Cioman Gerçekte Kimdir? 2023

Cioman Gerçekte Kimdir?

1xbet

Cioman Gerçekte Kimdir?

Cihan Emre Erdoğan isimli Tiktok kullanıcısı, bu platformda oldukça popüler birisidir. Kendisinin kullanıcı adı Cioman şeklindedir.

1xbet

Cihan Emre Erdoğan isimli Tiktok kullanıcısı, bu platformda oldukça popüler birisidir. Kendisinin kullanıcı adı Cioman şeklindedir. Aslen Adanalı olan fenomen isim 5 Ocak 1998 tarihinde Adana ilinde dünyaya gelmiştir. Tiktok üzerinde paylaştığı içerikler doğrultusunda kısa sürede popüler bir isim haline gelmeyi başarmıştır.

Aynı zamanda diğer sosyal medya hesapları ile de paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Kendisi hem kaliteli hem de birbirinden farklı içerikleri ile sosyal medya gündeminde sık yer alıyor. Boyu 1.88 olan fenomenin kilosu ise yaklaşık 80 seviyesindedir. 5 Ocak’ta doğması neticesinde de oğlak burcu olur. Kimdir kim internet sitesini ziyaret etmeniz halinde ünlü Tiktok fenomeni hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Cioman’ ın Yayınladığı Şarkılar Nelerdir?

Cioman’ın sunduğu içerikler arasında şarkılar da yer alır. Kendisi birden fazla şarkı çıkarmış ve bunlar genel olarak iyi izlenmeler elde ederek beğenilmiştir. Duramam isimli şarkısı Youtube’da oldukça beğenilmiştir.

1xbet

Aynı zamanda ‘yak beni’ ve ‘zorda’ isimli şarkıları da bulunuyor. Zorda şarkısı ağustos ayında çıkarılmış bir şarkıdır. Bu şarkısı oldukça hızlı bir ilerleme kaydederek kısa sürede bir milyonun üzerinde izlenme sayısına sahip olmayı başarmıştır. Youtube üzerinde yayınladığı şarkılar neticesinde geniş kitlelerin ilgisini çekerek daha fazla kullanıcıya erişim sağlamıştır. Kimdir kim internet sitesini ziyaret ederek Cioman hakkında öğrenmeyi istediğiniz şeyleri öğrenebilir ve birçok konuda kolay bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top