Başka bir şeye Mi Bakıyorsun? 2023

KARİYERİNE HIZLI BİR BAŞLANGIÇ YAP!

Red Bull Student Marketeer ol!

KANATLAN. KANATLANDIR.

1xbet

1987 yılından bu yana öğrencileri kanatlandıran Red Bull, onlara hayli eğlenceli bir ortamda paha biçilmez bir profesyonel deneyim kazanma fırsatı sunuyor! Bugün bütün dünyada 4,000’in üzerinde Student Marketeer, marka ve ürün hakkında farkındalık ve heyecan yaratmaya devam ediyor.

1xbet

FARK YARAT

Bu standart bir masabaşı işi değil! Red Bull Student Marketeer olduğunda; bölgenle ilgili bilgilerini kullanarak, hedef tüketicimize ulaşmak için özenle hazırlanmış satış ve pazarlama planları yaratacak ve onları hayata geçireceksin!

AYIRT EDİCİ ÖZELLİKLER

BÖLGENİN HAKİMİ OL

Student Marketeer, farklı tüketici ve müşteri gruplarıyla doğrudan iletişime geçerek ürünü denemeye davet eder, farklı ortamlarda Red Bull tüketimini sağlamaya çalışır, satış ekiplerine destek olur, tanınmış sporcularla çalışır ve tabii ki Red Bull etkinliklerinde tüketiciye unutulmaz bir marka deneyimi yaşatır. Bilgi, beceri, deneyim ve müsaitliğine bağlı olarak kampüsünü fethedeceksin veya markanın simgesi haline gelmiş Mini’lerle daha geniş bir bölgede çalışacaksın.

1xbet

SORUMLULUKLAR

Red Bull’un marka elçisi ol.

Markayı en iyi şekilde temsil et.

Pazarı Tanı. Trendleri takip et ve belirle.

Red Bull için uygun olabilecek fırsatları sürekli değerlendir.

Bulunurluğu Arttır. Görünürlüğü Geliştir.

Satış noktalarında Red Bull’un tüketiciler ihtiyaç duyduğu anda ulaşılabilir olmasını ve kolayca bulunabilmesini sağla.

Ürün deneyimi yarat.

Ürünle ilgili soruları yetkinlikle cevapla.

ÇEVRENİ GENİŞLET!

Red Bull Student Marketeer farklı fikir liderleriyle çalışıp onların fikirlerini hayata geçirmeye yardımcı olurken, ilham verici fikirlerle topluluklar içerisinde önemli bir rol oynar.

EĞLEN VE ÖĞREN!

Red Bull Student Marketeer olmak yalnızca profesyonel kariyerini ilerletmekle kalmayacak, aynı zamanda hayatının en iyi zamanlarını geçirmek için sana bir şans verecek! Bu pozisyon, güçlü yanlarını geliştirmene yardımcı olurken, aynı zamanda önemli satış ve pazarlama becerileri edinmeni sağlayacak. Farklı bağlantılar kurup geleceğini belirleme fırsatı bulacak ve belki de ilerde Red Bull’da bir kariyer fırsatı yakayalacaksın.

Paylaş

İLGİNİ ÇEKTİ Mİ?

Eğer bu göreve hazırsan seninle tanışmak isteriz. Çoğu iş enerjini tüketir. Bu iş ise tam tersi!

Başka bir şeye mi bakıyorsun?

– Type any country, city, state..

Red Bull Dünyası ile İlgili Daha Fazla İçerik

Paylaş

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top