NBA LIVE Mobile Basketball V6.3.00 APK Indir (Son Sürüm) 2023 2023

Anasayfa
OyunSpor
– NBA LIVE

1xbet

NBA LIVE Mobile Basketball v6.3.00 APK indir (Son Sürüm) 2022

NBA LIVE Mobile Basketball, oyuncuların gözlerinizi alamadığınız etkileyici maçlara katılacağı bir basketbol oyunudur. Oyunda karakterin kontrolüne hakim olmak ve durumu uygun şekilde ele almak için zaman harcayacaksınız. Ek olarak, bu oyunda puan ka

1xbet

NBA LIVE Mobile Basketball, oyuncuların gözlerinizi alamadığınız etkileyici maçlara katılacağı bir basketbol oyunudur. Oyunda karakterin kontrolüne hakim olmak ve durumu uygun şekilde ele almak için zaman harcayacaksınız. Ek olarak, bu oyunda puan kazanmanız için birçok yol var ve kazanma oranına katkıda bulunmak için takımınızı düzenleyebileceksiniz. Elbette oyun paketleri sizin açmanızı bekliyor.

ETKİLEYİCİ BASKETBOL MAÇLARINA KATILIN

NBA LIVE Mobil Basketbol’a katıldığınızda, kaçıramayacağınız size getireceği oyunlardan tamamen etkileneceksiniz. Hissedebileceğiniz farklı seslere sahip tamamen gerçekçi tasarımlara sahip bir stadyumdur. Oradan, maçta ilginç bir şey olduğunda taraftarların etkisi ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla bu oyun tamamen sporu sevenler ve özellikle basketbol severler için uygun olacaktır.

Oyuncular, temel kontrol özellikleri ile karakteri iki elle kontrol edecekler. Tam olarak, topu tutmanız veya tutmamanız durumunda joystick ve uygun aksiyon butonları ile karakteri sahada hareket ettireceksiniz. Topa ihtiyacınız yoksa, iki blok butonları ve bir koruma ve çalma butonu bulacaksınız. Pas butonuyla pas atabilecek, debriyajla puan kazanabilecek, şut çekebilecek, sprintlere ve becerilere dönüşecek bir bekçi ve çal butonu yapabileceksiniz. Zamanla, karakterin becerilerini kavrayabileceksiniz.

1xbet

BİRÇOK FARKLI KARŞILAŞIN AŞINMASI

NBA LIVE Mobil Basketbol’un mekaniğinde ustalaştıktan sonra, becerilerinizi geliştirmek için farklı oyunlara katılarak zaman geçireceksiniz. Saha futboldan çok daha küçük olduğunda bu oyunun ritmi büyüleyici olacak, bu nedenle karakterler arasındaki çarpışma artacak. Böylece topunuzu başka bir karaktere kaptırmamaya çalışacak ve takım arkadaşlarınıza doğru bir şekilde pas vermiş olacaksınız. Ek olarak, bu oyunda nihayetinde bu oyunda puan kazanmanız için birçok yol var.

Doğru skor yapmak için uzaktan veya sepete yaklaştıkça gol atacaksınız. Her bir puanlama türünün, göz önünde bulundurmanız gereken kendine has özellikleri vardır. Puan almak için ızgaranın altındaysanız, doğruluğu yüksektir, ancak birçok farklı rakibin üstesinden gelmeniz gerekecektir. Ayrıca, uzaktan gol atıyorsanız, kuvvet kullanmak ve doğru skor yapmak için zıplamanız ve kaydırıcının doğru konumuna dokunmanız gerekir.

ETKİLEYİCİ KARAKTERLERLE EKİP OLUŞTURMA

NBA LIVE Mobile Basketball’da oyuncular, kesinlikle etkileyici istatistiklere sahip rüyalarındaki basketbol takımını eninde sonunda kurabilecekler. Oyundaki farklı pozisyonlara uygun olmaları için her karakterin belirli bir statüsü vardır. Aynı zamanda ünlüler basketbolseverler için göz ardı edilemeyecek bir hedeftir. Fakat bu karakterleri toplamaları uzun zaman alacaktır.

İstatistiklerin yanı sıra, her karakterin, nadirliklerini hızlı bir şekilde tanımlayabileceğiniz kendi kart rengi vardır. Aynı zamanda bu oyun nihayetinde oyunculara kaynaklarına bağlı olarak açabileceğiniz birçok paket sunuyor. Birçok farklı paket açarak birçok karakter bulabileceksiniz. Paketin açılışının her zaman kaçınılmaz bir sürprizi vardır ve özellikle nadir karakteri alırken getirebileceği sürpriz nedeniyle bazı oyuncuları cezbeder.

NBA LIVE İndir

Artık indirmeye hazırsınız NBA LIVE ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Real Racing 3

SimCity Buildit

The Sims FreePlay

Battlefield

NBA LIVE

Madden NFL 22

FIFA Soccer

Star Wars

Apex Legends Mobile

Plants Vs. Zombies FREE

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Camera 4K Pro

Sports City Tycoon

Cytus II

Rainbow Story Global

Scandal

IP Cam Viewer Pro

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top