Peki Nedir bu Spotlighter? 2023

Merhaba, Kampüste Ne Var okuyucusu! Bugün sizlere yeni keşfettiğim bir app’ten bahsetmek istiyorum: SpotlighterApp.

1xbet

“Yeni Nesil Sosyal Medya Uygulaması” olarak lanse edilen SPOTLIGHTERAPP, bence gerçekten de şu anki sosyal medya uygulamalarının yerini alabilecek potansiyelde. İlk girdiğimde işleyişini pek anlayamama rağmen kullandıkça çok daha iyi bir şekilde anladım ve kullanımının oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim.

Peki nedir bu Spotlighter?

1xbet

SpotlighterApp, her bireyin ünlü olsun ya da olmasın kendisini ifade ettiği bir dijital talk show uygulamasıdır.

Talk show sahibi olarak uygulama içindeki kullanıcılardan yayınına konuklar alıyor ve her birinin sadece 1 dakikası olan konuklarınla yayınını gerçekleştiriyorsun. Birden fazla kullanıcı ile aynı yayın içinde fikir alışverişi yapabilir, eğlenebilir veya bilgi aktarımı yapabilirsin. Sınır yok. Senin konun, senin şovun, senin konukların!

1xbet

SpotlighterApp, aslında artık birbirine çok benzeyen sosyal medya uygulamalarının aksine sosyal medya sektörüne yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek amacıyla yapılmış bir uygulama.

İçinde bulunduğumuz bu karantina günlerinde yeni insanlarla tanışabileceğiniz, merak ettiğiniz konularda fikir alış verişi yapabileceğiniz yani kısacası eskisi gibi tekrardan sosyalleşebileceğiniz bir ortam sunuyor SpotlighterApp.

“Hayal ettiğin konuları hayal bile edemeyeceğin kişilerle konuş!” mottosuyla hareket eden SpotlighterApp, sosyal medyanın günümüzdeki konumunu değiştirerek sosyal mecraları bir amaç olmaktan çıkarıp bir araç haline getirmeye ve bununla birlikte yeteneğin önünü açmaya çalışıyor.

Uygulamada asıl amaç fikirler, interaktif etkinlikler ve keyifli sohbetler. Nitelikli bir kitlenin sosyal medya zamanını da verimli bir hale getirmeyi ve sosyal medyanın sosyalleşme için kullanılması hedefleniyor. Pandemide kalabalık ve eğlenceli sohbetler için aradığım kafe ortamını SpotlighterApp’te buldum diyebilirim!

Peki Neden SpotlighterApp kullanmalısın?

Çünkü Spotlighter’da uzun uzun video çekmene, uzun süreler boyunca videonu editlemene gerek yok, spot için 15 saniyelik bir teaser ile bir sohbet başlatacağını sevenlerine haber vermen yeterli.

Birebir etkileşim ile istediğin kadar insan ile etkinlik yapabilir, onlarla birebir sohbet edebilirsin.

Hepimiz sosyal medyada geçirdiğimiz pasif vaktimizi nitelikli içerikler ve interaktif yayınlarla verimli hale getirebiliriz. Arkadaşlarımızla uzaktan da olsa keyifli zaman geçirebiliriz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top