ömer Inal Usta Kazaziye Püsküllü Bordo Ateşi Kehribar Tesbih 2023

Pazar Sözleri LastMirror – Ekim 30, 2022 5 dakika okuma süresi  0 916 okunma Favorilere ekle   0 0 0 0 0 0 Pazar Sözleri Bazı kelimeler insan hayatında birden fazla anlama gelir. Bu kelimelerden bir tanesi de Pazar kelimesidir. Pazar kelimesi bir yandan alışveriş ve ihtiyaçların giderildiği alan olarak kullanılırken diğer yandan ise tatil günü anlamına gelir. Pazar kelimesinin bu kadar fazla anlamı olması her bir anlamına göre farklı ve güze sözler üretilmesine neden olmuştur. Bu sayede Pazar kelimesi ile ilgili olan onlarca söz ortaya çıkmıştır. Pazar kelimesi dünyanın birçok yerinde neredeyse tatil kelimesi ile aynı anlamda kullanılır. Bunun nedeni ise dünyanın birçok yerinde bu günde insanların dinlenmesidir. Haftanın günleri incelendiğinde inşaların daha fazla sevdiği bir gün bulmak ise neredeyse imkânsızdır.

1xbet

Hatta öyle ki Pazar sözleri okuyan insanlar nerede bu söz ile karşılaştıkları önemli olmaksızın olumlu hisler ile dolmakta ve ruhen hafifler. Bunun nedeni Pazar günü tembellik hakkını sonuna kadar kullanacak olmalarıdır. İnsanlar bu güne uyanırken bile diğer günlere göre daha olumlu duygular ile uyanmakta ve tembellik haklarını kullanmaya daha uyandıkları anda yataklarında bir o tarafa, bir bu tarafa dönerken kullanmaya başlar.

Pazar Sözleri Pazar Sözleri Mutlu bir Pazar günü dilerim. Ama pazartesiye karışmam. Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim. Mutlu pazarlar. Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın. Pazar günü yapılacak en güzel şey hiçbir şey yapmamak. Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim. Bir Pazar sabahı yanımda uyanmalı, yüzüme açılmalı gözlerin. Sabahın bütün güzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, günün aydın olsun. Bugünün tüm güzellikleri seninle olsun. Günaydın, iyi pazarlar. Hadi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş. Güzel bir pazar dilerim.

1xbet

Bu Pazar da yine evde çılgınlar gibi çay içiyorum. Bu heyecana kalp dayanmaz.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar. Hayırlı pazarlar.

1xbet

Günaydın mavi dünyam, günaydın ak meleğim, günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

Günaydın bir tanesi yeni doğan her gün umutlarımızın senedi olsun. Mutlu pazarlar.

Dostluk ne sadaka nede söz ister, dostluk yürek harbilik cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.

Güneşi senin için ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, günaydın.

Sabah uyanınca gözlerimi açıp seni izlemek, dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim balım. Mutlu pazarlar.

Bugün günlerden evde pinekleme bol kahve içme yataktan kalkıp salonda yatma film izleme günüdür.

Bu Pazar da çok eğleniyorum. Biraz odamda takıldım biraz misafir odası derken hop şimdi de mutfaktayım. Çılgınlık diz boyu.

Güzel bir Pazar sabahına uyanan kişiler sevdikleri için pazar gününe özel kısa günaydın mesajları çekebilirler.

Birinizde çıkıp demiyor ki bugün Pazar, sen şimdi sıkılırsın gel sinemaya, yemeğe gidelim. Tüm masraflar benden yazıklar olsun.

Her Pazar birlikte çay keyfi yaptığınız sevdikleriniz olsun. Varsın çayınız soğusun, sohbetiniz sıcak olsun. Mutlu pazarlar.

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti, bugünü de seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım. Mutlu pazarlar.

Dertler olsa da ömrümüzde ışık bitmez kalbimizde yine gülerek başlayacağız bu güne günaydın olsun bir taneme. Mutlu pazarlar.

Ruhum her gün seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın bir tanem. Güzel Pazar geçirmen dileğiyle.

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın. Mutlu pazarlar.

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın. Mutlu pazarlar.

Bu sabah mavi bulutları avucuna mutlulukları kalbine sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim. Mutlu pazarlar.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın. Mutlu pazarlar.

Güzel bir gün umut dolu neşe dolu arkadaşça yaşam dolu değerli bir gün ılımlı nedensiz bir pazar günü olması dileği ile günaydınlar olsun.

Bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın.

Küçücük bir günaydındır bazen yürekleri uçuran, küçük bir günaydındır bazen insanı göklere ulaştıran, buda bir sevgiliye günaydın. Mutlu pazarlar.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına günaydın aşkitoma. Mutlu pazarlar.

İlgili Yazılar: Sevgiliye Günaydın Sözleri Günaydın Sözleri Etiketler: Bir pazar günü Sözleri • güzel sözler • Komik Pazar Sözleri • Mutlu pazarlar mesajı • Mutlu pazarlar Sözleri • Neşeli pazar mesajları • Pazar günü Mesajları • Pazar kahvaltısı Sözleri • pazar kahvesi sözleri • Pazar mesajları • Pazar Mesajları Dostlara • Pazar Sözleri • pazar sözleri instagram • pazar sözleri komik • pazar sözleri tumblr YORUMLARA GİT (0) Bir cevap yazın Cevabı iptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top