Pazarlama Dünyasının en Popüler Isimlerinden Seth Godin 2023

California Üniversitesi öğretim üyesi Gregory Clark ilk yayınlandığında büyük yankı uyandıran Fukaralığa Veda-Dünyanın Kısa İktisadi Tarihi adlı bu kitabında, dünya ekonomik tarihini sorgulayıp, Malthus Kapanı’nın neden bu kadar uzun sürdüğünü, Sanayi Devrimi’nin neden küçük bir adada başladığını ve bunun sonucunda Büyük Ayrılış’ın nasıl ortaya çıktığını açıklarken, bugün dünyada ülkeler arasındaki gelir farkının 50’ye 1 oranında olduğunu ve en zenginlerle en yoksulların aynı dünyada yaşamakta olduğunu kışkırtıcı bir dille vurguluyor.

1xbet

Mor İnek
Seth Godin
Mediacat Yayınları
Pazarlama dünyasının en popüler isimlerinden Seth Godin, kitaplarıyla da birçok kişiye ilham vermeyi başarıyor. Mor İnek isimli kitabında başarının anahtarının göze çarpmak için farklı bir yol bulmak olduğunu anlatan Seth Godin, girişimcilere önemli ipuçları sunuyor.
İktisattan Çıkış
Prof. Dr. Emre Alkin
Destek Yayınları
Dünyanın en etkili ekonomistleri arasında gösterilen Prof. Dr. Emre Alkin, çok yönlü bir iktisadi değerlendirmeyle Türkiye ve dünya ekonomisine dair çarpıcı değerlendirmelerde bulunuyor.Kitapta siyasetçiden iş insanına, sokaktaki vatandaştan firmadaki personele, futbolcudan sanatçıya kadar herkes için çıkarılacak dersler yer alıyor. Türkiye’den başlayıp küresel ekonomiye kadar uzanan “iktisattan çıkış” yolculuğu, sadece devletlerin değil, insanın da hikâyesi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top