Cafe Bayiliği Veren Firmalar 2023

Cafe Bayiliği Veren Firmalar | Cafe Bayilik 2022

Günümüzde çalışan nüfusun artmasıyla birlikte cafeler çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başlamıştır. Cafe sektörünün bu denli hızlı ilerlemesi ile birlikte girişimcileri de cafe bayilik açma yönünde harekete geçirmektedir. Bu düşünce neticesinde de cafe bayiliği veren firmalar araştırılması yapılmaktadır. Siz de eğer cafe bayilik olmak için sabırsızlanıyorsanız aşağıda yazımda belirttiğim firmaları inceleyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

1xbet

Cafe Bayilik Fırsatları

içerik

Cafe Bayilik Fırsatları

1xbet

1. Çıtır Kahve Cafe

2. Mona Seraa Cafe

3. Luvoco Cafe

4. Kahve Tiryakisi Cafe

5. Chay Tea Coffe Cafe

1xbet

6. Nish Kahve Cafe

7. Doubleshot Coffee Cafe

8. Cartoon Art Cafe

9. Lokmatez Milkshake Cafe

10. Little Pilot Cafe

1. Çıtır Kahve Cafe

Çıtır kahve, 1948 senesinde İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde Kuru kahve satışları ile ün kazanmıştır. Firma 2018 yılında yenilenmiştir. 3.nesil kafve ve natural kahve satışları ile cafe deneyimi kazanmıştır. Çıtır kahve çok fazla kahve çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitlilik Türk kahvesi, yöresel filtre kahve, espresso gibi kahvelerden oluşur. Odun ateşinde kavrularak hazırlanan bu kahveler lezzetini müşterilerine kanıtlamıştır. Ürünün hizmet kapsamı sadece kahve değil, cafe olarak da hizmet vermektedir. Eğer Çıtır kahve cafe bayilik açmak istiyorsanız işlek bir caddede en az 15 m2’lik bir dükkanınızın olması gerekmektedir.

Çıtır Kahve cafe bayilik paketinin içerisinde çeşitli maddeler yer almaktadır. İlk olarak eğer çıtır kahve cafe bayilik olursanız işletme sahibi yatırımcısının yerinde işletme konusunda ona yardım etmektedir. Eleman temininde yardımcı olup, var olan elemanlarına ise baristalık eğitimi vermektedir. Bayiliğin kuruluşunda ekipmanların ve dekorasyonun tasarımında yardımcı olmaktadır. Son olarak kasanın takibinin yapılması için gerekli olan yazılım ve donanımın kurulumunu sağlamaktadır.

Çıtır Kahve cafe bayilik, bayilik sayısını arttırmak için hedeflediği bölgeler ilk olarak İstanbul içi hareketliliğin ve kalabalığın çok olduğu yerlerdir. Sonrasında ise Bütün Türkiye’ye bayilik vermek istemektedir.

Çıtır Kahve cafenin şuanda 1 şubesi vardır. Ulaşmayı hedeflediği şube sayısı ise 5’tir. Çıtır Kahve cafe bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 100.000 TL’dir ve bu cafe bayilik ortalama 15 günde kurulur.

Okuyunuz: Yeni iş Fikirleri Listesi

2. Mona Seraa Cafe

Mona Seraa Cafe, 2018 yılında kurulmuştur. Yetkili firmanın ismi Mona Seraa Cafe Salih Bulut’tur. Türkiye’de ilk ve tek doğa temalı cafe konseptine sahiptir. Doğa temalı cafe olarak hizmet veren Mona Seraa cafe bayilik de vermektedir.

Şimdi biraz bir girişimci ne için Mona Seraa Cafe bayiliği olmalı ondan bahsedelim.

Ülkemizde alım gücü yükselmekte, şehirleşme artmakta, bir evdeki çalışan sayısı artmakta ve turizm gelişmektedir. İşte bu gibi nedenler ev dışında tüketim sektörünü büyümeye tetiklemiştir, zorlamıştır.

TÜİK’in (Türkiye İstatistik Kurumu) açıkladığı verilere göre kişi başı ev dışında tüketim, son 10 yılda her yıl %10 – %15 oranında artmaktadır. Ülke genelindeki verilere göre ev dışı tüketim sektöründeki pazar 150 Milyar TL’yi geçti. Bu pazarın yaklaşık %50’sini restoran ve fast-food dükkanları oluşturmaktadır. Kafe ve pastanelerin sektördeki oranı ise %35 civarındadır. Ülkemizde dışarda yemek yiyen kişileri, ülkemizdeki yetişkin nüfus oranladığımız zaman ortaya çıkan rakam % 65. O zaman sizde geleceğin en iyi yatırımları arasında görülen bu sektördeki yerinizi almaya hazır olun. Sizde Türkiye’de ilk ve tek doğa konseptine sahip Mona Sera cafe bayilik almak için başvurmayı unutmayın.

Mona Sera cafenin şuanda 2 şubesi vardır. Ulaşmayı hedeflediği şube sayısı ise 25’tir. Mona Sera cafe bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 200.000 TL’dir ve bu cafe bayilik ortalama 45 günde kurulur.

3. Luvoco Cafe

Bu firma temellerini Gano excel firmasının bir markası olarak 1983 yılında atmıştır. Sağlıklı ve organik kahve isteyen kitleyle ürünlerini buluşturmayı başaran Luvoco cafe bayilik vermektedir. Firma bayileri ile arasında ortak bir kazanç sistemi kurmuştur. Gano excel firmasının bir markası olan Luvoco Cafe Türkiye cafe sektöründe yavaş yavaş yerini almaya başlamıştır. Sadece ülkemizde değil, dünya genelinde 38 senelik deneyimini girişimcilerle paylaşan ve cafe bayilik sürecinin de her aşamasında destek sunmuştur. Bu sayede cafe bayilik almak isteyen girişimcilerin de dikkatini de çekmeyi başarmıştır.

Geniş ürün yelpazesi ve girişimcilere sunduğu çeşitli imkanlar bu firmanın diğer markaların önüne geçmesini sağlıyor. Ayrıca Luvoco doğal kahvelerinin hücre yenileyici ve antioksidan görevi görmesi Luvoco cafe bayilik ayrıcalıklarındandır. Şimdiden erken davranarak yatırımcı olanlara çok daha fazla avantaj sunan Luvoco cafeye sizde bayi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Şuan sadece ülkemizde bayilik veren Luvoco cafe yakın bir zamanda Avrupa’ya da bayilik verecektir.

Luvoco cafe bayilik açmak için gereken maliyet 50.000 ile 250.000 TL aralığında değişmektedir.

4. Kahve Tiryakisi Cafe

Kahve Tiryakisi Cafe, 2014 yılında kurulmuştur. Firmanın ismi Dem kahve gıda İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti.‘dir. Her ne kadar sektöre 2014 yılında girmiş olsalar bile Kahve tiryakisi 30 yıllık üretim ve ustalıkla işini yapmaktadır.

Kahve Tiryakisi Cafe yaptığı araştırmalarda Türkiye’deki kahve tüketim hızının çok hızlı bir şekilde arttığını ve alıcıların hızla bilinçlendiğini gözlemlemiştir. Bu araştırmalar neticesinde daha kaliteli ve kurumsal bir hizmet vermek için çalışmalarını hızlandıran bu firma hala daha çalışmalarına devam etmektedir. Yatırımcıların girebileceği en güzel sektörlerden biri cafelerdir. Bu yüzden hayatına girişimcilikle yön vermek isteyen herkes için çalışmalarına devam etmektedirler.

Kahve Tiryakisi Cafe olarak cafe bayilik veren Kahve Tiryakisi cafe, ulusal ve yerel ahlaka saygı gösteren, daima ileri görüşlü ve sürekli gelişim içerisinde ilerleyen bir firmadır. Ayrıca müşterilerinin isteklerini daima göz önünde bulundurarak her zaman bu yönde alacakları kararları en karlı ve etkili şekilde yatırıma dönüştürür.

Kahve Tiryakisi Cafenin Türkiye merkezli çalışmaktadır. Kahve Tiryakisi cafe bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 950.000 TL’dir ve bu cafe bayilik ortalama 60-90 günde kurulur. Ayrıca isim hakkı bedeli de isteyen bu firmanın isim hakkı bedeli 10.000 dolardır.

5. Chay Tea Coffe Cafe

Chay Tea Coffe Cafe, 2018 yılında kurulmuştur. Firmanın ismi La Tia Marka ve Gıda Tic. Ltd. Şti.‘dir. Henüz daha 3 yıllık olan bu firma kurulduğu günden beri müşterisine nefis tatlar sunmakta şuanda da sunmaya devam etmektedir. Chay Tea Coffe Cafe iş ortamında saygı ve iş tatmini sağlayarak fırıncılığı keyifli bir deneyim haline getirir.

10 kişilik profesyonellerden oluşan ekip kaliteli, yaratıcı, lezzetli ve en önemlisi müşterilerin beğenisi ve beklentisi doğrultusunda üretim yapıyor. İstediğiniz her tür ürünü bulabileceğiniz bu cafede ister atıştırmalık, isterseniz de evinizde ailenizle beraber paylaşabileceğiniz lezzetleri bulabilirsiniz.

Chay Tea Coffe cafe bayilik açmak isterseniz 50.000 TL isim hakkı bedeli almaktadır. Chay Tea Coffe cafenin şuanda 3 şubesi vardır. Bunlardan birisi merkez şube ikisi ise cafe bayiliktir. Ulaşmayı hedeflediği şube sayısı ise 10’dur. Chay Tea Coffe cafe bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 200.000 TL’dir ve bu cafe bayilik ortalama 15 günde kurulur. Ayrıca bu işletme reklam katılım ücreti ve kazanılan gelirden pay da almaktadır.

6. Nish Kahve Cafe

Sektörde uzun zamandır bulunan Nish Kahve Cafe hızlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Nish Kahve çok çeşitli ürün bulundurmaktadır. Bunlar Türk kahvesi, espresso, Filtre Kahve, nitelikli kahve çeşitlerinden Kolombiya, Uganda, Papua Yeni Gine, Etiyopya, Sumatra, Guatemala gibi 19 farklı çeşit kahve seçeneği ile müşterilerinden yoğun ilgi görmektedir.

Kahve çeşitleri haftada iki defa kavrulduğu için müşterilerine her zaman yeni kavrulmuş taze ürün sunmaktadır. Nish Kahve çeşitlerinde her zaman lezzet ve aromayı hisseder, uzun bir süre de saklayabilirsiniz.

Nish Kahve cafe bayilik açmak isterseniz isim hakkı bedeli almamaktadır. Nish Kahve cafenin şuanda sadece merkez şubesi vardır. Ulaşmayı hedeflediği şube sayısı ise 10’dur. Nish Kahve cafe bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 50.000 TL’dir ve bu cafe bayilik ortalama 1-2 haftada kurulur. Ayrıca bu işletme reklam katılım ücreti ve kazanılan gelirden pay da almamaktadır.

7. Doubleshot Coffee Cafe

8 farklı ülkede hizmet veren Doubleshot Coffee Cafe, Türkiye, Orta Doğu ve Birleşik Arap Emirlikleri isim haklarını alarak 2017 yılında ülkemizde ilk şubesini açmıştır. Dünyaca bilinen sayılı kahve markalarından biri olan Doubleshot Coffee cafenin personelleri de oldukça güler yüzlü ve sıcakkanlıdır.

Her zaman müşterilerine en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlayan bu firma, kahve cafe bayilik açmak isteyen yatırımcıların da ilk tercihleri arasındadır. Doubleshot Coffee cafe bayilik açmak isterseniz size reklam, yer seçimi, bölge koruması, pazarlama, eğitim ve personel desteğinde bulunmaktadır.

Doubleshot Coffee cafe bayilik olmak isterseniz isim hakkı bedeli almamaktadır. Doubleshot Coffee cafenin şuanda birçok ülkede bayiliği vardır. Doubleshot Coffee cafe bayilik açmak için gereken maliyet ortalama 250.000 TL’dir ve bir cafe bayilik kiosku bedeli 85.000 TL’dir. Ayrıca bu işletme reklam katılım ücreti için aylık 300 dolar almaktadır.

8. Cartoon Art Cafe

Cartoon Art Cafe iş merkezlerinin, öğrencilerin, insan sirkülasyonunun fazla olduğu AVM ve işlek caddelere bayilik vermektedir. Cafe bayilik adaylarının eğitim almaları zorunludur. Ayrıca girişimcilerin işletmelerinin başında bizzat bulunmaları gerekmektedir. Müdürlük yapacak kişilerin ona göre bir yeteneğe ve mezuniyete sahip olmadı da önemlidir.

Cafe bayilik anlaşmasının sağlanması halinde bayiliği veren firma mağaza tespiti, sözleşme, proje, tadilat, personel eğitimi, sunumların öğretilmesi, mağaza açılış süreçleri gibi konularda girişimciye destek olmaktadır. Cartoon Art cafe bayilik verirken aradığı dükkan özelliği en az 80 m2 dış mekan, en az 70 m2 ise iç mekan için istemektedir.

Cafe bayilik için giden maliyet yaklaşık 250.000 ile 500.000 TL arasındadır. Anahtar teslimi için m2 başına birim fiyat 2500 TL’dir.

9. Lokmatez Milkshake Cafe

Lokmatez Milkshake Cafe, cafe konsepti ile çikolatalı lokma sektörünü birleştirerek öncü markalardan olmuştur. Verdiği bayiliklerin konumuna ve ihtiyaç durumuna göre ürünleri belirleyen Lokmatez Milkshake Cafe, tüketici memnuniyetini ve yatırımcısına kar ettirmeyi temel hedefi olarak görmüştür. Lokmatez Milkshake cafe bayilik verirken aradığı dükkan özelliği en az 30-70 m2 dükkan istemektedir. Ayrıca Lokmatez Milkshake Cafe bayilik anlaşmasının sağlanması halinde bayiliği veren firma reklam, yer seçimi, bölge koruması, pazarlama, eğitim ve personel gibi konularda girişimcisine destek olmaktadır

Cafe bayilik için giden maliyet yaklaşık 100.000 ile 250.000 TL arasındadır. Anahtar teslimi için 70 m2 fiyat 160.000 TL + KDV’dir. 30 m2 için ise 90.000 TL + KDV’dir.

10. Little Pilot Cafe

Little Pilot Cafe, 2015 yılında sektöre katılmıştır. 60-100 kişilik bir ekibe sahip olan bu firma cafe bayilik verirken 50-200 m2 civarında dükkan istemektedir. Şuanda 4 şubesi olan bu firmanın hedefi 20 şubeye ulaşmaktır. Little Pilot Cafe bayilik açmak istiyorsanız 40.000 TL ile girişimci olabilirsiniz. Bu şekilde kolay yoldan işletme açma imkanına sahip olabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top