Karkas Et Borsası ve Güncel Kesim Fiyatları 2023 2023

Karkas Et Borsası ve Güncel kesim fiyatları 2023

Konu Başlıkları

1xbet

Karkas Et Borsası Güncel Fiyatları

Karkas Et Borsası Güncel Kesim Fiyatları

Karkas Et Fiyatları Tekirdağ

1xbet

Karkas Et Fiyatları Kastamonu

Karkas Et Fiyatları Bursa

Karkas et borsası son dönemlerde oldukça artış gösterdi. Karkas eti, kuzu veya dananın kesimden sonra tüm iç organlarının çıkarılması ile kalan etin tamamına denir. Sürekli olarak güncellenen karkas et borsası geçen aya oranla % 10 ve geçen yıla oranla % 38 değişiklik gösteriyor. Karkas et borsası hakkında merak edilen soruları araştırdık ve kaleme aldık.

Karkas Et Borsası Güncel Fiyatları

Karkas et borsası fiyatları günlük olarak değişim gösterir. Çünkü et piyasası oldukça hareketlidir yetişmek oldukça zordur değişimlere. Değişken maliyet koşulları sebebiyle değişen fiyatları araştırdık sizler için bir yazıda derledik. Bölgelere göre karkas et borsası güncel fiyatları ve değişim oranları;

1xbet

Değişim Oranları;

– Geçen aya göre Dana KG değişim oranı : % 23,2

– Geçen aya göre Kuzu KG değişim oranı : % 27,9

– Geçen yıla göre Dana KG değişim oranı : % 73,1

– Geçen yıla göre Kuzu KG değişim oranı : % 42,0

Karkas Et Borsası Güncel Kesim Fiyatları

Kesim fiyatları hareketli et borsası nedeniyle sürekli olarak değişkenlik gösterir. Bölgelere göre güncel kesim fiyatlarını araştırdık. Karkas et borsası güncel kesim fiyatları tabloda gösterildiği gibidir. Bu fiyatlar günlük değişim gösterebilir.

Karkas Et Fiyatları Tekirdağ

Tekirdağ, karkas et fiyatlarında sürekli olarak yüksek oranlarda değişim gösteren illerden biridir. Bu fiyatlar güncel ekonomik gelişmelere, kesime ve markaya göre değişim gösteriyor. Türkiye’de karkas et kesim noktalarından biri olan Tekirdağ da dana etinin kilosu ortalama 68 TL iken kuzu etinin kilosu ise ortalama 72 TL’dir. Bu fiyatlar konsey tarafından belirlenir. Tekirdağ karkas et kesim fiyatları ise dana için ortalama 65 TL ve kuzu için ise ortalama 67 TL’dir.

Karkas Et Fiyatları Kastamonu

Karkas et fiyatlarının sürekli olarak değişiklik gösterdiği illerden biri de Kastamonu’dur. Türkiye genelinde et siparişlerinin çoğu Kastamonu ve çevresindedir. Karkas et fiyatları Kastamonu için bakıldığında ekonomik durum, marka, kesim türü ve alınacak bölgeye göre değişkenlik gösterir. Kastamonu da dana etinin kilosu ortalama 66 TL iken kuzu etinin kilosu ise ortalama 71 TL’dir. Bu fiyatlar konsey tarafından belirlenir. Kastamonu karkas et kesim fiyatları ise dana için ortalama 66 TL ve kuzu için ise ortalama 69 TL’dir.

Karkas Et Fiyatları Bursa

Son zamanlarda gıda fiyatlarının artması ile birlikte karkas et fiyatları da artış gösterdi. Karkas etin fiyatları, Bursa’da % 30 ile % 40 oranında artış gösterdi. Geçen yılın et fiyatlarına göre ortalama 15 TL ile 25 TL arasında artış gösteren karkas et fiyatları her geçen gün zamlanmaya devam ediyor. Bursa Kasaplar Odası Başkanının açıklamalarına göre, dana etinin kilosu ortalama 68 TL iken kuzu etinin kilosu ise ortalama 74 TL’dir. Bursa karkas et kesim fiyatları ise dana için ortalama 64 TL ve kuzu için ise ortalama 66 TL’dir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top