Final Fantasy Tactics Remaster Sürümüyle Geliyor 2023

Final Fantasy Tactics remaster sürümüyle geliyor

Son birkaç haftadır bir Final Fantasy Tactics remaster sürümüne dair söylentiler dolaşıyor. Güvenilir bir kaynak oyunun yolda olduğunu doğruladı.

1xbet

Bloomberg’den Jason Schreier, Twitter’da oyunu soran bir takipçisine, kısa ve öz bir şekilde “Geliyor” cevabını verdi. Görünüşe göre, Square Enix klasik oyunu remaster sürümüyle geri getirecek.

Coming

1xbet

Theatrhythm Final Bar Line’ın yapımcısı Ichiro Hazma, ay başında verdiği bir röportajda, Tactics ekibi inanılmaz derecede meşgul olduğu için oyunda seriden çok fazla karakter olmadığını söyledi.

Hazma ayrıca ekibin başka bir projeye yoğun bir şekilde odaklandığını söyledi. Bu da, Final Fantasy Tactics remaster çalışmalarına dair önemli bir ipucuydu.

1xbet

Aslında oyunun varlığı daha önce de onaylanmıştı. Eylül 2021’deki büyük Nvidia GeForce sızıntısı, 18.000’den fazla oyun içeriyordu ve Final Fantasy Tactics remaster bunlardan biriydi.

Sızıntıya göre oyunun Şubat 2022’de çıkması planlanıyordu ancak öyle olmadı. Ayrıca yine söylentilere konu olan Final Fantasy 9 Remake’in Nisan 2022’de geleceği bildirilmişti.

Sonuç olarak, The Diofield Chronicle, Triangle Strategy ve Tactics Ogre: Reborn dahil olmak üzere listede yer alan dokuz Square Enix oyunundan altısı daha sonra onaylandı.

Bu arada, Tactics Ogre: Reborn geçtiğimiz hafta PS Plus Deluxe deneme sürümleri arasına eklendi. Oyunun PS5 ve PS4 sürümleri artık 2 saatlik bir deneme sürümüne sahip.

Her ne kadar Schreier’ın söylentilere dahil olması ihtimalleri güçlendirse de, gerçeği öğrenmek için Square Enix tarafından yapılacak resmi açıklamayı beklemek zorundayız.

Final Fantasy Tactics remaster sürümüne dair gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top