İddaa Nasıl Oynanır? 2023

İddaa günümüzün en çok kazandıran şans oyunları arasında birinci sırada yer almaktadır. Her gün binlerce kişi para kazanmak için seçtiği maçlardan bir kupon hazırlar ve tahminlerinin doğru çıkması durumunda kazanç sağlar. Ancak daha önceden iddaa oynamamış ve iddaa oynamaya yeni başlayacak olan kişiler için iddaa nasıl oynanır sorusu cevabı merak edilen en önemli soru olmaktadır. Bizlerde bugün sizlere bu konu hakkında bilgi verecek iddaa’nın nasıl oynandığını, kuponların nasıl doldurulduğunu ayrıntılı olarak resimli şekilde anlatacağız.

1xbet

İddaa oynayabilmek için öncelikle bizlerin iddaa bülteni üzerinde bulunan maçlara tahminlerde bulunmamız gerekir. Bu bülten eğer iddaa’yı bayii üzerinden oynayacaksak iddaa bayiinde bulunmaktadır. Eğer online iddaa siteleri üzerinden oynayacaksak aynı şekilde siteler üzerinde de bu bülten online olarak yer almaktadır. Bizler bu bülteni kullanarak seçtiğimiz maçlara tahminde bulunacağız. Maçlar için tahmin yapma çeşitliliğimiz oldukça geniştir. Bizler bir iddaa maçı için maç sonucu tahmini, ilk yarıda kimin önde bitireceği tahmini, maçta atılacak toplam gol sayısı, iki takımında gol atıp atamayacağı, maçın iddaanın belirlediği baremler dahilinde alt mı yoksa üst mü bitebileceği vs. daha birçok tahminde bulunabiliriz.

Yani maça yapacağınız tahmin sizin inceleme ve analizine kalmış bir durumdur. Neyse bizler ana konumuza geri dönelim ve iddaa nasıl oynanır konusunda sizlere resimli anlatım yaparak konuyu daha iyi ele almanıza ve daha kısa sürede iddaa’nın nasıl oynandığını öğrenmenizi sağlayalım.

1xbet

İddaa bülteni üzerinden maç seçerken dikkat edeceğimiz ilk nokta maçın MBS (minimum bahis sayısı) durumunun ne olduğudur. Her maçın yanında yazan bu MBS sayısı bizlerin kupona minimum kaç maç yazabileceğimizi belirler. Örneğin MBS durumu 3 olan maçlardan kuponumuza 3 adet yazarak kuponumuzu yatırabilirken, MBS durumu 4 olan maç seçtiğimizde en az 4 maç oynayarak kuponumuzu yatırabiliriz.

İddaa Bülteni MBS Sayısı

1xbet

Gördüğünüz üzere MBS durumu her maç için farklı olabiliyor. Bu sebeple kupon yaparken maçların MBS durumlarına dikkat etmeli ve buna uygun olarak kupon oluşturmamız gerekir. Bu konuya dikkat ettiğimiz zaman iddaa oynarken veya kuponu yatırırken herhangi bir sorun yaşamayız. Bu arada iddaa sistem çeşitleri de mbs için önem taşır. Örneğin; ” iddaa sistem 4 nedir, nasıl oynanır? ” başlığına baktığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Ben iddaa’nın nasıl oynandığını sizlere daha ayrıntılı olarak anlatabilmek için bülten üzerinden seçtiğim 3 maça tahminde bulunacağım ve bunların kupon üzerinde işaretlemesini yapacağım. Bülten üzerinden MBS durumu 3 olan maçlardan 3 tanesini seçerek tahminde bulunun.

3 Maç Kupon Kodlama

Maçları kupon üzerinde kodlama işlemi bittikten sonra yapılacak son işlem misli değeri seçmek olacaktır. Seçeceğimiz bu misli miktarı bizlerin kupondan daha fazla para kazanmasına neden olacaktır. Bu sebeple iddaa kuponunun en alt kısmında bulunan misli kısmından minimum 3 (İddaa minimum kupon yatırma misli değeri 3 olarak belirlenmiştir) maksimum 100 misli yapabilirsiniz.

Kupon Misli Değeri

Seçtiğiniz 3 maçı 5 misli olarak kuponda oynayabilirsiniz. Yani oynadığınız kupona 5 misli yaparak seçtiğiniz maçların oranları çarpımının 5 katını almaya hak kazanacaksınız. Tabi bu durum kupon tutarsa geçerlidir.

Sizlere iddaa nasıl oynanır tüm ayrıntılarıyla resimli olarak anlatmaya çalıştık. Umarım sizler için ayrıntılı olarak hazırladığımız bu yazımız faydalı olmuştur. Aslında iddaa oynamak gördüğünüz üzere oldukça kolaydır. Sizler zamanla kupon yaparak ve iddaa oynayarak bu konuya daha da alışacak ve kısa zamanda iddaa oynama konusunda hiçbir sıkıntınız kalmamış olacak.

Sizler için hazırladığımız bu konuyu ayrıntılarıyla okuyarak iddaa nasıl oynanır konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu arada online olarak iddaa oynamak isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olabilmek için her maç için iddaa bayilerine kıyasla daha yüksek oran veren güvenilir ve bonus veren iddaa sitelerini sizler için konuda listeledik. Sizler bu liste üzerinden dilediğiniz bir siteyi seçerek hemen bonusunuzu alabilir ve kupon yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca iddaa nasıl oynanır hakkında farklı bir kaynak isterseniz yine güvenilir bir yer olan https://www.millifutboltarihi.com/ adresine de bakabilirsiniz. İnternetten iddaa oynamanın tüm püf noktaları açıklanmış.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top