Instagram beni Engelleyenleri Görme 2023

Instagram Beni Engelleyenleri Görme

Instagram Beni Engelleyenleri Nasıl Görebilirim?

Makalede Neler Var

1xbet

Instagram Kişi Engelleme

Instagram Beni Engelleyenleri Görme

Mobil Cihazlar Üzerinden Instagram Engel Kontrolü

1xbet

Web Sitesi Üzerinden Instagram Engel Kontrolü

Instagram Engelleyeni Görme Programı

Sizi Engelleyen Kişiyi Siz de Engelleyebilirsiniz

İnstagramda En Fazla Kaç Kişiyi Takip Edebiliriz?

İnstagramda Beğeni Engeli Kaç Saat Sonra Kalkar?

1xbet

Instagram’da Beni Engelleyenleri Görme; Kullanıcı sayısı her geçen gün artan instagram uygulamasında sürekli yenilikler meydana gelmektedir. Instagram beni engelleyenleri görme ve Instagram’da engel kaldırma adımları nasıl yapılır? Instagram engelleyin görme programı nasıl kullanılır? Günümüzde Instagram kullanmayan kişi sayısı neredeyse hiç kalmadı ve bu program artık sadece hayatımızın içinde yer alan küçük bir bölüm değil, çevremizle olan ilişkilerimizi de etkileyen en büyük sosyal platformundan birisi haline geldi.

Instagram Kişi Engelleme

Eğer siz de “Instagram Beni Engelleyenleri Görme” diye araştırma yapıyorsanız bu yazımızda, Instagram’da sizi engelleyen kişileri nasıl görebileceğiniz hakkında kolay yoldan yapabileceğiniz adımları anlatacağız. Keyifli okumalar dileriz.

Instagram’ın gücü ve kısıtlamaları, arkadaşlık isteklerini, takipleşmeleri ve engellemeler gibi değişimleri bize kabul ettirmeye ve hayatımıza bir şekilde yön vermeye yönelik kararlar almamızı etkiliyor. Bu nedenle bir arkadaşınız tarafından Instagram üzerinden engellenmek bazen hoş bir durum da olmuyor. İnsanların, bu uygulama üzerinden birisini engellemek için birçok sebep bulabilirken eğer birisi tarafından engellendiyseniz “Instagram beni engelleyeni görme” şeklinde öğrenme isteğiniz de oldukça normal olarak karşılanmalı. Peki Instagram beni engelleyenleri nasıl görebilirim?

Instagram Beni Engelleyenleri Görme

Instagram uygulaması üzerinden sizi engelleyen kişileri öğrenmeniz için takip edebileceğiniz üç adet yol haritası sunuyoruz. Bu üç yoldan birisi ise dış kaynaklı bir program olduğu için de üçüncü parti uygulamalara güvenmeyi ve giriş bilgilerinizi vermek durumda kaldığınız için üç yoldan da kısaca bahsederek tercihi size bırakıyoruz. Instagram beni engelleyenleri görme araştırması yapanlar için, ilk önce uygulama ve uygulamanın kendi web sitesi üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz manuel yöntemleri anlatalım.

Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alırım?

Mobil Cihazlar Üzerinden Instagram Engel Kontrolü

Instagram mobil uygulaması üzerinden engel kontrolü yapabilmeniz için şu adımları takip edin:

1. İster Android isterseniz de iOs telefonunuz olsun, Instagram resmi mobil uygulaması henüz mobil cihazınızda kurulu değilse ilk önce bu uygulamayı telefonunuza kurun.
2. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra Instagram mobil uygulamasını açın.
3. Kullanıcı adı ve parolanız ile uygulamaya giriş yaparak Instagram hesabınızı uygulama üzerinden açın.
4. Ardından, sizi engellediğini kontrol etmek istediğiniz kişinin ismini, arama bölümüne yazarak bu kullanıcıyı taratın.
5. Eğer merak ettiğiniz kişinin hesabı arama sonuçlarında sorunsuz şekilde çıkıyorsa ve birbirinizi takip etmeye devam ediyorsanız, bu kişi sizi engellememiştir.
6. Eğer arama yaptığınız kişinin hesabı arama sonuçlarında çıkıyorsa ama artık birbirinizi takip etmeyi bırakmışsanız, bu kişi size “soft block” uygulamış anlamına geliyor. 1. “Soft block”un anlamı ise şudur: Bir kişi, sizi ilk önce engellemiş, daha sonra da engelinizi kaldırmış ise bu yaptığı işleme soft block deniyor. Bu yöntem ile kişiler birbirini engellememiş sadece takipten çıkarmış oluyor.

Web Sitesi Üzerinden Instagram Engel Kontrolü

Instagram resmi web sitesi üzerinden engel kontrolü yapabilmeniz için şu adımları takip edin:

1. Herhangi bir bilgisayar üzerinden tarayıcınızın gizli sekmesini açın.
2. Gizli sekme açmamızın sebebi ise daha önce bu tarayıcı üzerinden açtığımız Instagram hesabından çıkış yapmamış ve tüm çerezleri temizlemiş olmak için.
3. Açtığınız gizli sekmenin arama kısmına direkt olarak “www.instagram.com/kullaniciadi” olacak şeklinde sizi engelleyip engellemediğini merak ettiğiniz kişiye ait olan Instagram kullanıcı adını girin.
4. Eğer arama sonucunda bu kişinin hesabı görünüyorsa mobil cihazlar arama sonucunuz ile karşılaştırmanız gerekiyor.
5. Eğer kişinin hesabı tarayıcınızda çıkıyor ancak mobil uygulamada yaptığınız aramada görünmüyorsa bu kişi sizi engellemiş demektir.
6. Ancak hem mobil uygulama hem de tarayıcı üzerinden yaptığınız arama sonuçlarında görünmüyorsa bu kişi hesabını geçici veya kalıcı olarak kapatmış ya da kullanıcı adını değiştirmiş olabilir.

Instagram Engelleyeni Görme Programı

Instagram uygulaması üzerinden birisi tarafından engellendiğiniz düşünüyorsanız bunu Instagram engelleyeni görme programı sayesinde de öğrenmeniz mümkün oluyor. Follower Analytics programı ile Instagram uygulamasında sizi engelleyen kişileri görmeniz mümkün oluyor. Bunun için ise izlemeniz gereken adımlar şunlar:

1. Bu işleme başlamadan önce ilk yapmanız gereken şey uygulamayı cep telefonunuza indirmek oluyor.
2. İndirme işleminden sonra uygulamaya, Instagram bilgileriniz ile giriş yapın.
3. Sizi engelleyen kişiye merak ediyorsanız bu kişinin profilinin üzerine gelerek tıklayın.
4. Eğer bu kişi sizi engellemiş ise profilinin üzerinde “Seni engelledi” diye belirtiliyor.

Sizi Engelleyen Kişiyi Siz de Engelleyebilirsiniz

Eğer Instagram uygulamasında birisi sizi engellediyse siz de onu çeşitli yolları kullanarak engelleyebilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki sizi engelleyen kişinin kullanıcı adını, arama menüsü üzerinden arama yoluyla bulmanız engellendikten sonra mümkün olmuyor. Sizi engelleyen kişiyi engellemek için tek yapmanız gereken şey ise engellemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını bir yorum, beğeni veya fotoğraf etiketi üzerinden bularak bu kişini profiline girmeniz gerekiyor. Bu kişinin profiline girdikten sonra “Kişiyi engelle” butonuna basarak bu kişiyi siz de onu engelleyebilirsiniz. Instagram uygulaması üzerinden istediğiniz kullanıcıyı engelleyebilirsiniz ve engelleme konusunda sayı sınırı yok. Sadece Instagram profilleriniz üzerinden en fazla 7500 kişiyi takip etme sınırı vardır; 7500’den fazla kişiyi takip edemezsiniz.

Instagram üzerinden engellediğiniz kişi size hiçbir şekilde DM atamaz ve başka bir yol üzerinden de ulaşması artık mümkün olmaz. Aynı zamanda engellediğiniz kişi, sizin gönderilerinizi ve hikayelerinizi göremez. Eğer bir kişi sizi engellerse de eğer sizin yorumlarınızı ve beğenilerinizi elle tek tek kaldırmazsa bu işlemler silinmeden olduğu gibi kişinin profili üzerinde görünmeye devam eder.

Instagram Gizli Profil ve Kapalı Hesap Görme (Kolay Yöntem)

Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi, Şifresiz Takipçi Kasma Hilesi

İnstagramda En Fazla Kaç Kişiyi Takip Edebiliriz?

En fazla 7500 kişiyi takip edebiliriz.

İnstagramda Beğeni Engeli Kaç Saat Sonra Kalkar?

Beğeni engeli 18 saat sonra kalkar.

Sonrakini Oku

PUBG Mobile Emoji Hilesi

Fatih Wifi Şifresi, Fatih İnternet Şifresi

Vodafone Bedava Netflix Kampanyası

Pasha Fencer Hediye Kodları Yeni Kodlar

Bedava İnternet Kazan – Bedava İnternet Veren Uygulamalar

PUBG Mobile Emoji Hilesi

Fatih Wifi Şifresi, Fatih İnternet Şifresi

Vodafone Bedava Netflix Kampanyası

Pasha Fencer Hediye Kodları Yeni Kodlar

Bedava İnternet Kazan – Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika

İlgili Makaleler

En İyi Oyun Nickleri

Exxen TV Bedava Premium Hesap (ÇALIŞAN HESAPLAR)

Bedava Kredi Kartı Numaraları

Güncel Demir Fiyatları

Bedava Roblox Hesaplar ve Roblox Robuxlu Hesaplar

Binance Para Nasıl Yatırılır?

Bir cevap yazın Cevabı iptal et

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top