Keepsafe V10.8.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Keepsafe

1xbet

Keepsafe v10.8.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Keepsafe, cihazda depolanan fotoğraf sayısı için belirli güvenlik katmanları oluşturarak galerinizi kilitlemenize yardımcı olan araç panelindeki benzersiz bir uygulamadır. Kullanıcılar, güvenlik açıkları aracılığıyla ağ saldırılarından tamamen koruna

1xbet

Fotoğraf kitaplığındaki bilgileri korumak için benzersiz içerik oluşturmak söz konusu olduğunda, Keepsafe tüm dünyadaki kullanıcıların güvenini kazanır. Kullanıcılar, çalınacak yüksek riskli görüntüler şeklinde kaydedilecek çeşitli bilgileri seçerler. Bu güvenlik kilidi, herhangi bir faaliyete karşı sağlam bir bariyer kurmanıza yardımcı olur. Kullanıcılar gadget ile daha fazla gönül rahatlığı ve daha hoş bir deneyim yaşayacaklar. Her zaman, en önemli güvenlik düzeyini koruyoruz.

UYGULAMADA BEKLENEN DEĞİŞİKLİKLER

Uygulama, sürümü daha iyi bir yönde tamamlamak için bazı önemli hata düzeltmeleri ekledi. Her şeyden önce, çok fazla alan tüketmeden kontrolü ele almanıza yardımcı olacak birçok bulut bilişim ortaya çıktı. Bulut, anıları depolamak için mükemmel bir seçimdir. Bunların çoğu, kullanıcıların kullanıcı arayüzünde çalışırken aşırı yükü azaltmasına ve performansı iyileştirmesine yardımcı olacaktır. Uygulamanın sahip olduğu olumlu değişimi yavaş yavaş hissedeceksiniz.

1xbet

UNUTMAYIN FOTOĞRAFLARI KORUYUN

Keepsafe tarafından kendi alanında birden fazla görüntü depolanarak içeriği çeşitlendirir. Herhangi bir fotoğraf, portreler, aile fotoğrafları veya birkaç arkadaşla hatıralar gibi çeşitli fotoğraf içeriği inceleme konusu olabilir. Ayrıca, şifreler, adlar veya güvenlikle ilgili diğer içerikleri içeren fotoğraflara ilişkin bilgiler ifşa edilmemeli ve benzersiz teknolojiler tarafından gizli tutulacaktır.

DOSYALARDA DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE DÜZENLEYİN

Keepsafe’deki bilgi çeşitliliğine gelince, sistem, görüntü tutulmasına yardımcı olmak için hemen dosyalar oluşturdu. Dosyaların belirli adları ve bilgileri vardır; sistem bunları içerik, indirme tarihi veya güvenlik gibi bilgilere göre otomatik olarak sıralayacaktır. Birçok resim önemli noktalarla işaretlenecek ve benzer durumlarda kutlamanız hatırlatılacak. Silinen fotoğraflar için, veriler hala uygulamanın kontrolünde olduğu için onları geri yükleyebilirsiniz.

ONLARI DIŞARIDAN HAZIRLANMADAN KORUYUN

Güvenlik her zaman daha fazla endişe kaynağıdır; Keepsafe size yardımcı olmak için oluşturuldu. Herhangi bir cihaz için güçlü bir araç olarak, kullanıcılar beklentilerini aşan sonuçlardan kısa sürede memnun kalacaklardır. Daha fazla içerik gizli tutulacak ve konu çalınamayan bilgiler olarak tanımlamaya geldiğinde daha fazla koruma katmanı sağlanacak. Görüntü olarak kaydedilen veriler de aynı şeyi yapar. Aile fotoğrafları, yıl dönümü fotoğrafları için aynı kitaplık güvenliği katmanıyla korunacaktır. Özel fotoğraf paylaşımı da bu bilgilerin üçüncü şahıslara aktarılmasına neden olmaz.

HEYECAN VERİCİ BİR BİLGİ GÜVENLİĞİ DENEYİMİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Keepsafe, fotoğraf galerileri için güvenlik katmanları oluşturmada yaygın olarak değerli bir araç olarak bilinir. Kullanıcılar, çok fazla zaman harcamadan arayüzdeki tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirler. Uygulamanın yardımıyla saklanan bilgiler sınıflandırılacak ve düzgün bir şekilde düzenlenecek ve daha fazla içerik filtrelenecek ve gizlilik düzeyini belirleyecektir. Uygulamanın yenilikçi noktası, milyonlarca kullanıcıyı indirmeye çeken şeydir.

ANA ÖZELLİKLER

Bazı özellikleri geliştirmek, performans bilgilerini genişletmek ve kullanıcılara geri bildirimde bulunmak için güncellenmiş bir sürüm mevcuttur.
Uygulamanın belleğinde birçok fotoğraf saklanacaktır; fotoğrafta sağlanan bilgilerin çoğu özel içerik olarak tanımlanacak ve gerekli erişim.
Boşluklar oluşturun ve görüntüleri sıraya, içeriğe ve indirme tarihine göre düzenleyin. İç huzurunuz için sıkı bir şekilde kontrol edilirler.
Cihaz güvenlik açıkları bazı bilgilerin çalınmasına neden olacaktır; saklanan fotoğraflarla ilgili bilgilerin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olacak engeller oluşturuyoruz.
Kalite ve keskinliği etkilemeden görüntü bilgilerini geri yükleyin, bozulmamış görüntü şeklini geri yükleyin. Adımlarda size yardımcı olacağız.

Keepsafe İndir

Artık indirmeye hazırsınız Keepsafe ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Fap CEO

Document Scanner

InShot Pro

Tailed Demon Slayer

Hype Text

Fashion Shop Tycoon

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top