Gelişen Teknoloji ve Artan Imkanlar Neticesinde 2023

Atari salonlarından hafızalarımıza kazınmış olan metal jetonlar, günümüzde ise çok farklı alanlarda kullanımımıza sunulmuştur. Gelişen teknoloji ve artan imkanlar neticesinde, her türlü elektronik cihazı ve otomatı jetonla kullanabilecek hale gelmiş bulunuyoruz. Firmamızda bulunan metal jeton ürünleri, siz değerli müşterilerimiz için özel olarak çok farklı çeşitlerde tasarlanmıştır. 2+1 metal jeton, 2+2 metal jeton ve 3+3 kanallı metal jeton gibi, çok farklı prototiplerde metal jetonlarımız bulunmaktadır. Kullanım alanları çok çeşitlidir. Tüm oyun konsolları, bilgisayarlar, ütüler, çamaşır makineleri, tüm otomatlar, telefon şarj istasyonları ve bunun gibi onlarca farklı kullanım alanı vardır. Metal jeton ürünlerimizin kullanıldığı makineler, karmaşık ayarlamalara gerek duymadan pratik bir şekilde kullanılabilir.

1xbet

– AĞIRLIK : 7,5 GRAM
– KALINLIK 2.00 MM
– ÇAP : 24 MM
– ÇAP : 25 MM

Adet Fiyatı : 5,00 ₺ + KDV

1xbet

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Ürün bedelinin ödemesi ve isteğe bağlı nakliye/kargo bedeli gönderildikten ( Kargo/nakliye ücretini ürünü teslim ederken de ödeyebilirsiniz ) aynı gün veya en geç 1 gün sonra kargo/nakliye firmasına verilmektedir.

1xbet

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi iletişim kısmında yer alan mail adreslerimiz ve telefon numaralarından bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Satış sonrasında gerek telefon, whatsapp sesli, whatsapp/facetime görüntülü olarak kesinlikle çözüm odaklı destek vermekteyiz.

Teknik destek alabilmeniz için mesai saatleri içinde bizlere ulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mesai saatleri dışında bizlere mail ile ulaşarak geri dönüşümüz için yazabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top