Okey54 Genel Okey Oyunu Salonu 2023

Günümüzde online oyunlar arasına pek çok farklı oyun sisteminin geldiği bilinmektedir. Ancak oyunlar arasında en eski olmasına karşın en popüler olanlarından biri de okeydir. Bu neden yüzünden Okey 54 salonumuz üyelerimiz tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

1xbet

Üyelerimizin site içeriklerimizden yararlanabilmeleri için kendilerine özel bir profil oluşturmalarına olanak tanıyoruz. Olanaklarımız kapsamında Okey 54 canlı okey oyunları sırasından farklı üyeler arasında bir aşinalık da oluşmuş oluyor. Ayrıca kullanıcılarımızın profilleri her oyun kazanımlarından sonra puan eklenmesi ile bir kademe daha yükselebiliyor. Böylece oyunlar için istenen rekabet ortamı da adresimizde her daim korunmuş oluyor.

Okey 54 Kaliteli Oyunlar

Okey 54 okey oynamak için Sakaryalı üyelerimizin toplandığı bir salonumuzdur. Bu sayede üyelerimiz birbirleri ile daha rahat bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Ayrıca üyelerimiz için sitemiz içerisinde sadece okey oynamak gibi bir misyon da vermiyoruz. Okey sitelerinde yöneticilik yapmak isteyen ve bu alanda merakı bulunan pek çok üyemizin olduğunun bilincindeyiz. Siz de böyle istekleri bulunan üyelerimiz arasındaysanız bize taleplerde bulunarak isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Çünkü yeki dağıtımlarımız hız kesmeden devam etmektedir. Ayrıca kullanıcılarımız istekleri doğrultusunda bizlerle yeniden iletişim kurarak VIP üye konumuna da erişim sağlayabilmektedir. Adresimiz içerisinde bulunan VIP hizmet sunumlarımız oyunlarda daha çok eğlenilmesini beraberinde getirmektedir.

1xbet

Okey 54 Okey Oyunları

Okey sadece bir türü bulunan oyunlardan biri değildir. Hem ülkemizde hem de farklı ülkelerde sıklıkla oynanan oyunun pek çok türü de bulunmaktadır. Okey 54 genel salonumuz içerisine giriş yaptığ9nız takdirde oyunun türlerini görebilirsiniz. Böylece istediğiniz oyun masasına oturmak şansı da elde etmiş olursunuz. Üstelik masalarda muhabbetleriniz için ikram gibi olanaklarımız da mevcuttur. Okey tam bir dikkat oyunu olduğu için oyun esnasında rakiplerinize ikramlar göndererek onların dikkatini dağıtabilirsiniz. Ya da ikramlar sadede daha keyifli bir muhabbet ortamı oluşması için kullanılabilmektedir. Sitemiz ikramlar için küçük puan kesintileri yapmaktadır. Böylece birden fazla rakibinize ya da arkadaşınıza çay, kahve, meyve suyu hatta alkol bile ikram ederek oyunlarınızı sürdürmeniz mümkün olmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top