Asla Oynamamanız Gereken Paranormal Oyunlar 2023

1. The Window Game (Penceredeki Adam Oyunu)

Penceredeki Adam Oyunu’nun kurgusunun kimin yaptığı bilinmiyor. Oyun, pencerenizden bakan insana benzer bir varlıkla alakalı. Oyuna başlamanız için bulunması gerekenler sadece şunlar: Mum, beyaz boya ve kibrit. Elinizdeki beyaz boyayla tüm camlara göz çizin. Ardından odada cam bulunmayan bir yere gidin. Gece olmasını beklemeniz gerekecek. Saat tam gece 00.00’da elinizde duran mumu ateşleyin. Ardından 3 defa ‘Lookee-Lookee come and see. Lookee-Lookee you won’t find me.’ bunları söyleyin. Bunu yaptığınızda camda beliren adam evinize girer. Sonrada teker teker kapı ve camlarınıza tıklatarak ilerler. Önemli olan ona yakalanmamanız. Ayrıca yaktığınız mum sabah saatlerine kadar da sönmeyecek. Eğer ki mumunuz sönmeden ve yakalanmadan güneşin doğuşuna kadar gizlenebilirseniz oyunu kazanmış oluyorsunuz. Oyunu kaybedenlerin cezası da ölüm oluyor.

1xbet

2. The Closet Game (Gardırop Oyunu)

Oyunda tek ihtiyacınız bir dolap ve bir kibrit. Evdeki bütün elektronik eşyaların fişini çekip dolaba girin. Dolapda sessizce 2 dakika boyunca bekleyin. 2 dakika geçtikten sonra da kibritinizi yakacaksınız. Yaktığınız kibritin ardından ‘Show me the light or leave me in darkness.’ deyip beklemede kalın. Olur da ses duyarsanız hemen kibritinizi yakın. Oyunu başarıyla bitirmek için kafanızı çevirmeyin. Oyunun tek şartı ise dolaptan çıktığınız an ışıkları açmaktır.

1xbet

3. The Stairs Game (Merdiven Oyunu)

Bu oyunda en önemli nokta bir şey görmemeniz. Güvende olmak için etrafta bir şey görmemelisiniz. Yanınızda göz bandı gibi şeyler bulundurabilirsiniz. Oyunu başlatmak için merdivenin altına geçin ve 6 kere ‘I came before you, Lucifer. Open the gates of kingdom for me.’ deyin. Merdivenleri çıkarken basamakları sayısını ve adım sayınızı unutmayın. Aşağı inerken de bunları yapacaksınız. Saydığınız basamak 1 fazla çıkana kadar bunu yapacaksınız. Oyundaki çıkacak fazladan bir basamak, cehenneme giden kapı olarak biliniyor. Merdivenden her inip çıkmanızda sayı giderek artacak ve sonunda bir adım ile karşılaşacaksınız. Karşınıza da soru çıkacak. Cevabınızın ardından merdivenin üstünde durarak gözünüzün açılması istenecek. Eğer ki bu adımları eksiksiz tamamladıysanız tuttuğunuz dilek gerçekleşecek. Şayet eksik yaptıysanız cehennemde sonsuza kadar kalacaksınız. Böyle bir oyun işte…

1xbet

4. Charlie Charlie

Oyun çok kolay. Elinize bir kağıt ve kalem alın. Kağıdın 4 köşesine de hayır evet yazın. Kalemlerinizi de kağıdın ortasıra çaprazs olacak şekilde koyun. Sonrasında da “Oyun oynayalım mı?” diye sorun. En üste koduğunuz kalemin gösterdiği nokta Charlie’nin cevabı oluyor. Kalemin ucu evet ya da hayırı gösterecek. Bu sayede soru cevap şeklinde oyunu oynayabilirsiniz.

5. The Elevator Game (Asansör Oyunu)

Oyunu oynamak için gerekenlerden biri de 10 katlı bir binada olmanız gerekmekte. Binaya gittiğinizde asansöre binin. Sırasıyla asansörle 4, 6, 10 ve 5. katlara basın. Sonrasında 4 kata sırayla çıktığınızda 1. kata tekrardan basın. Ancak önemli olan şu ki asansör sizi 1. kat yerine 10. kata bırakacak. 10. kata geldiğinizde ise sakın arkanıza bakmayın. Hemen asansörü terk edin. İşte diğer dünyaya geldiniz. Oyunu bitirmek istiyorsanız da tekrardan asansöre binmelisiniz.

6. Shoji Aura (Servet Oyunu)

Oyuna başlamadan yanınıza maske alın, tarak ve yüzünüzü kapatın. Sonrasında karanlık bir ortama gidin. Elinizdeki tarağı tırnağınıza sürtün. 3 defa ‘Shoji Aura’ şeklinde tekrarlayın. Ardından karşınıza birinin çıktığını göreceksiniz. Elinizde maskeyle hemen yüzünüzü kapatın ki yabancı görmesin. Ve o yabancıya gidip servetlerini istediğinizi söyleyin. Sonuç olumsuz olursa olumlu yanıt alana kadar bunu tekrarlayın.

7. Bloody Mary (Kanlı Mary)

Bu oyun, birçok filme ve diziye konu oldu. Oyunu uygulamak için gece elinize mum alıp ayna karşısına geçin. Ardından 3 defa ‘Bloody Mary’ şeklinde tekrar edin. Bu ritüelin ardından yanınıza Bloody Mary hayaleti gelecek. Geldiğinde ise size ya kehanetler sunacak ya da size acı çektirmeyi seçecek. Alacağınız riske de siz karar vereceksiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top