Döngü Içinde Bocalayan Sadece Erkut Değildir 2023

Konu : Kimseyle yakınlık kuramayan, bütün çabalarına rağmen sosyal hayata giremeyen 45 yaşındaki Erkut; kendi kendisiyle kavgasını bitirememektedir. Aile, toplum, devlet ve tanrı inancını sorgulayan Erkut, bir klinikte tedavi görmektedir. Doktoru Zeynep Hanımın çabalarına rağmen umutsuzluğa yenik düşer. Varlık ve Hiçlik arasında sıkışan Erkut, hayatını sonlandırmak istemektedir. Dr Zeynep ise kendisini öldürebilecek en güçlü adaydır. Döngü içinde bocalayan sadece Erkut değildir. Evren ve küçük genç gezegenimizdeki düzensizlik içinde tekrarlanan düzende çırpınan ve hep aynı sonu yaşayan insanlıktır.

1xbet

Yazan: Adnan Büyükbaş

Yöneten: Tanya Aksu Gökdeniz

1xbet

Oyuncular : Tanya Aksu Gökdeniz, Hasan Fehmi Gökdeniz,

Satın aldığınız biletler, teslim almanız için “Etkinlik Gişesine” otomatik olarak gönderilmektedir. Mali onaylı biletinizi etkinlik gişesinden teslim almayı unutmayınız.

1xbet

Satın aldığınız biletleri etkinlik başlamadan on dakikaya kadar etkinlik gişesinden temin edebilirsiniz.

Etkinlik türü ve mekanına göre, salona giriş için yaş sınırını etkinlik sahibi belirlemektedir. Yaş sınırı kontrol ediniz.

Koltuk numarası etkinlik sahibi tarafından en uygun yer seçilerek satın alma sonrası otomatik olarak belirlenmektedir.

Covid-19 Önlemleri;

– Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

– Katılımcılar/seyirciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

– Katılımcılar/seyirciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top