GÜNÜN İDDAA KUPONLARI – 6 MART CUMARTESİ 2023

Haberler

1xbet

1. Günün Kuponları

GÜNÜN İDDAA KUPONLARI – 6 MART CUMARTESİ1xbet

Günün iddaa kuponları, yazarlarımız tarafından kendilerince banko olarak değerlendirilen iddaa kuponları olup, sizlerle ücretsiz olarak Harbigol.com ile paylaşılmaktadır. Youtube kanalımız olan GOL MAKİNESİ TV ile de lig maçları hakkında yorum yapmakta, maç yorumları ile yapılan tahminleri desteklemeye çalışmaktayız. Anlık kupon bildirimlerinden haberdar olmak, kuponları banko olarak kaçırmamak için mutlaka site bildirimlerini açınız. Sağ alt taraftaki ziliniz açık olduğu sürece Harbigol.com da paylaşılan banko kuponları kaçırmış olmayacaksınız.

GOL MAKİNESİ TV

VİDEOMUZU İZLEMEDEN KUPON YAPMAYINIZ

1xbet

GÜNÜN KUPONU – 1

GÜNÜN KUPONU – 2

GÜNÜN İDEAL KUPONU

SİSTEM KUPONU – 1

SİSTEM KUPONU – 2

BİLGİ : KUPONLAR GİRİLDİĞİ ZAMAN INSTAGRAM’DAN PAYLAŞIM YAPILMAKTADIR.

Ayrıca İddaa Kuponları Hakkında Bir Konuya da Değinelim

Günün iddaa kuponları ile kupon oluştururken dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında bu işi maddi kazanç kapısı olarak değil keyif almak amacıyla benimsemek ve bu şekilde uygulamaya koymak geliyor. Bu oyunun bir oyun olduğu ve şansa bağlı olduğu, ne kadar emin olursak olalım sonunda kaybedilebileceği hususu unutulmamalı ,ona göre hareket edilmelidir. Bu işi keyif almak için yaptığımızda ise keyif kuponlarından ziyade bütçemiz dahilinde keyif kuponu olarak kupon sayısını minimuma indirmek önemli unsurlardandır. 6 Mart Cumartesi kuponları ile dilerim kazanılan bir gün olur.

Günün iddaa tahminleri ile yapılan kuponlar sonucunda kaybedilebileceği unutulmamalı ve kaybettiğinde ise bizi üzmeyecek, önemsemeyeceğimiz tutarlarda kupon yapmamız bizim avantajımıza olacaktır ve bizi bu işin keyif işi olduğu fikri çizgisinden saptırmayacaktır. Bu noktada kafamızı netleştirdikten sonra, kupon hazırlarken bu işi kendi keyfimiz doğrultusunda yaptığımızdan dolayı diğer kişilerin yapmış olduğu kuponları doğrudan oynayıp bundan bir beklentide bulunmakta yanlıştır.

Kimse sonucunu bildiği (ki bu mümkün değil) bir tahmine para basıp yasal yollardan gelir elde etmek yerine sizi ikna edip 100 200 lira gibi komik rakamlara sizi ikna etmeye çalışmaz. Öyledir ki bu kişiler bu işi keyif olarak yapanların kapsamı dışında olacaktır. Bu işi zevk için yapmalı ve keyif almaya bakmalısınız. Canlı iddaa için telegram grubumuza katılmalısınız

Bizi Takip Edin

Günün İddaa Kuponu ( banko kupon ) sayfamızdan her gün paylaşılan günlük kuponumuzu da takip etmeyi unutmayın. Günün iddia kuponları uzman ekibimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde araştırmalar yapılarak hazırlanıyor.

KAMERACI KUPONU – 3 TEMMUZ PAZAR

GECE KUPONU – 13 MART PAZAR

KAMERACI KUPONU – 21 NİSAN PERŞEMBE

KEBAPÇI KUPONU – 28 ŞUBAT PAZARTESİ

GECE KUPONU 19.04.2020

KAMERACI KUPONU – 15 NİSAN CUMA

Bir Cevap Yaz İptal

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top