Hide N Seek: Mini Game 7.9.1 MOD APK (Mega Mod) Indir 2023 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Hide N Seek

1xbet

Hide N Seek: Mini Game 7.9.1 MOD APK (Mega Mod) indir 2022

Hide N Seek: Mini Game, çeşitli ortamlara sahip geniş bir piksel dünyasına sahiptir. İstediğinizi hızla inşa edecek, diğer oyuncularla zorlu savaşların üstesinden geleceksiniz.

1xbet

Tanrı modu
Sonsuz cephane
Yeniden Yükleme Yok
Sonsuz Paralar
Sonsuz Resimler
Sonsuz Bloklar
VIP Etkin
Evcil Hayvan Etkin
Silah Etkin
Satın Alınan Çeteler
Dans Satın Alındı
Sadece Süper Atlama APK V1 Bağlantısı
Maksimum Puan
Düşüş hasarı yok
Sonsuz Havai Fişek
Sonsuz Ödül Çarkı Şansı
Anti Tekme
Anti Geri İtme Kuvveti
Kötü Kelime Filtresi Kaldırıldı
Başlamak için Minimum Oyuncu Tüm Modlarda 1’dir
Reklamsız
Yasaklama Karşıtı

Hide N Seek: Mini Game, dilediğiniz gibi özgürce seçebileceğiniz farklı oyun modlarını bir araya getiren bir oyundur. Aynı zamanda, çeşitli oyunların farklı kuralları vardır ve oyuncunun tarafında belirli beceriler gerektirir. Böylece doğru nesneleri bulurken yaratıcı becerilerini veya doğru çıkarımlarını gösterebilecekler.

1xbet

ÇEŞİTLİ MİNİ OYUNLARLA DÜNYAYA GİRİN

Hide N Seek’te oyuncunun gözünün önüne bir piksel dünyası açılıyor ve tabii ki kolayca bulabileceğiniz pek çok oyun modu varken oyuncular için çok fazla eğlenceyi de beraberinde getiriyor. Aynı zamanda, her birinin kendine özgü ilginç noktaları vardır ve tamamen farklı haritalarda yer alır. Crafting Homes arasından seçim yapacak veya istediğiniz farklı oyun modlarına katılacaksınız. Böylece kendinize bir ev inşa edebilir veya dilerseniz arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Tamamen detaylı kontrollerle karakteri kontrol edeceksiniz yani tamamen manuel işlemlerle bunlara alışmanız gerekecek. Çeşitli arazileri ve engelleri aşacağınız için parkour gibi tamamen kontrol edilebilir modlarda kullanışlı olacaktır.

ZORLU SEVİYELERE BAŞLAYIN

Diğer oyuncuların oluşturduğu odaların bir listesini alacaksınız veya Hide N Seek: Mini Game’de arkadaşlarınızla oynamak için kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Birçok ilginç mod, çeşitli öğeler etrafında döner ve oyunun temel oyun modu olan Hide N Seek ile birlikte giderler. Spesifik olarak, oyun sizden bir arayıcı veya saklayıcı olarak oynamanızı isteyecek ve elbette saklayıcı bir blok şeklinde olacak ve arayıcının bulması ve tanıması zor olan yerlere hareket edebilecek.

Bir sonraki mod Murder Mystery modu ve tabii ki oyuncu grubu dedektif ve cinayet olmak üzere iki fraksiyona ayrılmaya devam edecek. Dedektif, başkalarını cinayetten koruma görevine sahiptir ve cinayeti düşündükleri herkese saldırabilir. Yani yanlışlıkla normal bir kişiye saldırırsanız, yanlış öldürme mesajı görünecektir. Gerçekten de cinayet, dedektiflerin tetikte olmaması için seviyeyi dikkatli bir şekilde kazanmanın bir yolunu bulacaktır.

SİZİN İÇİN ÇOKLU İNŞAAT MODLARI

Hide N Seek : Mini Game dünyasına bir kez girdiğinizde Craft Homes’un yanı sıra birçok oyun modunda size yardımcı olacak birçok farklı blok bulacaksınız. Siz ve diğer oyuncular, her oyuncunun belirli bir konuyu tasarlama talebi alacağı Build Battles’ta birbirinizin yaratıcılığına meydan okuyacaksınız. Bloklardan benzer tasarımlar oluşturmanız ve iyi yorumlar almanız gerekecek.

Başka bir mod da inşa etmeyi içerir, ancak Bedwars olan oyuncuların meydan okuması ve savaşı ile birlikte gelir. Oyundaki oyuncular, oyun ekranının içinde herhangi bir yere taşınacak ve elbette, bir köprü oluşturmak için blokları ve hareketi kolaylaştırmak için başka birçok nesnesi olacak. Aynı zamanda, diğer oyunculara saldırmak için bazı silahları da var ve onlara uygun şekilde yaklaşmak için bir strateji seçeceksiniz.

Bu oyunda bulabileceğiniz birçok heyecan verici şey var:

Diğer oyuncularla veya arkadaşlarınızla tanışacağınız çeşitli ortamlara sahip devasa bir dünya.
Craft Homes ve birçok heyecan verici mini oyun gibi ihtiyaçlarınıza göre en sevdiğiniz oyun modlarını özgürce seçebilirsiniz.
Bazı seviyeler, alanlar arasında doğru bir şekilde hareket ettikleri için oyuncunun parkur gibi kontrol becerilerini gerektirecektir.
Kesintilerinizi, çeşitli unsurlara sahip ortamlarda saklananları bulmak veya katili bulmak ve başkalarını korumak için kullanacaksınız.
Oyuncuları bulmak ve onları yenmek için bloklardan bir iş veya bir yol oluşturup tamamlamanız için birçok gereksinim vardır.

Hide N Seek İndir

Artık indirmeye hazırsınız Hide N Seek ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Sweat

Casting Away

Coffee Cam

Sketchbook

Ebook Reader

Byvoice

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top