Blitz Kullanmak Ban Sebebi Mi? 2023

Blitz Hakkında Ön Bilgi

Blitz uygulaması, dünyanın en çok oynanan online oyunu olan league of legends için hazırlanmıştır. Uygulamanın amacı, oyunun karmaşık olmasını azaltmasıdır diyebilirim.

1xbet

League Of Legends bildiğiniz üzere rün, eşya dizilimi, sihirdar büyüleri, ejderha, baron vb, gibi özellikleri ile karmaşık bir oyundur.

Yani oyuna yeni başlayan birisi için öğrenmek birkaç ayı alacaktır diyebilirim.

1xbet

blitz indir uygulamasıda bu tarz karmaşıklıkları en aza indirerek lol oyuncularına yardımcı oluyor.

Şampiyon seçim ekranında seçtiğiniz koridora, şampiyona ve en önemlisi rakibe göre ve seçtiğiniz şampiyona özel olarak rün dizilimini otomatik olarak yapmaktadır ayrıca eşya diziliminide önermektedir.

1xbet

Oyun girdiğinizde eğer uygulamaya izin verdiyseniz eşya dizilimini sizlere otomatik olarak oluşturmaktadır, siz buradan istediğiniz eşyayı seçebilirsiniz.

Özellikle dereceli maçlarda çok etkili olan uygulama oyuncuların, oyun bitiminde yaptığı yanlışları ve doğruları gösteriyor. Bu durum ligini yükseltmek isteyen oyuncular için çok iyi ayrıca oyun içerisinde sizi farm konusunda sizleri, yüksek liglerde ortalama farm sayısı ile karşılaştırmaktadır.

Oyun içinde seçtiğiniz şampiyonun dünya üzerinde ki istatistiklerini, nerede nasıl kazandığını gösteren Blitz, League Of Legends masaüstü uygulamasıdır.

Öncelikle League Api’si ile çalıştığından kesinlikle ban sebebi değildir. Blitz uygulaması ayrıca oyuncu oyunda olmadığında, oyunda gelişebilmeniz adına güçlü ve zayıf yönlerinizi belirtmektedir.

Yani düşük ligte olan bir oyuncu blitz uygulaması sayesinde eksik yönlerini görerek, yukarı liglere çıkma şansını yakalayabilir bir lol oyuncusu olarak bence en önemli özelliği budur diyebilirim.

Oyuna girdiğinizde takımınızdaki dostlarınızın ve rakiplerinizin kazanma oranını hangi şampiyonlarda iyi olduklarını, o şampiyonla kaç oyun oynadıklarını daha fazla istatistiği göstermektedir. League of legends için detaylı eşya dizilimini veren tek uygulama konumundadır.

Blitz Nedir?

Blitz bir league of legends uygulamasıdır blitz gg sitesi tarafından yayınlanmıştır. Blitz indir Türkçe hatta bütün dillerde çevrilmesi ile en çok kullanılan 3. parti yazılımlar arasında yer almıştır. Oyuncuların, blitz tft, dereceli veya normal maçlara girmeden hemen önce rün ayarlamalarını yapmaktadır.

Dünya genelinde en çok maç kazanan, rakibe göre ve en çok tercih edilen rünleri sizin için hızlı bir şekilde seçmektedir. Sizde bu sayede rün ayarlama ile uğraşmaktan zamanınızı boşa harcamıyorsunuz. Ayrıca oyunda yaptığınız hataları, totem sayısını, ne kadar totem koyduğunuzu sizlere oyun sonunda söylemektedir.

Bu sayede gümüş liginde olan bir oyuncu gördüğü yanlışları düzelterek üst liglere çıkma şansı elde ediyor. Blitz uygulamasını sadece bilgisayar başında ki oyuncular değil dünya genelinde ünlü yayıncılar, profesyonel e-sporcular da kullanmaktadır. Riot yönetimi yaptığı açıklamaya göre blitz rakiplere üstünlük sağlamak yerine oyuncunun aslında yapması gerekenleri söylediğini ve bu sayede oyunun daha zevkli geçtiğini söyledi.

Blitz Kullanmak Ban Sebebi mi?

lol blitz uygulaması Lol skin gibi oyun dosyalarını manipüle etmez sadece league of legends (lol) Apilerini okur. Bu nedenle blitz league of legends oyuna etki etmez fakat ileride oyun dosyalarına karışırsa büyük ihitmal ban sebebi olur. Oyun içerisinde rakiplere bir avantaj sağlamadığı için ban sebebi değildir. Riot çalışanları tarafından ban sebebi olmadığı bir çok kez açıklanmakla beraber, dünyaca ünlü yayıncılar ve profesyonel oyuncular blitz uygulamasını kullanmaktadır. Blitz uygulamasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Blitz İnceleme

Blitz KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top