin sanal okey oynadıkları zaman keyif almaları söz konusu bile olamaz. Eğer kişileri rahatsız eden herhangi bir durum olursa bu durum site yönetimi tarafından önce incelenir ve daha sonra gereği yapılır. Şikayet etme hizmeti sayesinde site yönetimine size rahatsızlık veren durumu şikayet etmeniz mümkün olur. Bütün bu hizmetler üyelerin rahat bir şekilde sanal okey keyfi yapmasına olanak tanır. Sanal okey , siz değerli üyelerinin rahatı için çalışmaktadır.

Artık devir sanal okey oyna devri. Pek çok işimizi sanal ortamda çözüyoruz. Boş vakitlerimizi ise okey oyunu oynayarak harcıyoruz. Bunlardan birisi ise sanal okey oynamak. WhiSKy Okey dilediğiniz her yerden sanal okey oyunu oynama fırsatı sunuyor. Evde, işte, tatilde kısacası her yerde.

Günümüz dünyasında artık herkesin cep telefonu var. İnsanlar işe giderken, işten dönerken, evde kısacası her boş vaktini cep telefonu ile sanal okey oyunu oynayarak geçiriyor. Sizde boş vaktinizi sanal okey ile değerlendirmek isteyebilirsiniz. sanal okey sitemiz üzerinden , internet olan her yerden kolaylıkla sanaldan okey oyununu oyna diyerek oyuna başlayabilirsiniz. Sanal okey oyunları özelliği için sitemiz tüm akıllı cihazlarla uyumlu olarak tasarlandı. Uyumluluk sorunu olmaksızın dilediğinizce sanal okey oynayabilirsiniz.

Okeydeyim.com.tr, yüksek oyuncu kitlesinin yanı sıra eşi benzeri görülmeyen 2 kişilik sanal okey özelliği ile fark yaratıyor. Günün her saatinde yüksek aktif kullanıcı sayısı ile sanal okey oyunu arkadaşı aramanıza gerek kalmıyor.

Seviyeli ortamlarda sizlerde sevdikleriniz ile güzel ve eğlenceli zamanlar geçirmek isterseniz her zaman için ücret ve üyelik ödemeden direk olarak online okeye giriş yapabilir ve daha kaliteli ve seviyeli online okey sitelerinde yer alabilirsiniz.

Bayanlarla üyeliksiz online okey ve ücretsiz bir şekilde okey oynama fırsatını yakalayabilirsiniz. Her zaman için ücret ödemeden ve binlerce kullanıcı ile birlikte zaman geçirmeiz için kurulmuş olan online okey sitelerinde her zaman için aile tadında ve keyifli zamanlar geçirmeniz için çok daha seviyeli ve birbirinden güzel zamanlar sizleri bekliyor. Her kullanıcı gibi sizlerde herhangi bir ücret ödemeden vip üye ve gold üye olma şansını yakalaya bilirsiniz.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve binlerce kullanıcıya ev sahipliği yapan online okey salonlarında sizlerde en güzel ve keyifli zamanlarınızı geçirebilirsiniz. Sonuçta insanların keyif alarak zaman geçirmeleri için kurulmuş olan online okey sitemizde pek çok kullanıcı ile birbirinden güzel ve keyifli zamanlar sizleri bekliyor.

Ücret ödemeden online okey oynamak , yönetici olmak ve radyo eşliğinde güzel zamanlar geçirmek isterseniz daha kaliteli ve seviyeli bir ortam oluşturmak için salonunuzda arkadaşlarınız ile güzel ve kaliteli ortamlar kurabilirsiniz. Sonuçta üyelerin keyif alarak zaman doldurmaları için kurulmuş olan online okey salonlarında he anlamda keyifli ve eğlenceli zamanlar sizleri bekliyor

Bot yani yapay zeka ile oynanan okey oyunlarında sürekli kazandığınız için online okey oynamanın keyfi kalmaz. WhiSKy Okey size gerçek kişilerle birlikte online okey oynama fırsatı sunuyor. ÜYelerle sohbet ederek etkileşim kurabilir veya elinizin çok kötü olduğunu söyleyip onları kandırabilirsiniz. Online oyuncularla okey oynarken strateji kurmanızda fayda var.

Türkiye’de çoğu kişi tarafından bilinen ve birçok yerde oynanmak istenen online okey oyunu en popüler Türk oyunlarından biridir.

Teknolojinin ve internetin gelişmesiyle birlikte arkadaşlarınızla internet üzerinden online okey oynayabilir, hatta internet üzerinden direkt olarak okey oyununu oynayabilirsiniz. Gerçek oyunculara karşı oynasanız da oynamasanız da dünyanın her yerinden oyunculara karşı oynayabileceğiniz zengin bir çevrimiçi oyun. Online okey oyunu oynarken önemli olan, rakibinize hiç ihtiyacınız olmayan bir taşı vermeye çalışmaktır. Ayrıca boş zamanlarınızı online okey oynayıp eğlencenizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Saygın ve kaliteli bir sitede online okey oynayıp önemli arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Online okey oyunu oynamak hakkında bir bilgiye sahip değilseniz sizlere hemen açıklayalım.

• Oyuncunun sağına 15, diğer oyunculara 14 taş dağıtılacaktır. Hiç kimse daha az/daha fazla taş alamaz. Oyunda taş toplamak ve gizlice saklamak yasaktır
• Oyunda bir işaret varsa, oyuncu taşı çıkarmadan önce bunu belirtmelidir.
• Ellerini açıp bitti diyen oyuncular, tüm oyuncular ellerini görene kadar yere taş atmak zorunda değildir.
• Çift oyuncu dışında hiçbir oyuncu yere atılan taşı açamaz. 4 Parça hizalanmışsa, sadece n parçası. 13 numaralı sayaçtan sonra aynı renkten 1 adet yerleştirilebilir.
• İlk işaretleyici bir zemin işareti almak için iki katına çıkarılabilir. Bir çiftin birini açabilmesi için 7 çift olması gerekir.
• Bir serbest vuruş sırasında, oyuncu topu işaret parmağına koymalıdır. Bu nedenle 4 puan alır.
• Bir oyuncu, bitmemiş bir ele Açığım diyerek elini açarsa ve başka bir oyuncu onu açarsa, o oyuncu 2 puanla cezalandırılır.
• Oyuncular atılan taşları alabilir veya bir grup taştan taş çekebilir. Bunu unutup eline bir taş atarsa ve başka bir oyuncu yerden bir taş atarsa, taşı eksik olan oyuncu kaybeder.

Kullanışlı online okey siteleri ve mobil uygulamalar kullanarak günün her saati çeşitli kişilerle buluşup sohbet ederek kullanıcıların online okey oynaması için bir hizmet sunuyoruz. Bu nedenle herhangi bir prosedüre gerek yok. Sadece okey kurallarına uymak kazanmanız için yeterli olacaktır.

Online Okey , birçok insanın sevdiği ve boş zamanlarında eğlenmek adına oynadıkları zekâ, strateji ve şans oyunu olmakla beraber okeyin tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Çin’de oynanmaya başladığı düşünülen Okey oyunun modern versiyonu ise Ephraim Hertzano tarafından oluşturulmuştur. Oyunun adı olan okey, aynı zamanda oyundaki okey isimli taşın da ismidir. Özellikle Türkiye’de zevkle oynanan oyunlardan biri olan online okey, çeşitli kurallara tabidir.

Günümüzde en çok sevilen oyunlardan bir tanesi olan telefondan okey oynamak , en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesidir. Hem fiziksel bir oyun hem de sanal bir oyun olan okey birçok oyuncusuna kucak açar. Telefondan okey oynarken arkadaşlarınız ile muhabbet edebilir eğlenceli bir şekilde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Birçok web sitesi sizlere bu oyunu online bir şekilde oynamanıza imkan sağlar. Sizler de ister bilgisayarda ister telefondan okey oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızı her ortama götüremesenizde telefondan okey oynamak çok basittir. Ceplerimizde her an taşıyabileceğimiz bu aletler ile telefon üzerinden okey oynayabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Size tüm bu hizmetleri sağlayan internet sitemiz okeydeyim.com.tr ile keyifli dakikalar geçirebilir, telefonda okey oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı da davet ederek bu eğlenceye ortak olmalarını sağlayabilirsiniz. Telefondan okey oynayabileceğiniz internet sitemiz sizlere birçok avantaj sunmaktadır.

Sizler de eğer tüm bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız telefonda okey sitemize göz atabilirsiniz. Telefondan okey oynatan web sitelerinden birisi olan sitemiz , size günün her saatinde hizmet vermekte, okey oyununu oynayabileceğiniz arkadaşlar sunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde bir liderlik tablosu bulunmaktadır. İnsanlara zaferlerinizi göstererek bu liderlik tablosunda yükselebilir adınızı internet sitemizin en ön sayfasını çıkartabilirsiniz. Ancak bunun o kadar kolay olmayacağını belirtmemiz gerekir. Web sitemiz kalabalık bir kitleye sahip olduğundan dolayı gerçekten profesyonel oyuncular yer almaktadır. Kendinize güveniyorsanız internet sitemize bekleriz.

Telefondan okey oynama imkanı arayan kişiler size sunduğumuz internet sitesi ile bu imkana ulaşabilirsiniz. Günün istediğiniz boş vaktinde bu okey sitesi ile boş vaktinizi en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Şimdiden sizlere iyi keyifler, zorlu rakipler dileriz. Çünkü asıl eğlenceli vakit zorlu rakipler ile oynadığınızda ortaya çıkar diyebiliriz.

Seçenekler sunulan okey oynama sitelerinde ikili okey oynama seçenekleri de mevcuttur. Dilediğiniz zaman iki kişilik bir masaya oturabilir ve iki kişi okey oynayabilirsiniz. İnsanlar sıkıldıklarında olağan işlerinden başka bir şey ararlar ve yapacak bir şey bulamayınca zaman öldürmeye çalışırlar. Özellikle ikili okey oynamak zaman geçirmek için harika bir yoldur.

Okey uzun soluklu gruplar halinde oynanan bir oyun olduğu için oyunda sohbet özelliğinin olması birçok kişi için önemlidir. Bu nedenle tüm uygulamalar okey oynama ve sohbet etme işlevine sahiptir. Sohbet, masada dört kişi arasında birlikte yapılabilir veya istediğiniz zaman özel olarak sohbet edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde eşler, eşleştirilmiş oyunlarda birbirlerinin elleri hakkında bilgi alabilirler.

İkili okey oynayın bu sayede hemen okeyi eğlencesiyle oynamaya başlayın. Normal bir oyun sırasında, kazanmak elbette önemlidir, ancak uygulama üzerinden ikili okey oynarken daha da önemlidir. Bunun nedeni oyunun sonunda aldığınız puanlardır.

Herhangi bir şekilde üye olmanız gerekmeyen bu sitelerde misafir oyunlarını ikili okey oyunu özelliğini kullanarak oynayabilirsiniz. Misafir olarak okey oyununu ikili oynarken oyunun tüm özelliklerini aktif olarak kullanabilirsiniz.

Online olduğunuz her an okeye giriş yapabilir ve ikili okey oyununu oynayabileceğiniz oyunları ister uyumlu oyunlarla isterseniz de bireysel olarak keyifle oynayabilirsiniz. Burada belirtmek gerekir ki sitelere üye olmanızda bir sakınca yoktur. Ücret ödemeden üye olmak kolaydır ve bu üyelik istenildiği zaman iptal edilebilir.

İkili okey oyununun dezavantajları nelerdir diye merak ediyorsanız yanıtlayalım. Ne yazık ki ikili okey sitelerinde gerçek oyun zevkini elde etmek zor. Oyunun tatlı gerginliğini, masayı kaplayan enerjiyi sanal bir platform üzerinden hissetmek biraz zor. O oyunun tatlı konuşmasından ve iki okey oyununun sonunda gösterilen elden bahsetmiyorum bile ama uygulama çok pratik. Taşları yerleştirirken ve dağıtırken sorun yaşamazsınız. Ve yukarıda belirtildiği gibi, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ikili okey oyunu oynayabilir ve arkadaşlarınızı oynamaya davet etmeden hızlı ve hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Canlı Okey

Gerçek oyuncularla bir araya gelerek ve evinizde hiç rahatınızı bozmanıza gerek kalmadan sizlere bu imkanı sağlayan yeni canlı okey siteleri canlı okey oynayabilirsiniz. Oyuncuların zaman sınırlamasının olmadığı canlı okey oyna siteleri ile internetten kesintisiz okeyi canlı bir şekilde oynayın.

Canlı okey oynamayı seviyorsanız ve okeyi canlı şekilde oynayacak bir canlı okey sitesi arıyor ve bulamıyorsanız siz de canlı okey oyunu oyna sitelerinden bir tanesine kolaylıkla üye olabilirsiniz. Bu canlı okey sitelerinde hızlıca bir masaya oturabilir ardından canlı okey oynamaya başlayabilirsiniz. Okeyin canlı olarak oynandığı sitelerde sizin gibi canlı okey oynamayı seven insanlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

İnternetiniz olduğu taktirde hemen her yerden canlı okey sitelerine ulaşabilirsiniz. Size güzel de bir haberimiz var. Sitemiz emsallerinin aksine herhangi bir ücret talep de etmemektedir. Yani ne zaman nerede isterseniz canlı okey sitesine girebilir ve ücretsiz bir şekilde canlı olarak okey oynayabilirsiniz.

Okey oyununu canlı oynatma sitesi ile birlikte artık kahvehaneye gitmeden internetiniz olduğu müddetçe ne zaman isterseniz o zaman canlı okey oyna oyunu oynayabilirsiniz. Keyfiniz kaçtığında , moraliniz bozulduğunda bir şeyler yapmak istediğinizde kolaylıkla canlı okey oyunu oynayabilirsiniz. Sadece normal okeyi değil , okeyin farklı çeşitlerini de okey sitelerimiz üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu çeşitlerden bir tanesi de 101 okeydir. Keyfiniz canlı okey oynamak istemediğinde 101 okey sitelerine girerek farklı bir deneyim elde edebilirsiniz. 101 okeyi de ücretsiz bir şekilde 101 okey siteleri üzerinden oynayabilirsiniz.

Canlı okey oyna sitesiyle rastgele eşleştiğiniz insanların arasından kendinize yeni okey ortakları edinebilirsiniz. Bu ortaklarla isterseniz birlikte canlı okey oynayabilirsiniz. Sitemizde yüksek bir hile önleme sistemi bulunmaktadır. Yani daha da açmamız gerekirse, oyununuzda hile yapan birinin olma ihtimali bulunmakta. Hilesiz, güvenilir ve okeyi canlı kişilerle ücretsiz bir şekilde oynama deneyimi arıyorsanız canlı okey sitelerimize girerek kolaylıkla üye olabilirsiniz.

Canlı okey oyunu oyna seçeneği ile ağır ıstakalara taşları dizmeden canlı bir şekilde okey oyunu oynayabilirsiniz. Üstelik bu icraatı yapmanız için bir parmağınızı kullanmanız bile yeterli. Hemen her yaşı cezbeden canlı okey oyununu oynama şeklini efor sarf etmeksizin gece yatmadan önce yatağınızda pijamalarınızla rahat rahat oynamak isterseniz canlı okey sitemize üye olabilirsiniz.

Özellikle kahvehanelerde oynanan bu canlı okey oyunu , arkadaş ortamlarının keyifli zamanlar geçirmek için; yıl başlarında, yaz gecelerinde tercih edilmektedir. Biz ise sizler için bu oyunu tabiri caizse cebinize getirdik.

Online bir şekilde karşınızda canlı insanlar bulunurken okey oynamak isterseniz bu metni okumayı bırakıp sitemize üye olabilirsiniz. Gece uyumadan önce kafanızı rahatlatmak istiyorsanız neden sitemize üye olmuyorsunuz? Şahsen kafanızı rahatlatmak istediğinizde yapabileceğiniz en iyi aktivitelerden biri canlı okey oyunu oynamaktır.

Eğer canlı okey oyunu oynamak istiyorsanız hadi durmayın sitemize üye olun. Üstelik üye olmak için, canlı bir şekilde okey oynayabilmeniz için herhangi bir koşulu karşılamanız da gerekmemekte.

Türkiye’nin her şehrinden farklı insanlarla canlı okey oyunu oynayabilirsiniz. Okey sitelerimizde , sizler gibi binlerce insan var ve herkesin tek bir ortak noktası var, o da tabi ki okey sevdası. Sizde bir okey sevdalısıysanız hemen üye olmalısınız.

Canlı okey sitelerinde güzel ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Günümüzde pek çok kullanıcı ile sizlerde üye olmadan canlı okey oynayabileceğiniz sitemizde yer alabilirsiniz. Her kullanıcı gibi sizlerde binlerce canlı okey oyunu sever ile bir arada ücret ödemeden direk olarak en güzel ve samimi bir yeni açılan canlı okey sitelerinde yer alabilirsiniz.

Canlı okey sitelerinde yer alan her kullanıcı gibi sizlerde artık eşli okey veya tekli okey ile turnuvalara katılım sağlayarak en doğru ve kaliteli zamanlarınız da çok daha samimi bir arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Hayatınızda her zaman için ideal ve kaliteli arkadaşlıklar için bir arada zaman geçirebileceğiniz üyeliksiz canlı okey sitesidir.

Canlı okey oyunlarını , kullanıcı dostu ara yüzü ve gerçek kişilerle canlı okey oynama imkanı ile mükemmel bir okey deneyimi yaşamak isteyenler için hazırlanmıştır. Canlı okey sitemiz ile internet bağlantınız olduğu her an bilgisayar , mobil telefon ve tabletten canlı okey oynayabilmeniz mümkündür.

Okey sitelerimiz kesintisiz erişim ve saniyeler içerisinde oyunu başlatma imkanı ile rakiplerinden ayrılmış ve profesyonel canlı okey oyuncularının vazgeçilmez sitesi haline gelmiştir. Canlı okey sitesi arayışı içerisindeyseniz hemen okeydeyim.com.tr sitemize giriş yaparak dişinize uygun rakiplerle kıyasıya bir canlı okey oyunu oynayabilirsiniz.

Canlı okey deneyimi yaşamak için misafir girişi, üye girişi veya Facebook ile bağlanma seçeneklerini kullanabilmeniz mümkündür. Okeye giriş yaptıktan sonra ise tek yapmanız gereken masaya oturarak canlı okey deneyiminizi başlatmaktır.

Oyunu oynadığınız süre içinde yeni insanlarla tanışabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu Okeydeyim.com.tr sitesinin sohbet özelliği sayesinde yapabilirsiniz. Canlı okey oynarken sohbet etmek isteyenlerin adresi canlı okey siteleri , yeni arkadaşlıklar edinmek için doğru adrestir.

Dileyen üyeler sitenin sohbet etme özelliğini kullanmayabilirler. Bu tamamen üyelerin kendi seçenekleridir. Sohbet etme özelliğini kullanan kişilerin site kurallarına uyup uymadıklarına büyük önem verilmektedir. Diğer üyelere rahatsızlık verdiği tespit edilen kişiler anında siteden atılırlar. Okeydeyim’de her zaman huzurlu ortam vardır.

WhiSKy Okey , gerçek kişiler ile birlikte dilediğiniz her yerden eşli okey oynamanıza olanak sağlayan bir eşli okey sitesidir. Eşli okey oynama özelliğinin çoğu sitede olmaması dikkatinizi çekmiştir. Okeydeyim.com.tr , başta eşli okey oyna özelliği olmak üzere nette okey oyna, sanal okey oyna, online okey oyna, facebook okey gibi pek çok özellik barındırıyor.

Okeydeyim.com’u diğer sitelerden ayıran en büyük özelliklerinden birisi yüksek aktiflik sayısıdır. Eşli okey oyunu oynamak istediğinizde oyun arkadaşı beklemek çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Bu tarz durumlar ile karşılaşmamak için Okeydeyim.com.tr’yi tercih edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra en iyiler sistemi sayesinde oyuncular birbirleri ile rekabet ediyor. Bu durum ise eşli okey oyna keyfini arttırıyor.

Okey oyununu eşli oyna veya sohbet et. Eşli okey sitemiz içerisinde eşli okey oyunu oynayarak sizlerde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sonuçta kullanıcıların daha kaliteli ve seviyeli zamanlar geçirmeleri için kurulmuş olan eşli okey salonlarımız da pek çok anlamlı ve kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Her kullanıcıya özel emojiler ve vip üyelik ile sizlerde rahatça sitemiz içerisinde gezebilirsiniz.

Ülkemizin en sevilen eşli okey salonlarında sizlerde yerinizi alarak en güzel ve sıradışı dostluklar ile güzel ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Eşli okeyi akıllı telefonlarınıza indirdiğiniz program ile daha başarılı ve kaliteli bir oyun anlayışı kullanıcı memnuniyeti göz önüne alınarak daha doğal bir eşli okey oyunu oynama sitesi oluşturulmuştur.

Arkadaşlarınız ile birlikte sizlerde okey oyununu eşli oynamak veya tekli okey oynamak için sadece üyelik ile eşli okey sitesine giriş yapabilirsiniz. Günümüzde pek çok kullanıcı ile birlikte sizlerde güzel ve kaliteli zamanlar geçirmek isterseniz her zaman için üyelik sistemi ile pratik ve seri bir şekilde okeye giriş yaparak en özel ve güzel zamanlarınızı geçirebilirsiniz.

Binlerce kullanıcıya ev sahipliği yapan eşli okey sitelerimize , üye olmadan direk olarak eşli okey oyununa giriş yapabilirsiniz. Hayatınızda yeni tanıdığınız kullanıcılar ile birlikte güzel ve kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz bir eşli okey sitesinde sizlerde yer alarak en güzel ve kaliteli zamanlarınızı geçirebilirsiniz.

Mobil Okey

Kullanıcılar için mobil telefonlar aracılığıyla mobil okey oynamak çok avantajlı! Sadece 4 kişi ile okeyi mobil olarak oynamak zorunda kalmayacağınız 2 kişi ve 4 kişilik oyun seçenekleriyle ve yüksek online kullanıcı kitlesi ile her saatte oyuncu bularak, istediğiniz saatte mobil okey oyunu oynayabileceksiniz. İnternette mobil okey oyna seçeneği sayesinde hızlı oyunlar oynayabilecek. Çünkü mobil okey oyununda , okey taşları oyuncuların ıstakasına sistem tarafından dağıtılmış şekilde gelmektedir. Tek tık ile elinizi dizebilir ve taş dağıtma gibi zamanınızı alacak işlerle uğraşmanıza gerek kalmadan mobil okey oynayabilirsiniz.

Mobil okey oynamak en çok pandemi döneminde insanların sokağa çıkmasının yasak olduğu zamanlarda tercih edilen bir okey oyunu oynama şeklidir. Karantinadaysanız ve mobil okey oynamak istiyorsanız fakat arkadaşlarınızla görüşemiyorsanız yapabileceğiniz en iyi aktivite telefonunuza bir uygulama indirerek onun üzerinden okey oyununu mobil bir şekilde oynamak olacaktır.

Mobil okey sitelerimizin aynı zamanda bir uygulaması da bulunmaktadır. Sadece

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top