İddaa Bayi Açmak – İddaa Bayilik Maliyeti 2023 2023

İddaa Bayi Açmak – İddaa Bayilik Maliyeti 2022

Bu sayfadan İddaa bayilik maliyeti 2022 yılına ait bilgiler ile İddaa bayilik başvurusu ile bayi açmak ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

1xbet

– İş Fikirleri
– İddaa Bayi Açmak – İddaa Bayilik Maliyeti 2022

İddaa bayi açmak son yılların güzel gelir getiren yatırımları arasında yer alıyor. İddaa, Dünyada da olduğu gibi Türkiye’de sevilerek oynanan oyunların başında gelmektedir. Siz de bu iyi gelir getiren mecraya atılmak, iddaa dükkanı açmak istiyorsanız bu yazı tam size göre. Hizlibayilik olarak iddaa dükkanı açmak 2021, iddaa dükkan maliyeti ve diğer tüm soruları sizler için araştırdık. Şans oyunları, günümüzde bir çok kişinin tercihi haline gelmiştir. 2021 yılında Demirören grubuna bağlı Sisal Şans isimli şirkete devredilen İddaa, milli piyango gibi şans oyunlarını oynatmak için siz de dükkan açmak istiyorsanız, bu sayfamızı inceleyebilir ve iddaa bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

1xbet

İddaa bayi açmak 2022

Son yıllarda şans oyunlarına büyük derecede bir ilgisi tartışılmaz boyutlara gelmiştir.İddaa oyunu, bültende yer alan maçların oranınlarının doğrultusunda ödediğiniz tutarın katlarını kazanabileceğiniz gibi 5 maç oynayıp 1 tanesini kaybetseniz dahi kaybedebileceğiniz bir oyn dalıdır. Son zamanlarda düello ve diğer spor dallarına da bahis yapılabilmesi, iddaa oyunun genişlemesini sağlamıştır.

iddaa bayilik başvurusu

İddaa dükkanı açmak istiyorsanız sizler için iddaa dükkan maliyetlerini araştırdık. Sıfırdan bir iddaa dükkanı açabileceğiniz gibi, ayrıca devir eden iddaa bayilerini de parasını vererek işletmeniz münkündür. İddaa dükkanı açma maliyeti ise: İddaa Bayi olabilmek için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın usul ve esaslar dahilinde belirlediği il ve ilçelere yatırılan teminattan sonra ihtiyaca göre çekiliş ile bayilik verilir.

250,00 TL başvuru bedeli.

1xbet

Dükkan kirası.
Eleman ücretleri.
Muhasebe ücretiniz.
Şirket giderleri.
Diğer olası giderler.

İddaa bayi kar oranları

İddaa Bayilik Şartları 2022

İŞ FIKIRLERI

Hızlı Bayilik


Hızlı Bayilik uzman yazarları; Türkiye’de bayilik veren firmaları bayilik almak isteyen girişimcilerle buluşturan, aynı zamanda girişimcilik, teknoloji ve güncel makaleler üreten içerik yazarlarıdır.

Yorum yap:

Yorumlar

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top