Harika Modellemeler Yapın. 699 Dolar Değerindedir 2023

ZBrush,3D Modelleme programı.

Günümüz 3d modelleme programları arasında yerini almış başarılı bir grafik programı.

1xbet

Harika Modellemeler yapın. 699 dolar değerindedir.

ZBrush, güçlü özellikleri ve sezgisel iş akışlarıyla 3D endüstrisinde devrim yaratan dijital bir heykel ve boyama programıdır. Zarif bir arayüz içinde oluşturulan ZBrush, günümüzün dijital sanatçıları için dünyanın en gelişmiş araçlarını sunar. Kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak geliştirilen bir dizi özellik ile ZBrush, inanılmaz derecede doğal hissettiren ve aynı zamanda içindeki sanatçıya ilham veren bir kullanıcı deneyimi yaratır. Bir milyar poligona kadar şekillendirme yeteneği ile ZBrush, yalnızca hayal gücünüzle sınırlı bir şeyler yaratmanıza izin verir.


Dairesellik ilkesi etrafında tasarlanan ZBrush’taki menüler, doğrusal olmayan ve modsuz bir yöntemle birlikte çalışır. Bu, 3D modellerin, 2D görüntülerin ve 2.5D Pixol’lerin yeni ve benzersiz yollarla etkileşimini kolaylaştırır.

1xbet

ZBrush, bir 2B veya 3B konseptini hızlı bir şekilde çizmeniz ve ardından bu fikri tamamlamaya kadar götürmeniz için gereken tüm araçları sağlar. Doğrudan ZBrush’ta aydınlatma ve atmosferik efektlerle gerçekçi işlemeler oluşturabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top