Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor 2023

Türkiye’nin en önde gelen pop müzik şarkıcılarından olan güzeller güzeli Hadise’nin Yalıkavak’taki kendi mekanında vermiş ğu ücretler normal bir vatandaşın ödeyemeceği cinsten. Bir hamburgerin 50 TL olarak fiyat çekildiği mekanda lahmacun-ayran da 60 lira olunca Hadise’nin gittiği bu lüks mekan herkesin şaşkınlıkla bakmasına neden .

1xbet

Ülkemizin en gözde ve ünlülerin uğrak noktası olan Muğla’nın Bodrum ilçesindeki tatilcilerin tenini, eğlence mekanlarının en yüksek çektiği fiyatları da cepleri bir hayli yakıyor. Eğlence hususunda beraber bir yarış haline giren Bodrum’daki mekanların menüleri, insanların karınların doyurmaktan ziyade dudak uçuklatan ücretleriyle ceplerini boşaltıyor. Geride kalan yaz hizmete adımını atan ünlü popçu Hadise’nin sahibi ğu La Plaj da bu modaya ayak uydurarak bu yolda ilerliyor. Türkbükü’ndeki bu mekan, sezonun henüz yeni başlamış olmasına karşın eğlence sezonunun tam olarak hizmete girmemesine rağmen uç fiyatlarıyla herkesi şoke ediyor.

Takvim’de yer alan bu habere göre, bunların yanı sıra Hadise’nin sahibi ğu bu mekanda insanların dondurmaya verdikleri ücret bir hayli cep yakıyor. Çünkü 3 top dondurma yemenin ücreti 25 TL olarak fiyatlandırılıyor.

1xbet

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top