Capcom Spotlight Duyuruldu: İşte Etkinlikte Gösterilecek Oyunlar 2023

Capcom Spotlight duyuruldu: İşte etkinlikte gösterilecek oyunlar

Capcom gelecek hafta çeşitli oyunların sergileneceği 26 dakikalık dijital bir canlı yayın etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.

1xbet

Capcom Spotlight adlı etkinlik 10 Mart Cuma günü (Perşembeyi cumaya bağlayan gece) TSİ 01:30’da başlayacak. Canlı yayının öncesinde 20 dakikalık bir ön gösteri yapılacak.

Oyun devinin merak uyandıran yeni etkinliğini başladığında aşağıdan izleyebilir ya da resmi Capcom Avrupa YouTube kanalından takip edebilirsiniz.

1xbet

Capcom Showcase’de hangi oyunlar gösterilecek?

Etkinlikte Resident Evil 4, Exoprimal, Monster Hunter Rise, Mega Man Battle Network Legacy Collection ve Ghost Trick: Phantom Detective’den yeni haberler gelecek.

Capcom canlı yayının yaklaşan oyunları hakkındaki güncellemeleri ve yeni bilgileri paylaşacağı bir etkinlik olacağını belirtti. Özellikle Resident Evil 4 en çok beklenen oyunlar arasında ve remake’ten yeni görüntüler gelmesi muhtemel.

1xbet

Korku oyunu baştan aşağı yenilendi ve 24 Mart’ta oyuncularla buluşacak. Etkinlikte yakın zamanda duyurulan demo sürümü yayınlanabilir.

Geçtiğimiz yıl duyurulan ve ardından uzun bir sessizlik dönemine giren Exoprimal de gösteride olacak. Dino Crisis benzeri takım tabanlı nişancı oyunu 2023’te gelecek.

Ayrıca Monster Hunter Rise: Sunbreak büyük bir genişleme almaya hazırlanıyor. Popüler canavar avı oyunu da yeni içeriklerle etkinliğin bir diğer gözdesi olacak.

Animelere ve çizgi romanlara konu olan Mega Man Battle Network serisi, Mega Man Battle Network Legacy Collection ile geri dönecek. Oyun 14 Nisan’da oyuncularla buluşacak ve çıkışa doğru son virajda etkinlikte sergilenecek.

Son olarak, 2010 yapımı Ghost Trick: Phantom Detective remaster sürümüyle PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için geri dönüyor. Etkinlikte gösterilmesi planlanan oyun bu yıl çıkacak.

Capcom Showcase etkinliğinde duyurulan tüm oyun ve içerikleri, gelen tüm haberleri sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top