Merkezi Konumlu Dairelerimizin Atatürk Havalimanı 2023

HAKKIMIZDA

1xbet

Bünyemizde İstanbul Avrupa yakasında bir çok bölgede kiralık daireler, suitler, studio daireler bulunmaktadır.

Günlük kiralık daireler tatil amacı olmadan dahi yapılacak olan iş gezilerinizde bile iyi bir konaklama alternatifi olarak kullanılabilmektedir. Firmamız sizler için müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmakta ve geliştirmemiz gereken yönlerini sürekli olarak araştırmaktadır.

1xbet

Ulaşım merkezlerine yakınlık kiralık daireler için son derece önemlidir.

Merkezi konumlu dairelerimiz ulaşım açısından İstanbul’un her noktasına alternatifi bol olan toplu ve özel taşıma seçenekleri ile ulaşım kolaylığı sunmaktadır.Bununla beraber müşterilerin her zaman kolaylıkla yiyecek ve içecek gibi malzemelerini dışarıdan alabilmesi de sağlanmaktadır. Merkezi konumlu dairelerimizin Atatürk Havalimanı, Tüyap ve CNR Fuar merkezlerine 5 dakikalık mesafesinden dolayı, konuklarınızı da kolaylıkla ağırlama şansı da bulabileceksiniz.

1xbet

ÖZEL HAKKIMIZDA

TEMİZ

Tüm dairelerimiz uzman temizlik ekibimiz tarafından bir sonraki misafirlerimize tesliminden önce dezenfekte edilmektedir.

FULL EŞYALI

İhtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar düşünülmüş ve hizmetinize sunulmuştur. Beyaz eşyalar, klima, Tv, mutfak malzemlerİ…

HIZLI İNTERNET

Evin her noktasında rahatlıkla kullanabileceğiniz kablosuz internet hizmetinize sunulmuştur.

24 SAAT HİZMET

Konaklamanızla ile ilgili yaşadığınız her problemde personellerimiz size anında yardıma hazır bulunuyorlar.

Mevcut dairelerimizi inceleyebilir aralarından siz de kendinize en uygun olan daireyi kiralayabilirsiniz. Müşterilerimizin memnun olması ve rahatlığı bizim için en önemli unsurdur, bu amaçla daima konforlu, müşterileri konusunda oldukça anlayışlı, hijyen konusunda çok daha titiz olan firmamız günlük daire kiralama hizmetini sizlere sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

İstanbul ve dünya üzerinde pek çok büyük şehirde gerek iş gerekse özel seyahatlerde klasik odada kalmak yerine ev konforunda kalmak trend haline gelmiştir. Bu trend ile biz de sizlere Güven Apart güvencesi ile ev sıcaklığında ve otel standartlarında günlük kiralık evler sunuyoruz. Otel ve normal daire fiyatlarından daha ucuza daha konforlu bir konaklama sizi bekliyor. İyi konaklamalar dileriz..

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top