Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri – Parti Feneri 2023

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri

– 24 Eylül 2022
– Yazan Ömer Yetim

1xbet

Ekim ayının sonunda kutlanan cadılar bayramı için üretilen süs ve aksesuarlar online platformlardan da alınabilmektedir. Siyah ve lacivert gibi koyu renklerin önde bulunduğu cadılar bayramı süsleri orijinal tasarımlara ev sahipliği yapar.

Siyah yelpazeler ve ürün özellikleri iki kısmında olan ataçlar ile kullanışlı bir şekilde kurulan yelpazeler kâğıttan olmuştur. Bu süslerin önemli olan özelliği yalnızca tavana değil perdelere ve tavana da kolay bir şekilde asılabilmesidir. Cadılar bayramı parti malzemeleri ile bütünleşmiş duruma gelen siyah yelpazeler tek ve 3’lü set olarak satın alınabilmektedir.

1xbet

Cadılar bayramı balonları özel gün kategorisinde olan pastel ve metalik balonlar helyum gazıyla şişirilir ve uçan balon şeklinde de kullanılır. Turuncu renkte balonlar düğün ve doğum günü partilerinde de çok sık tercih edilmektedir.

Beyaz Renk Hokey Jason Hannibal Maskesi

1xbet

Beyaz Renk Pembe Yanaklı İthal V For Vendetta Maskesi

Cadılar Bayramı Yapay Kan

Çığlık Maskesi

Dracula Kuru Kafa Maskesi Gri Renk

Evadan Şeytan Taç

Glow Stick Fosforlu Neon Gözlük 1 Adet

Glow Stick fosforlu Neon Taç 1 Adet

Glow Stick Fosforlu Parti Maske 1 Adet

Glow Sticker Fosforlu Neon Bileklik 5 Adet 30 cm

Halloween Akordeon Balkabağı Figürlü Gemici Fener 25 cm

Halloween Akordeon Cadı Figürlü Gemici Fener Süs

Cadılar Bayramı Malzemeleri

Cadılar Bayramı şapka taç maske çok fazla satan cadılar bayramı süsleri içinde diğer seçeneği örümcek ağı temalı maskeler oluşturmaktadır. Kaliteli kumaştan üretildiğinde uzun ömürlüdür. Yetişkinlere göre üretilen işlemeli Venedik maskeleri de aynı kategori de bulunmaktadır.
Tüm maskeler kenar kısımlarında bulunan ipler ile rahat bir şekilde bağlanıp çıkarılabilmektedir.

Cadılar Bayramı malzemeleri süsleri hem çocuklar hem de yetişkinlere göre üretilen cadılar bayramı süslerinde çeşitler bu kadar değildir. Kuru kafa ve çığlık maskeleri de cadılar bayramı kutlamalarında oldukça fazla tercih edilir. Örtü kısmı tül maskelerin üretiminde insan sağlığına karşı zararlı olabilecek herhangi bir malzeme yoktur. Diğer seçeneklerde mor saçaklı kapı süsleri, siyah masa örtüsü ve balkabaklı desenleri bulunan tabaklar bulunmaktadır.

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri En Ucuz

Cadılar bayramı veya farklı özel günlerde hazırlık yapmak çok zordur. Bu özel günlerde ekonomik açıdan kendinizi ayarlayarak güzel sürprizlere imkân sağlarsınız. Cadılar bayramı ekim ayının sonunda gerçekleşmektedir. Cadılar Bayramı parti malzemeleri en ucuz ürünlerini bütçeyi zorlamadan alabilir ve istediğiniz organizasyonu da güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Çok uygun fiyatlar ile özel günler için yapılacak parti malzemelerini, mekân süslerini bulabilirsiniz. Tek yapılması gereken hayalinizde olan konsepti yaratılacak mekânın süslemesidir.

Yüzlerce Cadılar bayramı ürünleri farklı içerik ve modelde karşınıza çıkmaktadır. Birçok parti malzemesi sizi sevindirecek uygunluktadır.

Halloween Bal Kabağı Hayalet Baskılı Balon 100 Adet

Halloween Bal Kabağı Hayalet Baskılı Balon 8 Adet

Halloween Cadılar Bayramı Kuru Kafa Folyo Balon 45 cm

Halloween Çizmeli Kara Kedi Folyo Balon 54*73 cm

Halloween Folyo Balon 45 cm

Halloween Folyo Balon 50 cm

Halloween İskelet Hayalet Folyo Balon 45 cm

Halloween İskelet Hayalet Folyo Balon 45 cm

Halloween Şapkalı Balkabağı Folyo Balon

Krom (Mırror) Balon Mor 5 Adet

Dilek Balonu – Feneri Mor 1 Adet

Gümüş Siyah Balon Set 10 Adet

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri Fiyatları

Birbirinden renkli parti malzemeleri fiyatları farklılık göstermektedir. Malzeme çeşidi, materyal kalitesi ve ürün lisans durumu bu değişikliğe sebep olan unsurlardandır. Örnek olarak, kâğıt materyalden üretilmiş olan tek kullanımlık ürünler, uygun fiyatları ön plana çıkarmaktadır. Parti süslerini tekil bir şekilde satın almak yerine bu noktada sertleri seçmek, maddi olarak tasarruf sağlayabilmektedir. Parti malzemeleri seti diye geçen ürünler, süslemeler ve araç gereçler şeklinde ikiye ayrılmaktadır.

Set şeklinde satılan parti süslemelerinin içeriğinde olan farklı halloween balonlar, dekoratif obje ve ışıklar bulunmaktadır.
Parti araç gereçlerini içeren setlerde de tabak, çatal, bardak ve peçete gibi yeme içme ekipmanları da bulunmaktadır. Fiyat araştırmasından önce, önceliklerini belirleyebilmek için mantıklı olmaktadır. Cadılar Bayramı Parti malzemeleri fiyatları çok geniş aralıktadır. Bu noktada kişiler; oluşturmayı hedefledikleri dekorasyonu, parti konseptini ve etkinliğin yapılacağı yerin büyüklüğünü dikkate alarak doğru tercih yapabilir. İhtiyaç duyulabilecek parti malzemelerini kolay bir şekilde web sitemizden satın alabilirsiniz.

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri Hangileridir?

Parti dekorasyonları, genellikle kutlamanın amacına göre belirlenmektedir. Doğum günleri ve yıl dönümleri gibi farklı kutlamaların dekorasyonları genel de aynı değildir. Örnek olarak, doğum günü parti malzemelerini arasında olan rakamlı helyum balonlar çok dikkat çekmektedir. Parti mumları da özellikle doğum günlerinde tercih edilebilecek ürünlerdendir. Pastalara şık bir görünüm katacak olan bu özel mumları, özellikle büyüklerin doğum günlerinde kullanabilirsiniz. Etkinlik esnasında kesilecek pasta üzerine de bu ürünler yerleştirilebilir.

Dünya’da birçok insanın parti vermesine sebep olan diğer bir günde yılbaşıdır. Yeni yılın her beraber coşkuyla karşılandığı bu kutlamaları eğlenceli hale getirebilmek için yılbaşı parti malzemelerini kullanabilirsiniz. Yılbaşı süslerinin arasında yer alan kırmızı, yeşil ve gold renkte olan ürünler dikkat çekmektedir. Hediye çoraplar, şapkalar, duvar süsleri, gözlükler ve düdükler yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmezlerindendir.

Yılbaşından iki ay öncesinde kutlanan cadılar bayramı da eğlenceli temalar içermektedir. Korkunun komedi ile birleştiği cadılar bayramını kutlamak için halloween parti malzemesini rahatlıkla seçebilirsiniz. Parti yapılacak alanı farklı şekillerde oyulmuş bal kanalları, korkulu dekoratif ürünler ya da kocaman şekerlerle süsleyebilirsiniz. Cadılar bayramı parti malzemeleri hangileridir diye bakıldığında yüzlerce kostümden seçilen modeli giyerek partiye katılım sağlayabilirsiniz. Bu tarz etkinlikler, günlük yaşamın stresini yok etmenize olanak sağlar.

Kış mevsiminde ve genel de kapalı alanlarda yapılan yılbaşı ve halloween partilerinin dışında yaz aylarında düzenlenen etkinlikler de oldukça eğlencelidir. Örnek olarak, havuz partileri, yaz sıcağında rahat biçimde zaman geçirmeniz olanak sağlar. Bu eğlenceyi daha güzel hale getiren havuz parti malzemelerinin arasında hem çocuklar hem de büyükler için uygun seçenekler bulunmaktadır. Havuz kenarlarına yakılan flamingo temalı parti malzemeleri, birçok kişinin favorilerin arasında bulunmaktadır.

Halloween Balkabağı Figürlü Sarkıt Süs

Halloween Cadılar Bayramı Akordion Fener Süs 6 Adet

Halloween Cadılar Bayramı Balkabaklı Cadı Asma Süs

Halloween Cadılar Bayramı Yarasa Asma Süs

Halloween Kuru Kafa İskelet Baskılı Banner 3 mt.

Halloween Şekil Verilebilir Siyah Tüylü Mega Örümcek 75 cm

Halloween Siyah Örümcek Ağı 1.5 mt.

Halloween Temalı Banner Set 270 cm

Happy Halloween Zikzak Banner

Püsküllü Duvar Süsü Mor

Püsküllü Duvar Süsü Siyah

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri Nerede Bulunur?

Parti ve organizasyonları güzel hale getiren süsleme Cadılar bayramı parti malzemeleri nerede bulunur denildiğinde, son zamanlarda her noktada bulunabilir duruma gelinmiştir. Birçok noktada kolayca satışa sunulabilir duruma gelen bu parti malzemeleri kalite açısından alıcıları şüpheli duruma düşürür.
Cadılar Bayramı parti malzemeleri olarak kalite endişesi olmadan güvenle satın alınabilecek lisanslı ürün satışları yapılmaktadır. Ürünlerde kullanılan kaliteli malzemeler ile şu zamana dek alan kişilerden olumsuz bir geri dönüş gelmeyip, cadılar bayramı parti malzemelerinden memnun kalınmıştır.

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri Nerede Satılır?

Cadılar Bayramı Parti malzemeleri nerede satılır? Sorusu cadılar bayramı ile ilgili organizasyon yapmak isteyenlerin ilk aklında olan sorudur. Harika bir organizasyon yapmak amacıyla en ideal süslemeler, parti malzemeleri birçok firmanın online satış platformlarından kolaylık temin edilebilir. Hayalinizde olan kutlama için ihtiyaç duyulan cadılar bayramı parti süsleri satıcıların ve üretenlerin size sağladığı birçok çeşit arasında kolaylıkla bulunabilmektedir. Mekân süslemesinden, kostümlere kadar her noktayı dikkate alarak parti malzemeleri listesi oluşturulabilir. Bu sayede parti malzemeleri eksiksiz olarak alınmaktadır.

Glow Stick Fosforlu Neon Gözlük 1 Adet

Glow Stick fosforlu Neon Taç 1 Adet

Glow Stick Fosforlu Parti Maske 1 Adet

Glow Sticker Fosforlu Neon Bileklik 5 Adet 30 cm

Halloween Asorti Balkabağı Hayalet Kağıt Maske 6’lı

Halloween Bal Kabağı Figürlü Taç

Halloween Blood Kağıt Maske 6’lı

Halloween Cadı Burnu

Halloween Cadı Figürlü Taç 1 Adet

Halloween Cadı Şapkası Kırmızı 1 Adet

Halloween Cadı Şapkası Siyah 1 Adet

Halloween Cadı Şapkası Turuncu 1 Adet

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri Satan Yerler?

Cadılar Bayramı parti malzemeleri satan yerler? Sorusu birçok etkinlik yapmak isteyen kişilerin aklındadır. Turuncu, siyah renkler ve farklı konseptler ile tasarlanan cadılar bayramını olağanüstü bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Birçok mağaza ve online satış platformlarda bulunan cadılar bayramı parti malzemelerini tedarik ederek unutulmaz bir 31 Ekim akşamı geçirebilirsiniz.
Özel olarak tasarlanan cadılar bayramı parti malzemelerini parti malzemeleri satan birçok mağaza ve online platform kanallarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Dikkat çekici kostümlerle 31 Ekim akşamına renk katabilirsiniz.

Cadılar Bayramı Ürünleri

Siyah ve turuncu renklerin çok kullanıldığı özel konsept olan bu bayramda sofra düzeni sağlanırken de renklerin seçimi de özel bir şekilde olmalıdır. Kullan at şeklinde bardak, tabak, çatal, kaşık ve bıçak bulunur. Turuncu ve siyah renkleri birlikte kullanabilir ve böylelikle özenle hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.
Masa örtüsü ve eteği seçimlerinde de dikkat edilmesi gerekli önemli nokta siyah ve turuncu renklerin birlikte kullanıldığı tercihlerde bulunmak, olacaktır. Böylelikle sofra düzeninde siyah ve turuncu olan farklı cadılar bayramı ürünleri birlikte kullanabilir ve cadılar bayramı konseptine yönelik doğru renkleri seçebilirsiniz.

Cadılar Bayramı Yapay Kan

Halloween Büyük Kürdan 10 Adet

Halloween Led Işıklı Sopalı Konuşan Balkabağı Dekor Süs

Halloween Mısır Kutusu Popcorn 8’li

Halloween Siyah Örümcek Ağı 1.5 mt.

Halloween Karton Tabak 8’li

Halloween Karton Bardak 8’li

Fiyonk Simli Evadan Siyah 25*25 Cm

Mor Masa Püskülü 75×300 cm

Mor Metalize Renkli Pipet 24 Adet

Mor Peçete 33×33 cm 20 Adet

Mor Plastik Bıçak 25 Adet

Cadılar Bayramı Parti Fikirleri

Cadılar bayramı parti fikirleri için önemli noktalar vardır. Bu noktaların önemlisi Trick-or-treat yani oyun veya ikram anlamına gelir. Tüm çocukların parti kostümlerini giymesinden sonra oyunlar öncesinde olağanüstü lezzetlerle buluşabilirsiniz.

Hayalete benzer parmak sandviçler, balkabağına benzeyen renkli şekerli kurabiyeler, elma şekerleri, patlamış mısır, yarasa desenli cup cake’ler çocukların dikkatini fazlasıyla çekecektir. Diğer bir fikir noktası da, önceden alınan ufak örümcekleri buz kalıplarının içerisine koyarak üzerine su ekleyerek farklı buz kalıpları oluşturabilirsiniz. Her bir çocuk bardaklarında eriyen buz kalıbının içerisinden çıkan davetsiz misafiri gördüğünde çok fazla eğlenecektir.

Cadılar Bayramı Ne Zaman?

Pagan ve sonrasında Hristiyan geleneğine dönüşen cadılar Bayramı’nın başlangıcı, Sam hain olarak adlandırılan Kelt festivalidir. Cadılar bayramı ne zaman? Sorusu akıllardan soru işareti bırakmaktadır. Cadılar bayramının başlangıcı tam olarak bilinmese de kutlamaların gerçekleştiği 31 Ekim tarihi şu zamana dek hiç değişiklik göstermeden gelmeyi başarmıştır. 31 Ekim, hasat zamanının bittiği gün olarak bilinmekte ve tek geçim kaynağı toprak olan dönem insanları için yaşamı sürdürebilecek olmanın garantisi gibidir.

Halloween Akordeon Balkabağı Figürlü Gemici Fener 25 cm

Halloween Akordeon Cadı Figürlü Gemici Fener Süs

Halloween Akordeon Kurukafa Figürlü Gemici Fener Süs 25 cm

Halloween Asmalı Tavan Süs

Halloween Balkabağı Figürlü Sarkıt Süs

Halloween Cadı Figürlü Petek Süs 30 cm

Halloween Cadılar Bayramı Akordion Fener Süs 6 Adet

Halloween Cadılar Bayramı Balkabaklı Cadı Asma Süs

Halloween Cadılar Bayramı Balkabaklı Petek Süs 30 cm

Halloween Cadılar Bayramı Balkabaklı Uzar Süs

Halloween Cadılar Bayramı Hayalet Petek Süs 30 cm

Halloween Cadılar Bayramı İskelet Petek Süs 30 cm

Cadılar Bayramı Neden Kutlanır?

Cadılar Bayramı’nın kökeni antik Britanya’da pagan keltlerin kutladığı Samhain Festivali’dir. Keltler 1 Kasımı yaz mevsiminin bitişi, kış aylarının başlangıcı kabul ediyorlardı. Sam hain kelimesinin kökeni eski İrlandaca Sam(yaz) ve fuin(son) sözcüklerine dayanmaktadır. Bu tarihte sürüler yaylalardan dönmekte, toprak ağalarıyla arazi kira sözleşmesi yenilenmekteydi. Ayrıca ölenlerin ruhlarının geçmiş zamanda yaşadıkları evleri ziyarette bulunduğuna inanılmaktaydı. Tepelerin üstünde, evlerdeki ocakların tutuşturulması ve aynı zamanda kötü ruhların uzaklaştırmak için büyük ateşler yakılmaktaydı.
Cadılar Bayramı neden kutlanır? Sorusuna karşılık, insanlar, ortalıkta dolaştığına inandığı ruhlara tanınmamak için maske takıyorlar, kostümler giyiyorlardı. Bu geleneklerden dolayı Sam hain festivali zamanla cadılar, periler, goblinler ve iblislerle özdeşleşmiştir.

Yaz mevsiminin sonu keltlerde aynı zamanda evliliklerin yapıldığı, ölenlerin kutsandığı ilahi bir süreçti. Romalılar 1. Yüzyılda kelt topraklarını fethettikleri zaman, kendi ölüm festivalleri Feralia ve hasat festivalleri Pomona’yı Sam hain ile birleştirmişlerdir.

7. Yüzyılda Papa IV. Boniface 13 Mayıs’ta kutlanan Azizler Günü’nü muhtemelen pagan festivalinin yerini alması için 1 Kasım’a taşınmıştır. Azizler Günü’nün arifesi kutsal olarak kabul edilmiş ve Batı dillerindeki Halloween adı buradan gelmiştir. Ortaçağın son dönemlerinde seküler kutlamalarla Hristiyan bayramı kaynaştı. Avrupa’daki reform hareketleri sırasında, özellikle Protestan Hristiyanlar arasında, cadılar bayramı eğlenceleri neredeyse son buldu; Britanya’da da seküler bir bayram olarak kutlanmaya devam etti.

Amerika’ya yerleşen ilk kolonilerde cadılar bayramı da yasaklanmıştır. Bununla beraber 1800’lü senelerde, cadılar Bayramı’ndan öğeler taşıyan hasat bayramı kutlanmaya başlanmıştır. 19. Yüzyılda en başta İrlandalılar olmak üzere Britanya’dan Amerika’ya göç eden birçok göçmen cadılar bayramı kostümlerini beraberlerinde getirmişlerdir ve cadılar bayramı ABD’deki başlıca çocuk bayramlarından olmuştur.

Cadılar Bayramı Nedir?

Cadılar bayramı nedir? Diye merak edilenler için, Genel de çocukların farklı korkulu kostümler giyerek, bulunduğu köyün, mahallenin veya kasaba evlerinin hepsini kapı kapı gezerek meyve, şeker ve farklı hediyeler aldığı bayramdır.

Cadılar bayramı bir pagan festivali olarak ilk defa İngiltere’de İrlandalılar, Galliler ve İskoçlar tarafından kutlanmaya başlanmıştır.

19.Yüzyıl sonlarında bu gelenek Kuzey Amerika’ya göç edenler tarafından devam ettirilmiştir. Batı dünyası 20.Yüzyılda Cadılar Bayramı’nı, bir Amerikan popüler kültürü olarak tanınmıştır.

Halloween Parti Malzemeleri

Cadılar bayramı parti konsepti için temin edilmesi gerekli malzemelerin en başında kostümler, parti süsleme malzemeleri, mekân süsleri ve kostüm aksesuarları bulunmaktadır. Halloween Parti malzemeleri genellikle turuncu ve siyah renktedir. Ayrıca geleneksel hale gelen kabak desenleri de parti malzemelerine eşlik etmektedir. Diğer parti malzeme konseptleri yanı sıra cadılar bayramı parti teması içinde şeker poşetleri ve lolipoplar da bulunmaktadır. Zombi kostümünden şeytana, iskelet kız kostümünden vampire kadar birçok cadılar bayramı kıyafet türü sunulmaktadır.

Halloween Parti Ürünleri

Balkabağı fener, örümcek ağı, hayalet asılan süsler, cadı zincir süs ile korkutucu bir parti alanı hazırlanabilir. Girişe kapıya asılacak cadı veya vampir temalı ışıklı kapı süsü, duvarlara asılacak mahzene veya cehenneme gider yazılı yönlendirme levhaları partiye hızlı giriş yapılmasını sağlamaktadır. Tavanı kaplayan turuncu ve siyah balonlar da halloween dekorunu tamamlayacaktır.
Sofranızı Halloween parti ürünleri içinden halloween temalı kâğıt sofra setleriyle kurup, şeffaf bardakaltlarına göz yuvarı çıkartma yapıştırıp, içerisine kan kırmızı vişne suyu doldurulabilir. Masa ortasına da siyah gotik mumlar koyarak ürkütücü bir sunum yapılabilir.

Cadılar Bayramı Balkabağı

Cadılar Bayramı Balkabağı fener olacak gibi oymanın ve şekillendirmenin kökenleri binlerce yıl önceye, Cadılar Bayramı’nın antik Roma öncesi ketlik festivali dönemine dayanmaktadır.
Sebzeleri şekillendirmeye baktığımızda, bu sebzelerden genel de turplar onları taşıyanı koruyacak gibi sunulmaktadır. Yüzler, eski keltlerin o gece boyunca çevrede gezindiğine inandığı, kötü ve istenmeyen ruhları uzaklaştırabilmek için kullanılmaktadır.

Balkabağı, Cadılar Bayramı’na son günlerde eklenen bir semboldür. Cadılar Bayramı geleneğini yeni Dünya ile tanıştırmış yerli Amerikanlar, İrlandalı göçmenler, balkabağının şekillenmesinin diğer sebzelere nazaran çok daha kolay olduğu anladıktan sonra, balkabağı Cadılar Bayramı’nın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Cadılar Bayramı Doğum Günü Konsepti

Çocuğunuza bir doğum günü partisi ya da kardeşiniz için bir doğum günü partisi düzenleniyorsa çizgi film karakterleri gibi onların mutlu olmasını sağlayacak baskılara sahip parti aksesuarlarını bulmak mümkündür. Veya cadılar bayramı doğum günü konsepti bir parti oluyorsa bu konsepte uygun bir şekilde olan renklerdeki aksesuar bulabilmek de oldukça kolaydır.
Parti aksesuarlarını kullanarak özel günleri daha özel bir hale getirmek mümkündür. Parti alanını süslemek ve misafirleri daha güzel bir yerle karşılamak için aksesuarların kullanılması gerekir. Bu aksesuarları kullanmakta oldukça basittir. Bazı aksesuarlar yapıştırma ya da birbirine geçirme gibi ufak özellikler gerektirir. Bunlarda oldukça kolay işlemlerdir. Bunların herkesin yapacağı basit işlemler olduğu için parti alanını süsleyebilmek çok kolaydır.

Cadılar Bayramı Parti Işığı

Cadılar bayramı parti ışığı detaylarında;

Korkunç Cadılar Bayramı Gece Işıkları: Taşınabilir bu ışık, cadılar bayramı atmosferi ile doludur, renkli ve göz alıcı olan bu ışığı istediğiniz noktaya asabilirsiniz.
İyi Kalite: Yüksek kalitede plastikten üretilen, birçok test sonrası halloween lambası hasar almadan 3 metre yükseklikten aşağıya düşmüştür. Kırılması kolay olmayan ve süspansiyon güçlü ve dayanıklıdır.
Uzun Hizmet Ömrü: Fener piller ile çalışmaktadır. 20000 saate kadar hizmet ömrü bulunur. Pilini değiştirmek kolaydır ve uzun süreli kullanımlarda çok uygun

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top