Doğum Günü Mesajları 2023

Doğum Günü Mesajları LastMirror – Ekim 24, 2022 9 dakika okuma süresi  0 44.809 okunma Favorilere ekle   2 0 0 0 0 0 Doğum Günü Mesajları Yakınlarda sevdiğiniz birinin doğum günü varsa onun için bazı güzel sözler bularak paylaşmak isteyebilirsiniz. En yakın arkadaşınız ya da bir akrabanız bu sözleri okuyunca oldukça hoşuna gidecektir. Ona verdiğiniz önemi ve değeri belirtmede yazılacak olan sözler oldukça önemlidir. Bu mesajlar bazen duygusal olur insanı farklı anılara götürür, bazen de esprili olur ve kişileri güldürür. Doğum gününü kutlayacağınız kişiye göre ona uygun olan mesajları yazmanız ve göndermeniz oldukça hoş bir davranıştır.

1xbet

Doğum gününde farklı mesajlar alarak yeni yaşına merhaba kişiler, kendilerini önemli ve sevilen birisi olarak hissedecektir. O yüzden doğum günü mesajları özenli ve hislerinizi anlatacak şekilde seçilirse gerçek amacına ulaşacaktır. Bazen kısa bir cümleyle önem verdiğiniz kişinin doğum gününü kutlarken bazen de hislerinizi uzun uzun anlatmanız gerekebilir. Sizlere kolaylık olsun diye birçok kişiye uygun olan mesajları bir arada topladık. Böylelikle sizler de içlerinden hangisi uygun diye okuyarak karar verebilirsiniz. Bakalım aşağıda bulunan sözlerin hangisi doğum günü çocuğuna göre, bakmak ister misiniz?

Doğum Günü Mesajları Doğum Günü Mesajları Geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum Nice mutlu yıllara. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun hep böyle güzel melekler doğsun. Haydi, bakalım kaç oldun sen bugün iyi ki doğdun. Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara. İyi ki doğdun. Unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar. İyi ki doğdun. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. Yeni bir sayfaya güzel hikâyeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun. Senden yok mu bir tane daha bu dünyada iyi ki doğdun nice mutlu yıllara. Sen benim değerlimsin. Kalbimde yer alan bir meleksin. İyi ki doğdun. Gözlerime baksana, sevincimi anlasana bugün en güzel gün bana iyi ki doğdun. Tatlım, balım, canım arkadaşım. Hayat sırdaşım İyi doğdun can dostum. Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım belki gülmeden ölürüz. İyi ki doğdun.

1xbet

Senden yok bir tane daha bu dünyada. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara.

Seni seviyorum, sana tapıyorum. İnanma sakın atıyorum. Doğum gününü kutluyorum.

1xbet

Yaşama bu kadar direnen başka bir insan daha görmedim. Yeni yaşın kutlu olsun.

Yeni yaşın hayırlı olsun. Mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun.

Doğum günün kutlu olsun şekerim. Her ne kadar sen benimkini unutmuş olsan da.

Bir seni bir de boş dersleri sevdim. Bugün doğum günün. Bütün iyi dilekleri senin için diledim.

Elimi sallasam ellisi mi diyorsun benim gibisini zor bulursun biliyorsun. İyi ki doğdun.

İnsanoğlu ne hindir kimse bilmez kendini kime iyilik eder isen ondan sakın kendini. İyi ki varsın…

Nefes alıyorsak hala umut var demektir. Doğum gününse bugün dilek tutman gerekir.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun.

Bir dilek gönder umudum olsun bir gülüş gönder sevincim olsun. Bir tanem doğum günün kutlu olsun.

Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. lşığın hiç sönmesin. Nice mutlu yıllara…

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Bırak düşünmeyi bırak üzüntüyü at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları.

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. İyi ki doğdun.

Bilmem hiç yalan dolan böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten.

Hayat öyle bir oyundur ki ne rolü var ne sahnesi. Doğum günün kutlu olsun arkadaşının bir tanesi.

Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günün bugün senin daha ne diye somurtursun.

Bırak düşünmeyi bırak üzüntüyü at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları.

Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun.

Güzellik insanın içinde önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun.

İnsanlığı neyleyim kişi insan olmadıkça İnsanlık benim neyime İnsancıl davranmadıkça. İyi ki doğdun.

Çok seviyorum söylemiyorum hediye alıyorum veremiyorum bugün doğum günün iyi ki yanımdasın bile diyemiyorum…

Her geçen gün biraz daha yaşlanıyorsun. Ama üzülme çok tatlı bir ihtiyarsın. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz. Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Kimine göre sevmek ölmek demektir kimine göre ölmek sevmek demektir ama asıl gerçek ölümüne sevmektir. İyi ki doğdun.

Mutlulukların kaf dağı kadar yüksek üzüntülerin kibrit kadar küçük olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Mutlu olmak için gülmeyi bekleme. Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye.

Anlamaz ki kimse beni bilemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söylediklerim. Doğum günün için bütün iyi dileklerim.

Sen doğarken yağmur yağıyordu. Aslında yağmur yağmıyor dünyaya bir yıldız düştüğü için gökyüzü ağlıyordu. Doğum günün kutlu olsun.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan insana iyi ki doğdun.

Sevmekten değil sevilmemekten korkar insan. Bu en özel gününde bir dost arar insan. Ben hep senin yanındayım ve gerçekten dostunum.

Sen hayata ne verirsen o da sana bir şey verirmiş ben hayata ne verdim acaba ki seni bana verdi. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Şu ana kadarki tüm kavgalar, atışmalar eski yaşında kalsın. Yeni bir sayfa aç ikimize de dostluğumuz yarım kalmasın. İyi ki doğdun.

Bir umut serpilsin yüreğine bin tatlı mutluluk doğsun günlerine bin bir hayalin gelecekle buluşsun her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara.

Her mum hayatının ışığıdır pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı yolların yormadığı arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dileriz. Doğum günün kutlu olsun.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, nice yaşlara.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan insana iyi ki doğdun.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

Üzgünüm belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, nice yaşlara.

Gülmek gülenin yıldızlar gecenin mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Kalbimin tek atışı anlatır sana ne hissettiğimi belki. Kelimeler yetersiz kalıyor sevgimi anlatmakta çünkü. Seni hep sevdim ve seveceğim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Dostluk kavramının sözlükteki karşılığı olduğun için, her zorlukta yanımda olduğun için, beni karşılıksız sevdiğin için. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun.

İlgili Yazılar: Kısa Doğum Günü Mesajları Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Etiketler: Aldığınız en güzel doğum günü mesajı • doğum günü mesajları • doğum günü mesajları ablaya • Doğum günü mesajları arkadaşa • doğum günü mesajları eşe • doğum günü mesajları kardeşe • doğum günü mesajları kısa • doğum günü mesajları kızıma • doğum günü mesajları komik • doğum günü mesajları kuzene • doğum günü mesajları sevgiliye • doğum günü mesajları uzun • Duygusal doğum günü mesajı • En yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun • etkileyici doğum günü mesajları • Mütevazı doğum günü mesajları • sevgiliye doğum günü mesajı YORUMLARA GİT (0) Bir cevap yazın Cevabı iptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top