Halloween Parti Malzemeleri 2023

Halloween Parti Malzemeleri

– 6 Ekim 2022
– Yazan Ömer Yetim

1xbet

Cadılar Bayramı eğlence için kutlanır ve öne renkli görüntüler çıkmaktadır. Halloween kutlamalarının temelinde bal kabağı ve turuncu siyah konseptli ürünlerdir. Cadılar Bayramı her yol ekim ayının sonunda kutlanmaktadır.

Yurt dışında genel de ürkütücü kostümler giyilerek her yeri gezerek şeker ve hediye toplayan minikler, Cadılar Bayramı malzemeleri ile bu geleneği devam ettirmektedirler. Ürkütücü kostümler ile kapılarını çaldıkları insanlara şaka mı şeker mi sorusunu soran minikler, şakayı seçen ve şeker vermeyen ev sahiplerine farklı muziplikler yapmaktadırlar.

1xbet

Ülkemizde de Halloween kutlamalarının en fazla dikkat çeken bölümü maskeli ve kostümlü partilerin organizasyonudur. Kostümlü partilerde de en fazla seçilenler genellikle korku filmi karakterleridir. Yüz boyama makyajları ve kostümlerle beraber birçok insanın korku filmden çıkmış gibi duruma gelmesi ve film sahnelerini aratmayacak görüntüler ortaya çıkmaktadır.

Her türlü Halloween parti malzemeleri ihtiyacında, Cadılar Bayramı kutlaması için de farklı parti aksesuarları ve kostümleri size sunulmaktadır. Cadı şapkalarından, farklı cadılar bayramı kostümlerine, yüz boyama setlerinden pelerinlere kadar maskeli baloda ihtiyacınız olacak tüm Cadılar Bayramı aksesuarlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

1xbet

Beyaz Renk Hokey Jason Hannibal Maskesi

Beyaz Renk Pembe Yanaklı İthal V For Vendetta Maskesi

Cadılar Bayramı Yapay Kan

Çığlık Maskesi

Dracula Kuru Kafa Maskesi Gri Renk

Evadan Şeytan Taç

Glow Stick Fosforlu Neon Gözlük 1 Adet

Glow Stick fosforlu Neon Taç 1 Adet

Glow Stick Fosforlu Parti Maske 1 Adet

Glow Sticker Fosforlu Neon Bileklik 5 Adet 30 cm

Halloween Akordeon Balkabağı Figürlü Gemici Fener 25 cm

Halloween Akordeon Cadı Figürlü Gemici Fener Süs

Halloween Bayramı Parti Fikirleri

Amerika’da ve birçok Avrupa ülkesinde bayram olarak çok kapsamlı olarak kutlanmaktadır. Tüm evler, okullar, bahçeler aynı zamanda arabalar farklı birçok korku aksesuarları, ışıklandırmalar ve Halloween’in vazgeçilmezi balkabakları ile süslenmektedir.

Mağazamızda tüm parti malzemeleri harika çeşitli maskeler, süsler ve kostümler, aksesuarlar satılmaktadır. Yurt dışındaki partiler ya da sokak festivallerinde çocuklar, gençler ve ebeveynler ilginç kostümü giymek için birbirleriyle yarışmaktadır. Her yıl bir önceki yıla giydiklerinden oldukça farklı karaktere bürünmeye çalışmaktadırlar. Birçok mekânda farklı konseptlerde partiler düzenlenmektedir.

Diğer önemli konu da mekânın süslenmesi. Halloween bayramı parti fikirleri, cadılar bayramı süslemesinde kullanılan birbirinden sevimli, tatlı aksesuarlar bulmak mümkün, korkutucu süsleme malzemeleri yarasalar, kurukafalar, örümcekler yetişkinlerin partisini süslemek için de kullanılabilir.

Çocuklar için bir Cadılar Bayramı partisi düzenleniyorsa, üzerinde sevimli balkabakların, hayaletlerin olduğu, birkaç malzemeyle mekânları süsleyebilirsiniz.

Halloween Bayramı Neden Kutlanır?

Pagan kökenli olan Cadılar Bayramı her sene ekim ayının sonunda kutlanmaktadır.
31 Ekim tarihi yaz ayının bitişi ve kış ayının başlangıcıdır. Bu sebeple bu süreçte bir kutlama yapılır. Bazı batı ülkelerinde Cadılar Bayramı Halloween olarak adlandırılmıştır. Halloween bayramı neden kutlanır? Sorusuna karşı İnsanlar, ortalıkta dolaştığına inandığı ruhlara gözükmemek ve tanınmamak için maske takıyor, kostümler giyiliyordu. Bu geleneklerden dolayı Samhain festivali zamanla cadılar, goblinler, iblisler ve periler ile özdeşleşmiştir.

Cadılar Bayramı ABD’de coşkuyla beklenen ve kutlanmakta olan bir bayram olarak beklenirken bazı ülkelerde ilgi odağı durumuna gelmiş bir bayramdır. Bu bayram Amerikan kültürünün etkisinden dolayı diğer batı ülkelerinde de yayılmaya başlamıştır. Son zamanlarda ülkemizde de Cadılar Bayramı kutlamaları çoğalmıştır.

Halloween Bal Kabağı Hayalet Baskılı Balon 100 Adet

Halloween Bal Kabağı Hayalet Baskılı Balon 8 Adet

Halloween Cadılar Bayramı Kuru Kafa Folyo Balon 45 cm

Halloween Çizmeli Kara Kedi Folyo Balon 54*73 cm

Halloween Folyo Balon 45 cm

Halloween Folyo Balon 50 cm

Halloween İskelet Hayalet Folyo Balon 45 cm

Halloween İskelet Hayalet Folyo Balon 45 cm

Halloween Şapkalı Balkabağı Folyo Balon

Krom (Mırror) Balon Mor 5 Adet

Dilek Balonu – Feneri Mor 1 Adet

Gümüş Siyah Balon Set 10 Adet

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri

Her yıl Ekim ayı sonunda kutlanan Cadılar Bayramına yönelik özel bir şekilde üretilen süs ve aksesuarlar internetten satın alınabilmektedir. Siyah ve lacivert gibi koyu olan renklerin ön planda olduğu cadılar bayramı süsleri orijinal tasarımlara ev sahipliği yapar.
Siyah yelpazeler ve ürün özellikleri iki kenarında bulunan ataçlar ile pratik olarak kurulan yelpazeler kâğıttan oluşturulmuştur.

Cadılar Bayramı şapka taç maske çok satan süsler içinde diğer bir seçenek örümcek ağı temalı maskeler oluşturmaktadır. Kaliteli kumaştan üretildiğinden çok uzun ömürlüdür.

Cadılar Bayramı parti malzemeleri süsleri hem çocuklar hem de yetişkinler için üretilen cadılar bayramı süslerinde çeşitler sadece bunlarla yeterli değildir. Kuru kafa ve çığlık maskeleri de Halloween kutlamalarında çok sık kullanılmaktadır. Diğer seçeneklerden mor saçaklı kapı süsleri, siyah masa örtüleri ve balkabağı desenli tabaklar bulunmaktadır.

Cadılar Bayramı Parti Ürünleri

Cadılar bayramı partisi aynı zamanda Halloween partisi yapacaklar da bu partiyi şık bir şekilde düzenleyecek, eksiklerin hepsini giderecek bir organizasyon firmasına ihtiyaç duymaktadırlar. Partiyi cadılar bayramı dekorasyon ürünleri ile süsleyerek şık ve gösterişli bir hale getirmek, misafirlerin rahatça oturacakları ikramlar, yiyecekler, kokteyl masaları ve sandalyeler ile oturma düzeni oluşturmak, davetlilere lezzetli ikramda bulunmayı isteyenler organizasyon firmasına başvuruda bulunurlar. Çünkü bu hizmetleri ve daha birçok sayılmayan, cadılar bayramı partisinde ihtiyaç duyulacak birçok hizmetleri organizasyon firmaları size sağlamaktadır. Cadılar bayramı partisinde kullanılabilecek ya da size yeni ürün fikri sağlayacak cadılar bayramı parti ürünleri karşınızda olacak.

Halloween Balkabağı Figürlü Sarkıt Süs

Halloween Cadılar Bayramı Akordion Fener Süs 6 Adet

Halloween Cadılar Bayramı Balkabaklı Cadı Asma Süs

Halloween Cadılar Bayramı Yarasa Asma Süs

Halloween Kuru Kafa İskelet Baskılı Banner 3 mt.

Halloween Şekil Verilebilir Siyah Tüylü Mega Örümcek 75 cm

Halloween Siyah Örümcek Ağı 1.5 mt.

Halloween Temalı Banner Set 270 cm

Happy Halloween Zikzak Banner

Püsküllü Duvar Süsü Mor

Püsküllü Duvar Süsü Siyah

Cadılar Bayramı Kostüm Fikirleri

Cadılar Bayramı kostüm fikirleri, katılacak partiye az bir vakit kalmasına rağmen kafası karışık durumda olanlar için destek olacak özeliktedir. Öncelikle belirlenmesi gerekli nokta yarattığı etkidir. Çekici, korkunç, dikkat çeken, eğlenceli, sadece veya ikonik görünüm arasından kişilerin hangisi istediğine yönelik karar vermesi gerekir.

Dikkat çekici bir görünüm vermek isteyenler için farklı vampir, cadı ve hemşire kostümleri uygun seçeneklerden bazılarıdır. Bununla beraber çok daha eğlenceli halloween kostümünü isteyenler için palyaço, Drakula, eğlenceli cadı kostümlerinden tercih yapmak oldukça mümkün.
Dikkat çeken bir görünüm oluşturmayı isteyen kişilerin, cadılar bayramı yüz boyası ile farklı görüntü oluşturması sağlanabilmektedir.

Halloween Malzemeleri

Parti de giyilecek kostüm ve kostüm göre yapılacak makyaj kadar, alanı cadılar bayramına uygun bir duruma getirecek parti malzemeleri de çok önemlidir. Halloween Parti temalı posterler seçilerek herkesi partiye hazırlamak önemli ve güzel bir fikirdir. Cadısüpürgesi, balkabağı sembolünü olduğu balonlar ve afişler, ürkütücü figürleri temsil eden farklı şekillerde kürdanlar, cadılar bayramı konseptine uygun plastik cadı veya balkabağı figürlü dekor parti malzemelerinin bir bölümüdür. Partiye özel bir şekilde hazırlanacak kurabiyelerdeki rengârenk şekerlemeler de hayalet, cadı, balkabağı gibi hazırlanır. Halloween Parti ışıklı taçlar ve ürkütücü ışıklı dekorlar gibi parti Halloween malzemeleri ile unutulmayacak bir gün olacak.

Glow Stick Fosforlu Neon Gözlük 1 Adet

Glow Stick fosforlu Neon Taç 1 Adet

Glow Stick Fosforlu Parti Maske 1 Adet

Glow Sticker Fosforlu Neon Bileklik 5 Adet 30 cm

Halloween Asorti Balkabağı Hayalet Kağıt Maske 6’lı

Halloween Bal Kabağı Figürlü Taç

Halloween Blood Kağıt Maske 6’lı

Halloween Cadı Burnu

Halloween Cadı Figürlü Taç 1 Adet

Halloween Cadı Şapkası Kırmızı 1 Adet

Halloween Cadı Şapkası Siyah 1 Adet

Halloween Cadı Şapkası Turuncu 1 Adet

Halloween Parti Konseptleri

Cadılar Bayramı parti konsepti için temin edilmesi gerekli malzemelerin en başında kostümler, parti süsleme malzemeleri, mekân süsleri ve kostümlerin aksesuarları bulunmaktadır. Parti malzemeleri genellikle turuncu ve siyah renklerden oluşur. Geleneksel hale gelen kabak desenleri de parti malzemelerine eşlik etmektedir. Halloween parti konseptleri yanı sıra cadılar bayramı parti teması içinde şeker poşeti ve lolipop da vardır. Cadılar bayramını eğlence içerisinde kutlamaya değer yapan kostümler arasında zombi kostümleri, şeytan kostümleri ve vampire kadar birçok cadılar bayramı kıyafetleri arasındadır.

Halloween Parti Kostümleri

Halloween partileri, ölenlerin dünyaya tekrar dirilip dönüldüğüne inanılarak gerçekleştirilen bir parti olduğundan partide korku konseptine yönelik uygun korkunç, ürkütücü kostümler tercih edilmektedir. Bunun dışında eğlenceli, çizgi film karakterlerine benzeyen Halloween parti kostümleri de tercihler arasında bulunur. Zombi, pamuk prenses veya hayalet olmayı istemek sizin seçiminize bağlıdır. Giysiler tercih edildikten sonra ihmal edilmemesi gerekli önemli husus, kostüme yönelik maskenin seçilmesidir. Şık bir görünümdeki kostüm tercihinde bulunsanız bile, seçilecek maske ile halloween konseptine uygun bir biçimde korkunç karakteri canlandırıp, yaşayabilirsiniz.
Maske takmayı istemeyenler, renkli ve ürkütücü makyajlarla dikkatleri üzerine çeken figürlerde yer almayı başarabilmektedir. Partideki çocuklara da genele de süper kahraman veya çizgi film karakterleri seçilse de, makyaj boyaları ile hayalet ya da balkabağı figürleri de çok sık tercih edilmektedir.

Cadılar Bayramı Yapay Kan

Halloween Büyük Kürdan 10 Adet

Halloween Led Işıklı Sopalı Konuşan Balkabağı Dekor Süs

Halloween Mısır Kutusu Popcorn 8’li

Halloween Siyah Örümcek Ağı 1.5 mt.

Halloween Karton Tabak 8’li

Halloween Karton Bardak 8’li

Fiyonk Simli Evadan Siyah 25*25 Cm

Mor Masa Püskülü 75×300 cm

Mor Metalize Renkli Pipet 24 Adet

Mor Peçete 33×33 cm 20 Adet

Mor Plastik Bıçak 25 Adet

Halloween Parti Malzemeleri Çantası

Halloween cadılar bayramı parti malzemeleri arasında çantalar özel tasarımlardır. Farklı ve yaratıcı tasarımlardaki ham bez çanta çeşitleri doğaya ve insan sağlığına zararlı herhangi bir zararlı madde içermemektedir.

Halloween konseptli siyah denim çantalar, Halloween şeker çantası ürünü yapılacak iç ve dış mekân organizasyonlarına konseptiniz de olan diğer parçalarla önemli bir uyum sağlanır.

Halloween Ürünleri

Cadılar Bayramı partisi daima eğlenceli bir şekilde kutlanır. Cadılar bayramı parti teması en fazla parti malzemesi isteyen konsepttir. Cadılar bayramı parti konsepti için alınması gereken malzemelere bakıldığında; mekâna yönelik halloween ürünleri süsler, parti kostümleri ve aksesuarları yer alır. Partinin rengini turuncu ve siyah oluşturmaktadır. Diğer parti malzeme konseptlerinin yanı sıra cadılar bayramı teması içinde şeker poşetleri ve daha birçok şekerleme bulunmaktadır.
Cadılar bayramına perili diye düşünülen evlere ziyaret gerçekleştirilir. Evler korkunç olarak süslenerek çocuklara hazırlanmaktadır. Akşam olduğunda çocukları dışarıya çıkarak korkunç, ürkütücü kostümleri ile çevresinde gördükleri insanları korkuturlar bir açıdan da kapı kapı da dolaşmaktadırlar. Şeker özellikle de elma şekeri toplanılmaktadır. Bu bayramda evlerde çocuklar için öncesinde hazırlanan sepet içinde renkli şekerler, çikolatalar, hediyeler ve özellikle de elma şekeri bulundurulmaktadır.

Cadılar bayramında bahçeler, evler ve mekânlar balon, bal kabağı, yarasa figürleriyle süslenmektedir. Herkes istediği gibi korkunç ve ürkütücü objeler ile süslemektedir. Cadılar bayramı süslerinde en fazla seçilen renkler de turuncu ve siyahtır. Turuncu renk cadıyı temsilen seçilir. Süs malzemeleri de korkunç film karakterlerinin kostüm ve maskeleri, turuncu ya da siyah renk masa örtüleri, balon, pelerin, şapka ve giysileri satılır.

Cadılar bayramı eğlencesinde giysilerinizi ve kostümlerinizi tamamlayan en güzel detay olacak ürün, eğlenceli görünümü ile herkesin beğenisi toplamaktadır.

Kendiniz ve sevdikleriniz için aranılan tasarım baskılı ham bez Halloween parti malzemeleri çantası ve çeşitlerini online platformlarda veya mağazalarda bulabilirsiniz.

Halloween Akordeon Balkabağı Figürlü Gemici Fener 25 cm

Halloween Akordeon Cadı Figürlü Gemici Fener Süs

Halloween Akordeon Kurukafa Figürlü Gemici Fener Süs 25 cm

Halloween Asmalı Tavan Süs

Halloween Balkabağı Figürlü Sarkıt Süs

Halloween Cadı Figürlü Petek Süs 30 cm

Halloween Cadılar Bayramı Akordion Fener Süs 6 Adet

Halloween Cadılar Bayramı Balkabaklı Cadı Asma Süs

Halloween Cadılar Bayramı Balkabaklı Petek Süs 30 cm

Halloween Cadılar Bayramı Balkabaklı Uzar Süs

Halloween Cadılar Bayramı Hayalet Petek Süs 30 cm

Halloween Cadılar Bayramı İskelet Petek Süs 30 cm

Halloween Parti Malzemeleri En Ucuz

Yaşamın tadını partiler ile çıkarmak, arada bir eğlence ile kendine gelmek herkesin hakkıdır. Parti yapmayı isteyenler için bahane her daim bulunmaktadır. Partiler yaşamın neşe kaynağı, en güzel ve özel anıların mimarıdır. Partiler bir yana, yaşamımızın önemli anları da sevdiğimiz insanlarla unutulmayacak anlarının yaşandığı kutlamalardır.

Düzenlenecek parti ve kutlamanın yapıldığı günün konseptine yönelik ihtiyacınız olan tüm halloween parti süsleri ve cadılar bayramı malzemelerine parti mağazalarından ya da online platformlar üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Zevkinize göre farklı birçok ürünü inceleyebilir, Halloween Parti malzemeleri en ucuz ürünlerini kendinize göre oluşturabilirsiniz.

Partiden sonra yorgunluğunuzu azaltmak için çok kullanışlı olan tek kullanımlık ürünler ile iş yükü hafifler. Cadılar bayramı konseptine uygun masa örtüleri, karton bardaklar, peçeteler ortamın havasını değiştirir, aynı zamanda işinizi kolay hale getirir.

Halloween Parti Malzemeleri Fiyatları

Birbirinden farklı renklerde parti malzemelerin fiyatları farklılık göstermektedir. Malzeme çeşidi, kalitesi ve ürünün lisans durumu bu farklılığa neden olan unsurlardandır. Örnek olarak, kâğıt materyalden üretilen tek kullanımlık ürünler, uygun fiyatları ön planda yer almaktadır. Parti süslerini tekil bir şekilde satın almak yerine bu noktada setlerin tercihinde bulunmak, maddi anlamda tasarruf sağlayabilir. Parti malzemeleri seti diye geçen ürünler, süslemeler ve araç gereçler diye ikiye ayrılmaktadır.

Set şeklinde satılan parti süslemelerinin içinde birbirinden farklı balonlar, dekoratif öbjeler ve ışıklar yer almaktadır. Parti araç gereçlerini içeren setlerde de bardak, tabak, çatal ve peçete gibi ekipmanlar yer alır.

Herhangi bir fiyat araştırması olmadan önce, ilk yapılacak listesinin belirlenmesi daha mantıklıdır.

Halloween Parti malzemeleri fiyatları çok geniş bir aralıktadır. Bu anlamda kişiler; oluşturmayı istedikleri dekorasyonu, parti konseptini ve etkinlik yapılacağı alanın büyüklüğüne baz alarak doğru seçimler de bulunabilir.

Halloween Parti Malzemeleri Fiyat

Sıkıcı ve yorucu iş ve günlük hayattan sıkılan kullanıcılar, eğlenceli içeriğe sahip partiler düzenler ve bununla birlikte sosyalleşme olanağı bulur. Birçok farklı içerikle kullanıcılara farklı konseptler sağlayan Halloween parti malzemeleri fiyat, ürünün markasına, kalitesine, setine, set içinde bulunan ürün adedi ve partinin temasına bağlı bir şekilde değişmektedir. Ayrıca parti malzemeleri fiyatına etki eden en temel unsur da parti temasıdır.

Parti temasına bağlı bir şekilde satın alınması gerekli ürün adedi azalır ya da artar ve bu da fiyatlara tam olarak etki eder. Kullan at parti malzemeleri, tek kullanımlık üretimi olmayan ürünlere göre daha düşük fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Ürün modellerinin fiyatları, ürünün boyutuna bağlı bir şekilde değişmekte ve boyutu büyük parti malzemelerinin fiyatı da yüksektir.

Halloween Parti Malzemeleri İstanbul

Halloween parti malzemeleri örümcek ağı baskılı turuncu ve siyah renkte tabaklar, bardaklar, örümcek asma süsler, iskelet ve hayaletlerden oluşan tavan süslemeleri ile olağanüstü bir parti konsepti ortaya çıkarabilirsiniz. Cadılar bayramı süslemeleri dışında çocuklar için şekerlemeler, turuncu ve siyah balonlar, parti gözlükleri ve birçok ürünü uygun fiyatlar ile cadılar bayramı süslemeleri için gerekli tüm Halloween parti malzemeleri İstanbul ve aksesuarlarını bulabilirsiniz.

Halloween Parti Malzemeleri Nelerdir?

Parti süslemeleri arasında kişiye yönelik ürünler de bulunmaktadır. Örnek olarak etkinliğin konseptini ve konusunu anlatan parti afişi modellerini isterseniz isminize özel tasarlattırabilirsiniz.

Genelde vampir, cadı, iskelet kostümlerinin giyildiği gülen balkabaklarının ağırlıkla bulunduğu cadılar bayramı süsleri parti sürprizinin cadılar bayramı kategorisinde mekân süsleri, parti süsleme malzemeleri ve kostüm aksesuarları uygun fiyatlar ile karşınızdadır.

Halloween parti malzemeleri nelerdir diye bakıldığında, örümcek ağı baskılı siyah ve turuncu renk tabaklar, bardaklar, örümcek asma süsler, halloween bayraklar, iskelet ve hayaletlerden oluşan tavan süsleri ile harika bir parti konsepti oluşturabilirsiniz.

Halloween Parti Malzemeleri Nerede Satılır?

Cadılar Bayramı, yılbaşı süsleri gibi ürünlere kolaylıkla ulaşmak için iade ve hızlı teslimat seçeneği sağlayan firma tercihinde bulunmak çok önemlidir. Özenle kategorize edilen ürünler istenen ürünü kolaylıkla bulma imkânı sağlamaktadır.

Parti hazırlıklarında gerekli profesyonel malzemelerin tek bir yerden alınması açısından özel Halloween parti malzemeleri nerede satılır denilen firmalar listeden seçilir. Bu gibi firmalar son zamanlarda birçok bölgede fiziki mağazalara sahip olmakla beraber genel de sosyal platformlardan da ürünleri satışı yapılır. Bu açıdan isterseniz renkli süsler, isterseniz de ışıklar, parti servis ürünleri ya da parti de kullanılabilecek aksesuarlar ile ilgili alışveriş yapılabilmektedir.

Halloween Parti Malzemeleri Satın Al

Halloween parti malzemeleri satın al ile ilgili fiyatları etkileyen birçok önemli unsur bulunur. Parti malzemeleri genellikle set şeklinde satılmaktadırlar. Set içindeki ürün çeşitliliğine göre veya ürünlerin yapıldığı malzemelere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ürünlerin geneli plastik malzemelerden yapılmış olsa da bazıları da köpük malzemeden yapılmaktadırlar. Tek renk ürünlere göre desenli ve figürlü ürünler daha pahalıdırlar. Bunun d

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top