Elifin Düşleri Indir 2023

Elifin Düşleri indir, Elifin Düşleri Android izleme uygulaması aslen ulusal bir kanalımız olan TRT Çocuk’da yayınlanan bir çizgi filmden esinlenerek oluşturulmuş, daha sonra da kısa sürede oldukça popüler olarak mobil uygulama haline getirilmiş ve pek çok ebeveyn tarafından çocukları için indirilmiştir.

1xbet

Elifin Düşleri Android Uygulaması Trt Çocuk

Elifin Düşleri Android uygulaması sayesinde küçük çocuklar bir yandan çeşitli yiyeceklerin besin değerlerini öğrenirken bir yandan da sağlıklı besinlerin neler olduğunu keşfetme imkânı bulabilmektedir. TRT kanalında yayınlanan ve sonrasında mobil uygulamalar arasına giren Elifin Düşleri uygulaması ile küçük çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırabilme konusunda önemli adımlar atılabilmektedir. Oldukça renkli ve kullanımı kolay bir ara yüze sahip olan Elifin Düşleri uygulaması bu yönü ile tam bir çocuk oyunu uygulaması olarak nitelendirilebilmektedir.

Elifin Düşleri Uygulaması Ücretli midir?

1xbet

Elifin Düşleri uygulaması çocuklar için tasarlanmıştır ve uygulamanın indirilmesi karşılığında kullanıcılardan hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Uygulama 6 yaş ve üzeri çocukların zihinsel gelişimi için oldukça faydalıdır.

Elifin Düşleri Uygulaması Nasıl Oynanmaktadır?

1xbet

Elifin Düşleri adlı uygulamada oyun içerisindeki karakterin dedesinin marketinde çalışılarak farklı sebze ya da meyvelerin müşterilere satışı yapılmaktadır. Müşterilerin meyve ve sebze taleplerini zamanında ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek ise uygulamanın temel amaçlarından birisidir. Sebzelerin ya da meyvelerin satışlarının yapıldığı esnada ise içerdikleri besin değerleri ile vitamin ve mineral ölçüleri de öğrenilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top