Etiket: İddaa 1/0 Nasıl Oynanır 2023

* En İyi İddaa Siteleri *

1xbet

Etiket: İddaa 1/0 nasıl oynanır

İddaa 1/0 Nasıl Oynanır?

İddaa 1/0 nsıl oynanır kunusunun üzerinde durduğumuz makalemiz ile iddaa konusunda bilgi vermeye devam edyoruz. Hemen hemen herkez her gün birbirinden farklı maçları kuponuna yazarak iddaa oynamaktadır. İddaa oyuncuları yaptıkları kuponlarda birçok farklı tahminde bulunmaktadır. Kimi oyuncu toplam gol sayısına, kimisi maçı kimin alacağına, kimisi de ilk yarıyı hangi takım kazanır vb. gibi tahminlerde bulunmaktadır. İşte 1/0 dediğimiz tahmin türü de bunlardan bir tanesidir. Eğer 1/0 oynamayı bilmiyorsanız hazırladığımız iddaa 1/0 nasıl oynanır detaylı anlatım makalemizi dikkatle okuyun.

Bu tahmin türü ilk yarı ve maç sonucu için tahminde bulunmayı içermektedir. Oynanan bir maçın ilk yarısında hangi takım galip gelecek ve ikinci yarısında skor ne olacak şeklinde bir iddaa oynama şeklidir. X takımı ile Y takımı arasında bir maç oynanacağını ele alalım mesela. Bu karşılaşmanın ilk yarısında X takımı Y takımını yenmeli ve maçın ikinci yarısında X takımı ile Y takımının berabere kalması gerekmektedir ki 1/0 bahsi tutmuş olsun. Aşağıdaki skorlara göre sonuçlanan bir maç için oynanacak 1/0 bahsi tutar. Bizim verdiğimiz skorlar sadece örnektir. Bu skorlardan çok farklı skorlarda ortaya çıkabilir. Ancak önemli olan skorların ne olduğu değil ilk yarıda ev sahibi takımın galip olması ve ikinci yarıda beraberlik olup maçın bu şekilde bitmesidir.

1xbet

Genel hatlarıyla 1/0 nasıl oynanır öğrendiğinize göre iddaa 1/0 nasıl oynanır resimli anlatım kısmına geçip bilginizi pekiştirebilir ve iddaa kuponunda 1/0 nasıl oynanır öğrenebilirsiniz. Örnek kuponumuzda 614 kodlu Rubin Kazan-Wolfsburg maçı için 1/0 oynanmıştır. Bir maça 1/0 oynamak istiyorsanız öncelikle maçın kodunu işaretlemelisiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top