Indir Fanatik EGazete ücretsiz 2023

Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır Fanatik eGazete Windows Bilgisayarınızda

Şu anda, Fanatik eGazete bilgisayardan indirilemez. Ancak, PC’de Android uygulamalarını çalıştırmak için öykünücüleri kullanabilirsiniz. Aşağıdaki 3 Basit adımda, size Fanatik eGazete’ı PC’de nasıl kullanacağınızı göstereceğiz:

1xbet

1. Emulator uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play veya Gmail hesabınızla giriş yapın.
2. Uygulama içindeki arama çubuğunu bulun ve “Fanatik eGazete” yazın
3. Uygulamayı yüklemek için “Fanatik eGazete” » “Yükle” yi tıklayın.
4. Fanatik eGazete uygulamasını kullanmak için, Emülatörünüzü » “Tüm Uygulamalar” ı açın.

Fanatik eGazete için Apple Appstore istatistikleri

1xbet

Hakkında Fanatik eGazete

Geliştirici Açıklama

Türkiye’nin gerçek spor gazetesi Fanatik iPhone ve iPad’lerinizde de sporun tek adresi oluyor. En doğru haberi, en hızlı şekilde ve asla taraf gözetmeksizin okuruna ulaştıran Fanatik Gazetesi ve Hipodrom ile İddaa eklerinin tamamını iPad’inizden ve iPhone’ununuzdan istediğiniz an okuyabilirsiniz. Daha fazla içerik, daha fazla görsel, daha fazla spor. Fanatik iPad uygulaması ile konunun uzmanı editörler tarafından hazırlanmış sporun tüm dalları ile ilgili haberlere, bu haberlerle ilgili zengin fotoğraf galerilerine ve videolara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik istediğiniz yazı ve fotoğrafları yaklaştırarak daha yakından inceleyebilirsiniz. Fanatik eGazete uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz! Uygulamayı ilk 7 gün için ücretsiz olarak indirebilir ve geçmiş 7 güne ait Fanatik Gazetesi ve eklerini deneme süreci boyunca tam sürüm olarak kullanabilirsiniz. Eğer ücretsiz okuma süreniz içinde satın alma yaparsanız kalan ücretsiz süreniz iptal edilir. Yenileme işlemi için iTunes hesabınızdan çekim işlemi, abonelik bitiminden 24 saat öncesinde yapılır. iTunes hesabı üzerinden otomatik yenileme özelliğini 24 saat önceden kapatmadığınız durumda aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir. Gazetenizi indirirken Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneririz. GSM hattı kullanıldığı taktirde operatörünüz tarifenize göre ücretlendirme yapabilir. İndirdiğiniz Fanatik Gazete’nizi veya eklerini internet bağlantısına gerek duymadan daha sonra tekrar okuyabilirsiniz. Gazetenin ortalama boyutu 55mb, eklerin ortalama boyutu 10-25mb arasındadır. FANATIK, ABONELİK DETAYLARI – Abonelik ücreti, onayınızın hemen ardından iTunes hesabınıza yansıtılır. – Aktif aboneliğinizi iptal edemezsiniz. Sadece iTunes hesap yönetiminden otomatik olarak yenilemeyi kapatabilirsiniz. – Fanatik aboneliğiniz, iTunes hesabınızdan iptal etmediğiniz takdirde, aktif abonelik döneminizin bitiş tarihinden en az 24 saat önce Apple tarafından otomatik olarak yenilenir. Uygulama ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 1 Aylık Abonelik 9,99 TRY 12 Aylık Abonelik 119,99 TRY Gizlilik politikası & Kullanım Koşulları https://www.fanatik.com.tr/kisisel-verilere-iliskin-aydinlatma-metni İletişim https://www.fanatik.com.tr/iletisim

1xbet

Fanatik eGazete Yazılım incelemeleri


Tarafından Zara BENHUR33 2

Üyelik

Hizmet güzel Tek sıkıntı aboneliği yenileme Yenileme yapamıyorlar


Tarafından Chila14 1

Muhatabınızda yok

Yazdıklarınıza muhatap bile yok. Şikayetlerinizi anlatıyorsunuz çözüm üretende yok. Aboneliğim bitsin dahada abone olmam.


Tarafından burhanoğuzhan 1

Haksızlık

Bu uygulamayı 2-3 defa yıllık üyelik olarak satın aldım İstisnasız her yıl üyeliğimin ortasında üyeliğimi iptal ettiler Mail atmak, para iadesi ya da ücretini ödediğim üyeliğimi geri almak için uğraştım Bu kadar beceriksizseniz lütfen uygulama yazma ile uğraşmayın Şu an yine üyeliğim iptal görünüyor. Ancak 4 Ekim 2020 tarihine kadar ödemesi alınmış. Yine fanatik yine paranın üstüne yatan ucuzluk. Şakın para ödemeyin bu rezilliğe.


Tarafından Zorlugeçer 5

Asla

Sakın indirmeyin indirdim direk sildim paralı bunlar

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top