Opera Mini Beta İnternet Tarayıcı 2023

Android için Opera Mini beta’yı indirin. Opera Mini beta ile İnternette gezinirken veri kaydedebilir ve sık kullandığınız içeriklere daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

1xbet

Opera Mini beta, Android 2.3 ve üzeri işletim sistemleri kullanan telefonlar ve tabletler için en iyi tarayıcıdır. Hızlıdır, ücretsizdir ve güzelce tasarlanmıştır.

* Veri tasarrufu sağlayın
Diğer web tarayıcılarına kıyasla %90 daha az mobil veri kullanın. İnternete daha hızlı erişim sağlarken veri kotanızı en iyi şekilde kullanın.

1xbet

* Özel olarak gezinin
Opera Mini’nin özel sekmeleri ile cihazınızda iz bırakmadan İnternette dilediğince gezinin.

Uygulamanın Özellikleri:
* Düzeninizi özelleştirin: Üç farklı görünümden birini seçin.
* Günlük tasarruf miktarını görün: Ne kadar veri kullandığınıza dair bir özet görün ve veri kazancınızı izleyin.
* Yer imlerini senkronize edin ve paylaşın: Sık kullandığınız yer imlerini kaybetmeden bilgisayarınız ve telefonunuz arasında geçiş yapın. En sevdiğiniz sosyal ağ uygulamalarını kullanarak sık kullandıklarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.
* Arama motorları arasında geçiş yapın: Google veya Yahoo gibi popüler arama motorları arasında seçim yapın. Doğrudan tarayıcıdan Amazon, eBay, IMDB ve daha fazlasında aramalar yapın. Hatta kendi arama motorlarınızı bile ekleyebilirsiniz.
* Sekmelerinizi kolaylıkla yönetin: Tüm sekmelerinizin genel görünümünü elde edin, bir sekme açmak için dokunun veya kapatmak için kaydırın.
* Sık kullandığınız siteleri kaydedin: Mobil yer imlerine kaydetmek veya çevrimdışından okumak üzere Opera Mini’nin Hızlı Erişim başlangıç sayfasına bir sayfa kaydetmek için birleştirilmiş adres ve arama çubuğunda “+” düğmesine dokunun.
* En yeni haberleri elde edin: Öne çıkanları okuyun veya tercih ettiğiniz kategoriyi seçin ve Keşfet özelliğini kullanarak en yeni trend köşe yazılarını okuyun.

1xbet

Opera Mini beta’yı Google Play’den hemen indirin ve Android için tasarlanan en hızlı tarayıcının tadını çıkarın. Hiçbir ücret ödemeden her zaman yükleyip kullanabilir ve web’de dolaşmanın bu hızlı yolunu cihazınızda deneyebilir ve web’in keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top