Bilgeiş Kayıt Ol 2023

Bilgeiş Kayıt Ol

Popüler Siteler 3,853 Görüntülenme

1xbet

Kesinlikle son zamanların en iyi web sitelerinden birisi olan Bilgİş web sitesi nedir, nasıl kayıt olursunuz ve siteyle ilgili tüm bilgilere bu yazımdan ulaşabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi konuyla ilgili olarak aklınıza takılan her şeyi yazı altında yer alan yorum kısmında bana sorabilirsiniz.

Bilgeİş Nedir? ODTÜ tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz eğitimler veren bir web sitesidir. Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından finans desteği sunulan bu web sitesinde onlarca farklı eğitimi tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz. Videolu ve interaktif bir platformda dersleri ve sınavları tamamlayarak sertifika dahi alabilirsiniz. Photoshop, cep telefonu uygulama geliştirme, Autocad, FreeCad, Adobe Illustrator, Web Tasarım, HTML, CSS vb. onlarca farklı dersin bulunduğu bu ortamda, özellikle teknoloji ağırlıklı dersler yer almaktadır.

1xbet

Bilgeİş Nasıl Kayıt Olunur? Tamamen ücretsiz olarak, kişisel bilgilerinizi vererek kayıt olabilirsiniz. Aşağıda yer alan butona tıkladıktan sonra yapacağınız işlemleri adım adım sizlere anlatacağım.

Bilgeİş Kayıt Ol Açılan sayfada “gerçek” bilgilerinizi vermeniz, ileride “sertifikalarınızda” kullanılacaktır. İlk olarak kullanıcı adı ve şifre belirlemelisiniz. Şifreniz en az 8 karakter olmalıdır. Daha sonra kullandığınız bir eposta adresi vermelisiniz. Çünkü kaydın tamamlanması için size eposta gönderilecektir. Daha sonra kişisel bilgileriniz ad, soyad, şehir ve ülke bilgilerinizi girmelisiniz.

1xbet

Yaşınızı seçtikten sonra, cinsiyet, eğitim durumu, engel durumunu seçmelisiniz. Çalışma durumunu seçtikten sonra “Yeni Hesabımı Oluştur” diyerek siteye üye olabilirsiniz. Artık yapmanız gereken vermiş olduğunuz eposta adresine gelen “bağlantıya” tıklamak.

Epostanıza gelen onay epostasında bağlantıya tıkladığınızda hesabınız aktif edilmiş olur. Artık istediğiniz derse ücretsiz kayıt olarak öğrenmeye başlayabilirsiniz. Dersleri başarılı bir şekilde bitirdiğinizde ise ODTÜ tarafından verilen bir sertifikanız dahi olacaktır. Bu güzel siteyi sizlere öneriyorum, sizlerde arkadaşlarınıza bu siteden bahsetmeyi sakın unutmayın. Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top