Daphne Öz Boyu, Kaç Yaşında? 2023

Daphne Öz

Daphne Öz dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz’ün kızıdır. Kendisi de Amerika da sunucu, gazeteci, yazar ve sağlıklı beslenme uzmanı olarak bir çok başarılı çalışmanın altına imzasını atmıştır. Hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1xbet

Daphne Öz Kimdir? Nereli?

1986 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Daphne Nur Öz Amerika Pensilvanya doğumlu baba tarafından aslen Konya’lıdır. Dr. Mehmet Öz ve Lisa Öz’ün (kızlık soyadı Lemole) en büyük çocuğudur. Oliver Mustafa Öz, Zoe Yasemin Öz ve Anabella Sezen Öz isimlerinde üç kardeşi vardır. Princeton Üniversitesi, Bütünleştirici Beslenme Enstitüsü ve Doğal Gurme Enstitüsü mezunu’dur. Emmy Ödüllü bir televizyon sunucusu, New York Times’ın en çok satan yazarı’dır. Ayrıca şef ve yiyecek ve içecek, güzellik, sağlık, moda ve medya alanlarında inovasyona odaklanan girişimcidir. 6 sezon boyunca ABC’nin The Chew dizisinin sunuculuğunu yapmıştır.

Daha sonra, The Dish on Oz’un (Dr. Oz Show’da haftalık bir dizi) sunucularından biri olarak çalışmıştır. En son yemek haberlerini, tariflerini ve sağlık beslenme gibi önemli konuları sosyal medyada gündeme getirmektedir. Ayrıca ebeveynlik ve kendine güvenen çocukların nasıl yetiştirileceği hakkında samimi konuşmalarını takipçileri ile paylamaktadır.

1xbet

Paylaştığı listelerin zirvesindeki podcast Mom Brain’e ev sahipliği yapmaktadır. Daphne Öz’ün dengeli yaşama lezzetli ve canlandırıcı gerçekçi yaklaşımı, onu yemek, sağlık, annelik ve yaşam tarzı ile ilgili her konuda aranan bir konuşmacı haline getirmiştir.

John Jovanovic ile evli olan başarılı ismin bu evliliğinden 3 kızı bir de oğlu vardır. Çocuklarının isimleri, Jovan Jovanovic, Philomena Bijou Jovanovic, Giovanna Ines Jovanovic ve Domenica Celine Jovanovic.

1xbet

Daphne Öz Boyu, Kaç Yaşında?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top