Her Zaman en Düşük Fiyatı 2023

Korniş Modelleri : Kornişler genelde Tek raylı, 2 raylı, 3 raylı ve 4 raylıdır. Ayrıca kartonpiyerli kornişlerde mevcuttur.
Korniş Montaj Aparatı nedir :Genelde tavan kısımları olmayan yerlere kornişin montajını gerçekleştiren L tipi mekanizmadır.

1xbet

ANKARA Korniş Montajı ekibimiz Ankara ve çevresinde her türlü korniş montaj işlemlerini titizlikle yapmaktadır. Yılların tecrübesi ve birikimi ile Ankara’da hizmetinizdeyiz.

Hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir;
Korniş Montajı
1’li Korniş Montajı
2’li Korniş Montajı
3’lü Korniş Montajı
4’lü Korniş Montajı
Kartonpiyerli Korniş Montajı
Balkon Korniş Montajı

1xbet

Tek yapmanız gereken bizi aramak;

ANKARA DA KORNİŞ MONTAJI ÇOK KOLAY

1xbet

Ankara Korniş Montajı ekibimiz siz müşterilerimizin ev ve iş yerlerine gelerek ücretsiz bir şekilde korniş ölçülerini alır ve sonrasında ölçülere uygun korniş ve diğer gerekli olan malzemeleriyle beraber ev, ofis ve iş yerlerinizde kısa bir süre içerisinde montaj işleminizi gerçekleştirerek çözüme kavuşturmaktadırlar. Montaj işlemi sırasında eviniz ve iş yerleriniz kirlenmemesi için gayret gösteririz. Ustalarımız temiz ve titiz bir şekilde güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde çalışmaktadırlar.

BİZE ALT KISIMDAKİ TELEFON NUMARALARINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ ;

Korniş montajı kurumsal telefonumuz ;

Ankara içi sabit numaramız ;

Cep telefonu ile iletişim numaralarımız ;

Siz müşterilerimiz istediğiniz boylarda korniş ölçülerini iletebilirsiniz. Bizde en kısa süre içerisinde gerekli malzemeleri temin ederek gelip montaj işlemini titizlikle gerçekleştiririz.Ölçü alma durumunuz yok ise üzülmeyin ücretsiz ölçü almak için hemen gelmekteyiz. Hızlı, kaliteli,titiz ve dürüst çalışmaktayız.

KORNİŞ MONTAJINDA KALİTE VE UYGUN FİYAT

Ankara Korniş Takma ekibimiz kaliteli malzeme titiz işçiliği en ucuz olarak vermeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini hedefler. Ankara En uygun ve en ucuz korniş montajı fiyatları siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.Korniş fiyatlarımız metre miktarına göre değişkenlik gösterebilir.Ama yine Ankara için en ucuz kornişçi hizmetini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Tek yapmanız gereken bizi aramak ve kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde almaktır. Ankara korniş bunun için hizmet vermektedir.

KORNİŞ TAMİRİ

Ankara Korniş Tamiri ekibimiz her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Düşen veya kırılan kornişleri dert etmeyin Bizi Arayın! Her zaman en düşük fiyatı, en yüksek hizmeti vermek öncelikli hedeflerimiz arasında. Müşteri memnuniyeti olarak çalışarak işimizin yaptıktan sonra sonra sizi memnun görmek bizim için çok değerlidir.Hedefimiz daima en iyi hizmeti vermektir. Ankara kornişçi iyisini değil her zaman en iyisini yapar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top