İşte Devam Paketleri 2023

İşte Devam Paketleri

1xbet

İşte Devam Paketleri

İşte Devam Paketleri

– Işte devam paketleri kapatılan paketlerden taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler 09.03.2022 tarihinden itibaren kendi fatura kesim dönemlerinde bu pakete taşınması,kapatılan paketlerden kontratlı olarak faydalanmakta olan abonelerin ise kampanyalarının sona ermesini takiben ilk fatura döneminde, başka bir tercih iletmedikleri takdirde, bu paketten kullanımlarına devam edebilmesi için oluşturulmuş özel paketlerdir. bu paketlerden yalnızca yukarıdaki şartları sağlayan aboneler faydalanabilir. abone otomatik olarak bu paketlere taşınırlar ve kendi tercihleriyle mevcut müşterilerimize sunulan tüm paketlere geçebilirler.

– Paketler kontratsızdır ve kendi içinde paket geçişine kapalıdır.

1xbet

– Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız..

– Tüm paketlerde ayrıca fizy 5 GB ve Lifebox 5 GB faydası ücretsiz olarak sunulmaktadır.

– Işte kontrol ve işte destek limitinde durma servisi ile, ses-SMS-data içeriğiniz bittiğinde, yurt içi/yurt dışında paketsiz kullanım engellenir, böylece paket aşım derdi yaşamazsınız.

– Iste devam 3, iste devam 3 plus, iste devam 3 super, iste devam 5, iste devam 5 plus, iste devam 5 super, iste devam 6, iste devam 7, iste devam 7 plus, iste devam 9, iste devam 9 plus, iste devam 11, iste devam 13, iste devam 16, iste devam 20, iste devam 22, iste devam 26, iste devam 35, iste devam 55 paketleriyle işte destek limitinde servisini kullanabilirsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız.

– Işte star 3, işte star 5, işte star 7, işte star platin 9, işte star platin 12, işte star platin 16, işte star platin 22, işte star platin black 32, işte star 11000 dk 12 GB, işte star platin 11000 dk 30 GB, işte star platin black 11000 dk 55 GB, işte star platin black dünya,işte star 1750 dk, işte star 10000 dk , kurumsal basın 26 paketleriyle işte kontrol’ü kullanabilirsiniz. detaylı bilgi için tıklayın.

1xbet

Star platin 11000 dk 30 GB paketine işte özgür platin1000 dk 18 GB, işte özgür platin1000 dk 25 GB, işte özgür platin 5000 dk 18 GB, işte özgür platin 5000 dk 25 GB, işte özgür platin10.000 dk 18 GB, işte özgür platin 10.000 dk 25 GB

Star platin black 11000 dk 55 GB paketine işte özgür black 1000 dk 35 GB, işte özgür black 1000 dk 50 GB, işte özgür black 5000 dk 35 GB, işte özgür black 5000 dk 50 GB, işte özgür black10.000 dk 35 GB, işte özgür black 10.000 dk 50 GB

Star platin black dünya paketine işte platin black world

Işte star 1750 dk paketine hesap kontratlı plus, kontratlı eko plus, kontratlı avantaj plus, hesap plus, eko plus

Işte star 10000 dk paketine star paket plus, avantaj plus paketlerindeki müşteriler gelebilir.

30 Mart 2022 itibariyle kurumsal platin basın paketi’ndeki müşterileri kurumsal basın 26 paketine geçiş yapacaklardır.

– Işte star platin 16, işte star platin 22, işte star platin black 32, star platin black 11000 dk 55 GB, star platin black dünya paketleri yurt dışına doğru 1000 dk ve 100 SMS’lik hediye içerir. yurt dışına doğru 1000 dk ve 100 SMS’lik hediyenin geçerli olduğu 50 ülke : Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, abd virgin adaları, Andora, Avustralya, Belarus, Bermuda, Butan, Büyük Britanya (İngiltere,Galler, İskoçya), Cebelitarık, Çek Cumhuriyeti, Faroe Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız Guyanası, Guam, Guyana, Güney Afrika, Hindistan, hollanda, hollanda Antilleri, İrlanda, İtalya, İspanya, izlanda, Kanada, Katar, KKTC, Kosta Rika, Laos, Macaristan, Malta, Martinik, Mısır, Nabibya, Norveç, Paraguay, peru, Portekiz, Reunion, Romanya, Saint Lucia, San Marino, Singapur, Svaziland, Trinidad ve Tobago, Ukrayna, Uruguay, Yenizelanda, Yunanistan

– Işte star platin 16 yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak ilk 3 gün ücretsiz sonrasında
günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayın.

– Işte star platin 22 yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak ilk 4 gün ücretsiz sonrasında
günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayın.

– Işte star platin black 32 yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak ilk 5 gün ücretsiz sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayın.

– Star platin 11000 dk 30 GB yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak ilk 2 gün ücretsiz sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayın.

Star platin black 11000 dk 55 GB yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak ilk 5 gün ücretsiz sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayın.

– Star platin black dünya paketini yurtdışında tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak 31 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. detaylı bilgi için tıklayın.

– Işte star 1750 dk ve işte star 10000 dk paketleri tarifen yurt dışında geçerli’ye dahil değildir.

– Kurumsal basın 26 paketi ile yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak ilk 7 gün ücretsiz sonrasında günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız..

– Tarife/paket değişikliğim ne zaman devreye girer? Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
– Tarife/Paket her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilenme SMS’i gelir mi?
– Hangi ülkelerde geçerlidir?
– Nasıl kayıt olabilirim?
– Tarife/Paket değişikliği yapılabilir miyim?
– Tarife/Paket’den yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?
– Birden fazla kez paket alabilir miyim?
– Bu tarife/paket hangi paketler ile beraber kullanılamaz?
– Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde paket dakikalarım geçerli olur mu?
– Kullanmadığım Tarife/Paket faydalarım bir sonraki aya devreder mi?
– Paketim yurt dışında geçerli mi?
– Nasıl İptal ederim?
– İptal işlemi yapıldığında kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi? iptal olduğunda bilgilendirme SMS’i gelir mi?
– Tarife/paket dâhilindeki faydaların %80 ve %100 kullanımları bittiğinde bilgilendirmesi yapılacak mı?
– Tarife/Paket’ten kalan haklarımı nasıl öğrenebilirim?
– Paket dahilinde verilen haklar, farklı hatlara transfer edilebilir mi?
– Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hattın geçici olarak kapatılması ve hat iptal edildiğinde devam eder mi?
– Ses paketleri için Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
– Data hattımda kullanabilir miyim?
– Data paketinin üst bağlantı hızı nedir?
– Birden fazla kez üst üste aldığımda kullanım süresi uzar mı?
– Hız kısıtlı hatta tanımlandığında hız kısıtı kalkar mı?
– Tarife/paketin iptal edilmesi durumunda tekrar yararlanılabilir miyim?
– Diğer yurt dışı paketleri ile aynı anda kullanabilir miyim?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top