Nejat İşler’in Durumu Kötü 2023

Nejat İşler, rol aldığı “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” filminin galasına karaciğerindeki rahatsızlık nedeniyle katılamadı..

1xbet

1 Kasım’da vizyona girecek olan “Behzat Ç. Ankara Yanıyor’ filminin galası önceki gün TİM Maslak’ta yapıldı.

Filmin oyuncusu Nejat İşler, karaciğerindeki rahatsızlık nedeniyle galaya katılamadı.

1xbet

Erdal Beşikçioğlu “Nejat bize iyi dileklerini iletti. Gelip gelmemek onun inisiyatifidir. Tabir-i caizse eşek kadar adamlarız. Nejat kendi içinde çok zor zamanlar geçirdi” dedi.

Behzat itirafı

Gala öncesi Boğaziçi Üniversitesi öğrencileriyle buluşan Erdal Beşikçioğlu’nun şu sözleri dikkat çekti:

1xbet

– Evliyim, iki çocuğum var. Kendi karakterim Behzat gibi olsaydı sanırım evliliğimin sonu olurdu. – RTÜK’ten cezalar geldi, tadımız kalmadı. Şişeler buzlandı. Lanet olsun dedik, sinemada yaptık.

Merakla beklenen ” Behzat Ç . Ankara Yanıyor” filminin galası, önceki akşam Maslak TİM’de yapıldı. Tüm oyuncuların hazır bulunduğu galaya oyuncu Nejat İşler katılmadı.

‘EŞEK KADAR ADAM’
İşler’in neden galaya gelmediğine rol arkadaşı Erdal Beşikçioğlu şöyle yorum yaptı: “Nejat’la çalışmak, onunla aynı soluğu alıp vermek kadar güzel bir şey yok. Nejat, gelmiş ya da gelmemiş sorun değil. Kendini iyi hisseder gelir, hissetmez gelmez. Tabir-i caizse; eşek kadar adam. Zorlamaya gerek yok.” Gala öncesi Boğaziçi Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelen Erdal Beşikçioğlu, “Gerçek hayatta da Başkomiser Behzat gibi misiniz?” sorusuna şu yanıtı verdi: Evliyim ve iki çocuğum var. Behzat gibi hareket etseydim, evliliğimin sonu olurdu.

TEDAVİYİ REDDEDİYOR
Nejat İşler’in yakınları ise başarılı oyuncunun sağlığının iyice bozulduğunu öne sürdü. Karaciğerinin iflas ettiği ve bu nedenle vücudunda yaralar çıktığı konuşulan İşler; iddialara göre tedavi olmayı reddedip alkol kullanmayı sürdürüyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top