Elexbet Para Çekme 2023

Elexbet
Elexbet Bonus
Elexbet Çekiliş
Elexbet Güvenilir mi?
Elexbet Mobil
Elexbet Tv

Home

1xbet

Genel

Elexbet Para Çekme

Elexbet Para Çekme

Buraya Tıkla Elexbet’e Giriş Yap!

1xbet

Elexbet para çekme sorunu yaşamadan doğru limitlerde ve geniş seçeneklerde transfer yapma imkanınız vardır. Site 2015 yılından hizmet vermeye başlamış, oluşturduğu güven ortamıyla sektörün en çok ilgi gören sitesi olmayı da başarmaktadır. Güvenilir, pratik olan yöntemlere site yer vermektedir. Bu şekilde müşterileri cazip oranlarıyla elde edilen kazançlar sadece dakikalar içinde çekilmektedir. Yapılan küçük yatırımlar sonrasında yüksek oranlarla gerçek kazançlar elde edilmektedir.

1xbet

Elexbet sitesi müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu şekilde oluşturulan para çekme taleplerinin kısa süre de sonuçlanması sağlanmaktadır. Firma belge talep etmemekte, müşterilerinin transfer yapmak istediklerinde uzun çabalar gösterilmesinin önüne geçilmektedir. Şirket Curacao’dan almış olduğu lisans ile hizmetlerini lisanslı olarak vermektedir. Bunun için site şüpheli işlemler yapılması halinde belge talebinde bulunmaktadır.

Elexbet Para Çekme Seçenekleri ve Limiti

Elexbet para çekme seçenekleri ve limiti konusunda yapılan araştırmanın sonucunda sitenin çekim alt limitinin 50 TL olduğu görülmektedir. Müşterinin oyuncu hesabında en az işbu miktarda bakiye olması halinde kolayca çekilmesi mümkün olmaktadır. Sitede küsuratlı olan miktarlarda ödeme yapmadığından 10’nun katları şeklinde aktarma talebinde bulunulması gerekmektedir.

Sitede aktarma için kullanılabilecek çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Söz konusu yöntemlerin her birinin alt ve üst çekimler limitinin farklı olduğu görülmektedir. Elexbet sitesinde işlem yaparken bir defada en fazla 10.000 TL olacak şekilde çekim yapılabilmektedir. Para çekme işlemi yapılırken kullanılabilecek yöntemleri şu şekilde saymak mümkün olmaktadır.

– Banka havalesi
– Papara
– Payfix
– Anında btc çekim
– Youpaycoin
– Pay turka cmt

Elexbet Para Çekme Sorunu

Elexbet para çekme sorunu sitede hiç yaşanmamaktadır. Bu şekilde sorun yaşanmaması için müşterinin çekim işlemlerini kendi adlarına olan hesaplar üzerinden yapmaları gerekmektedir. Aynı soyadı taşıyor olsa dahi başka birinin adına olan hesaplar üzerinden işlemi yapmaması gerekiyor. Müşterilerin birbiri arasında nakit transferi yapmasına da izin verilmemektedir.

Elexbet müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşayan kişiler yatırımlarını olduğu gibi aynı zamanda çekim işlemlerini de sorunsuz olarak yapabilmektedirler. Site hesabınıza olan parayı çekmek için hesabınıza girmeniz, burada bulunan para çekme formunu doldurmanız gerekiyor. Formu doldurmanın ardından da onaylamanızın ardından işlem en fazla 5 dakika içinde sonuçlanmakta banka hesabınıza transfer edilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top