Mobil Ödeme ile Yemek Siparişi Verilen Siteler 2023

Mobil Ödeme ile Yemek Siparişi Nasıl Verilir?

Vodafone, Turkcell veya Türk Telekom faturalı / faturasız hatlarınızı kullanarak online yemek siparişi verirken cihazınızın ios veya android olmasına bakılmaz ve kullandığınız operatörün mobil ödeme limitleri dahilinde mümkündür.

1xbet

Doğrudan mobil ödeme yöntemi ile yemek siparişi verilememektedir. Fakat mobil ödeme bakiyesini kredi kartına aktardıktan sonra kredi kartı ile yemek siparişi verilebilir. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu yöntemi adım adım aşağıdaki gibi uygulayabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek mobil ödeme ile yemek siparişi verebilirsiniz.

1xbet

Hattınız mobil ödemeye açık değilse mobil ödemeye hattınızı açın.

Ücretsiz olarak BDDK onaylı sanal cüzdan üzerinden hesap oluşturup, kimlik numarası ve telefon numaranızı girerek hesabınızı onaylatın.

1xbet

İyzico hesabınızda para yatırma sayfasından “Mobil Operatör ile Öde” seçeneği ile izin verilen tutarda mobil ödeme yapın.

İyzico hesabınızdan kartlar bölümünden sanal kart oluşutrun. Mastercard logosu olan sanal kart bilgilerinizi kartlarım bölümünden bulabilirsiniz.

Artık mastercard logolu kredi kartı ile ödeme kabul eden tüm restorantlardan mobil ödeme ile yemek siparişi verebilirsiniz.

Mobil ödeme kullanarak internet üzerinden yemek siparişi dışında yukarıdaki yöntem ile başka işlemler de yapılabilmektedir. Mobil ödeme alışveriş siteleri yazımızı inceleyerek yukarıdaki yolla oyun, elektronik eşya, kıyafet alma gibi diğer seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.,

Yukarıdaki 5 adımı takip ederek mobil ödeme bakiyenizi kredi kartına aktararak sadece yemek siparişi değil mastercard geçen tüm online alışveriş sitelerinden ödeme yapılabilirsiniz. Eğer mobil ödeme bakiyenizi nakit olarak banka hesabınıza çekmek isterseniz de mobil ödeme bozdurma yazımızdaki bu 5 adıma ek olarak diğer adımları takip ederek mobil ödeme bakiyenizi nakit olarak bankanıza çekebilirsiniz.

Mobil Ödeme Geçen Yemek Siteleri

Mobil ödeme kabul eden yemek siteleri ile bahsettiğimiz restoranlar aslında direkt olarak mobil ödeme kullanarak yemek alınan siteler değildir. Çünkü direkt mobil ödeme ile yemek siparişi verilen site veya restoran bulunmamaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz yöntemdeki gibi dolaylı olarak yemek siparişi verilebilmektedir.

Mobil ödeme bakiyenizi kullanarak yukarıdaki yöntemle yemek siparişi verebileceğiniz online restoranlar/sitelerden en bilinenleri şunlardır:

Getir Yemek
Yemeksepeti
Trendyol Yemek
Migros Yemek
Hepsiburada Yemek
Tıklagelsin (Burger King, Usta Dönerci, Popeyes, Sbarro, Arby’s, Amasya Et Ürünleri)
Fiyuu (Burger King, Usta Dönerci, Popeyes, Sbarro, Arby’s, Amasya Et Ürünleri)

Mobil Ödeme Yemek Siparişi SSS

Mobil Ödeme ile Pizza siparişi hangi siteden verebilirim ?

2022 itibariyle mobil ödeme ile pizza siparişi verilebilecek bir site mevcut değildir. Bundan önceki yıllarda pizzahut ve dominos pizza fast food markalarında mobil ödeme mevcuttu fakat şuan kullanılmamaktadır.

Yemek Sepeti mobil ödeme ile sipariş nasıl verilir ?

Malesef yemeksepeti.com adresinde mobil ödeme henüz mevcut değildir.

Mc Donald’s mobil ödeme ile yemek söyleyebilir miyim ?

Malesef! Mobil ödeme geçen yemek siteleri sayfanın başında verildiği gibi sadece o sitelerde geçerli bir ödeme yöntemidir.

Tıkla Gelsin sitesi üzerinden hangi şehirlerde sipariş verilebilir ?

Başta büyük şehirler istanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana olmak üzere Burger King, Usta Dönerci, Popeyes, Sbarro, Arby’s, Amasya Et Ürünleri şubelerinin bulunduğu tüm şehirlerde mobil ödeme ile sipariş verebilirsiniz.

Tıkla Gelsin Mobil Ödeme Sorunu şikayet var sitesinde çokca yazılmış, güvenilir midir?

Tıkla Gelsin sitesinde mobil ödeme ile sipariş verirken sorun yaşamama adına siparişinizden önce seçtiğiniz yemeğin adresinize teslim edilip edilemeyeceğini sorun ilk olarak. Sorun yaşayanlar genelde mobil ödeme ile sipariş verdikten sonra adreslerine servisin olmadığı bilgisini alıyorlar ve mobil ödeme geri iadesi ilgili problem oluşuyor. Firmanın geri ödemeyi yaptıktan sonra GSM operatörü tarafından faturanıza yansıtılması uzun sürebiliyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top