Mobil Uygulamadan ödeme – Cikcik.com 2023

Mobil uygulamalarımız üzerinden sms ile mobil ödeme, kredi kartı ile ödeme veya hediye kartı numarası girerek ödeme yöntemlerini kullanarak anında süper kullanıcı olabilirsiniz. Bu ödeme yöntemlerini android cihazlar için Google firması, iOs cihazlar için Apple firması kendi uygulama mağazaları üzerinden sunmaktadır. ( Google Play ve App Store )

1xbet

1.Adım:

Android veya iOs(iPhone,iPad) işletim sistemli telefon veya tabletinize şu uygulamalarımızdan herhangi birisini indirin:

1xbet

Süper Okey Pro, 101 Okey Pro, Süper Pişti Pro, Süper Chat ( Not: Eski süper okey ve 101 okey değil bunların pro olanları )

Nasıl indiririm?

1xbet

Mobil cihazınızdan www.cikcik.com a giriş yaptığınızda otomatik indirme sayfasına yönlendirilirsiniz.

Bu uygulamalardan herhangi birisini çalıştırıp süper kullanıcı yapmak istediğiniz nickinizle odaya giriş yapın. Odaya giriş yaptıktan sonra ekranın sağ altındaki yıldız ikonuna tıklayın.

Bu adımlardan sonra android cihazlar için Google ın, iOs cihazlar için Apple ın ödeme sayfası ekrana gelir. Buradan size uygun ödeme seçeneğini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Bir uygulamadan yapılan ödeme tüm uygulamalarda geçerli olur mu?

Evet nickiniz tüm mobil ve masaüstü cikcik.com uygulamalarında süper kullanıcı olur. Ödemeyi hangi cikcik.com uygulamasından yaptığınızın bir önemi yoktur.

Yurt dışından da ödeme yapılabilir mi?

Evet yapılabilir.

Google Play Hediye Kartı nedir?

Android işletim sistemli telefonlarda geçerlidir. Bu kartlar D&R, MediaMarkt, Nt, Teknosa gibi mağzalarda satılır. 25, 50 ve 100 TL lik şeklinde satılır. Bu kartlardan çıkan numarayı ödeme esnasında yazarak harcama yapabilirsiniz. Sadece cikcik.com uygulamalarında değil Google play deki tüm uygulamalarda kullanılabilir. Örneğin 25 TL lik kartın 10 TL sini bir uygulamada 5 TL sini başka bir uygulamada istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Veya bu kartları arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Google ın konuyla ilgili sayfası için TIKLAYIN

iTunes Hediye Kartı nedir?

iOs işletim sistemli cihaz sahipleri içindir. 25 TL ve 50 TL lik şeklinde satılır. Bazı büyük mağzalarda ve apple mağzalarında satılır. Apple ın konuyla ilgili sayfası için TIKLAYIN

Uygulama mağzasından satın almada mobil ödeme seçeneği var mı?

Android cihazlarda Turkcell ve Avea hattına sahip kullanıcılar mobil ödeme seçeneğini kullanabiliyor. Google firması Vodafone seçeneğini de ileride ekleyebilir. Bu durum Türkiye için geçerli. Yurtdışı için hangi operatör desteğinin olduğu ülkeye göre değişir. Yurtdışında iseniz deneme yaparak hangi ödeme seçeneklerinin ekrana geldiğini görebilirsiniz. iOs işletim sistemi için henüz Türkiye’de mobil ödeme seçeneği bulunmuyor.

Süper üyeliğim bitmeden tekrar satın alırsam ne olur?

Satın aldığınız süre mevcut sürenizin üzerine eklenir. Sürenizi uzatmış olursunuz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top