Otobüsle Avrupa Turu 2023

Otobüsle Avrupa Turu

Hayallerinizin ve yeni tecrübelerinizin kapılarını aralamak için işte muhteşem bir fırsat: Otobüsle Avrupa Turu. Öncelikle sınır kapılarını sonrasında da kendini aşmak istiyorsan doğru yazıyı okuyorsunuz. 10 yıllık tecrübe ve bu tecrübeden memnun kalan binlerce katılımcıdan destek alan sektörün en profesyonel Otobüsle Avrupa Turu markası Interbus Turizm A.Ş ile 18 ülke 28 şehir size kucak açıyor.

1xbet

Interbus Nedir?

Interbus Turizm A.Ş gençlerin Avrupa kültürünü tanımaları amacıyla bir kerede ve kısa sürede geniş yelpazeli turlar ile birçok ülke ve şehri gezmelerini sağlayan bir programdır. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillenmiş ve 10 yıllık bir tecrübeye sahip Türkiye’nin lider Otobüsle Avrupa Turu markasıdır.

Interbus’a 18-38 yaş aralığındaki öğrenciler veya çalışanlar katılabilir. Ayrıca her yıl 18 yaşından küçükler ve 38 yaşından büyükler için %5 kontenjan ayrılmaktadır.

1xbet

Interbus programına katılmak için web sitedeki ve sosyal medyadaki duyuları takip edebilir ve sitedeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Otobüsle Avrupa Turu Kapsamındaki Şehir Ve Ülkeler

Büyük Avrupa Turu: 18 Ülke 28 Şehir

İspanya (Barselona )

Fransa (Paris Nice, Menton Cannes)

1xbet

Monako (Monte Carlo)

Andorra (Andorra la Vella)

Hollanda (Amsterdam Zaanse Schans, Volendam, Rotterdam)

Belçika (Brüksel)

Makedonya (Üsküp)

Macaristan (Budapeşte )

Slovakya (Bratislava)

Slovenya (Lübyana , Bled Gölü)

Bulgaristan (Sofya)

İtalya (Roma Pisa, Venedik)

Hırvatistan (Zagreb)

Yunanistan (Selanik )

Vatikan (Vatikan City)

Almanya (Berlin, Dresten)

Çek Cumhuriyeti (Prag )

Avusturya (Viyana)

Kuzey Avrupa Turu: 17 Ülke, 23 Şehir

Almanya (Hamburg)

Avusturya (Hallstatt)

Hollanda (Giethoorn, Amsterdam)

Yunanistan (Selanik)

Finlandiya (Helsinki)

İsveç (Stockholm, Göteborg )

Belçika (Brugge)

Norveç (Oslo, Flam, Bergen, Stavanger )

Macaristan (Budapeşte )

Makedonya (Kanyon Matka)

Polonya (Krakow , Varşova)

Beyaz Rusya (Minsk)

Litvanya (Vilnus )

Letonya (Riga )

Estonya (Tallin )

Danimarka (Kopenhag)

Bulgaristan (Sofya)

Büyük Avrupa Turu ile 18 ülke ve 28 şehir; Kuzey Avrupa Turu ile de 16 ülke ve 23 şehir gezme şansınız olacak. Ayrıca Interbus programlarında geziler otobüs ile yapılmaktadır. Bu otobüsler Avrupa karayolu standartlarına uygun ve lüks araçlardır. Tecrübeli şoförlerle seyahat edeceğinizden kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. “Otobüsle Avrupa Turu’na mı çıkılır canım, biz hiç mi dinlenmeyeceğiz?” demeyin. Büyük Avrupa Turu’nda Paris, Amsterdam, Barcelona, Roma, Budapeşte, Selanik, Lübyana ve Prag’da birer gece konaklayacaksınız. Kuzey Avrupa Turu’nda ise Vilnus, Riga, Flam, Selanik, Budapeşte, Krakow’da 1’er gece, Amsterdam’da 2 gece, Helsinki-Stockholm arası Dev Cruise gemisinde Baltık Denizi yolculuğu ve konaklaması yapacaksınız.

Interbus en iyi fiyat konusunda da iddialı. Interbus Turizm A.Ş hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için websiteyi ziyaret ediniz. Vize işlemleri, fiyat, ücretsiz danışmanlık, katılımcı yorumları, profesyonel olan ekip vb.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top