Hogwarts Legacy Sinematik Fragmanı Dünyadaki Tehlikeleri ve Bazı Büyüleri Gösteriyor 2023

Hogwarts Legacy sinematik fragmanı dünyadaki tehlikeleri ve bazı büyüleri gösteriyor

WB Games, Hogwarts Legacy için sinematik bir fragman yayınladı. Aksiyon dolu görüntüler, oyunda yer alan bazı büyülere odaklanıyor.

1xbet

Sinematik fragman, Hogwarts kalesi ve çevresinde uçan bir postacı baykuşun geçtiği yerlerde cereyan eden olayları gösteriyor. Her sahnede farklı büyülerin kullanıldığı görülüyor.

Bir sahnede baykuş, ölümcül Avada Kedavra lanetinden ve ejderha alevinden kıl payı kaçıyor. Sonunda mektubu bir öğrenciye ulaştırmayı başarıyor.

1xbet

Hogwarts Legacy – 4K Sinematik Fragman

Görüntüler aslında Hogwarts kalesinin içinde ve dışında oyuncuları bekleyen tehlikeleri sergiliyor. Ortak Salon’dan Karanlık Sanatlara Karşı Savunma sınıfına, Yasak Orman’dan Ölüm Yiyenlerin bölgelerine kadar hızlı bir bakış sunuyor.

Daha önce Hogwarts Legacy için birçok oynanış videosu paylaşıldı. Yine de sinematik fragman macerada nelerle karşılaşacağımızı kısa ve öz bir şekilde gösteriyor. En azından sevimli baykuşun onca belaya rağmen hayatta kalabilmesine sevindik!

1xbet

Hogwarts Legacy, 35-75 saat arasında değişen bir uzunlukta oldukça uzun bir hikayeye sahip olacak. Oyunun dünyasının şimdiye kadar görmediğimiz bir çok bölgeyi, karakterleri ve tehlikeyi barındıracağı kesin.

Açık dünya Harry Potter RPG’si, 10 Şubat’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye piyasaya sürülecek. PS4 ve Xbox One sürümleri, 4 Nisan’da gelecek. Ayrıca Nintendo Switch sürümü ise 25 Temmuz’da çıkacak.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top