Q BAHÇE Ilce Istanbul 2023

Hakkımızda

1xbet

Erguvan İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Q Bahçe Kurtköy projesi Kurtköy-Yenişehir Mahallesi’nde inşa ediliyor. Yakın bir zamanda satışa çıkması hedeflenen Q Bahçe Kurtköy, az katlı geniş bahçeli mimarisi ile dikkat çekiyor.

14 bin 466 metrekarelik arsa üzerine kurulan Q Bahçe Kurtköy, 8 farklı konut tipinden meydana geliyor. QBahçe Kurtköy’ün tertemiz havası ve ruhunuza tazelik verecek olan yeşil alanları ile kendinizi İstanbul’un karmaşasından uzak, tam da hayalini kurduğunuz sakin bir Ege kasabasında hissedeceksiniz.

1xbet

QBahçe Kurtköy projesine Sabiha Gökçen Havaalanı’na 3 kilometre, Kurtköy metrosuna 1 kilometre, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Viaport AVM ve Atlantis AVM’ye 1,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 24 kilometre, FSM Köprüsü’ne 25 kilometre, Kadıköy merkeze ise 17 kilometre mesafede yükseliyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana gelen QBahçe Kurtköy’de 24 adet farklı müstakil konut mevcut. 20 adet 1+1, 43 adet 2+1, 6 adet 3+1 ve 24 adet müstakil daire seçenekleri ile QBahçe Kurtköy’de herkese göre huzurlu bir ev bulmak mümkün.

1xbet

Şehrin modern çizgisini yakalayan donanımları ve aynı zamanda bahçeli az katlı yapısıyla huzurlu bir yaşamın keyfini çıkaracaksınız. 6 blok halinde yükselen QBahçe Kurtköy’de eviniz yalnızca güzel bir manzara bakmıyor, aynı zamanda 9 metrekareye varan balkon genişliği ile sizi bu güzel bir manzara içinde yaşatıyor.

98 konutluk bir proje olan QBahçe Kurtköy içerisin; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, soyunma odaları, fitness salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, kafeterya, açık kamelya ve barbekü alanı, açık çocuk oyun alanı ve spor alanları sıralanıyor. QBahçe Kurtköy’de 1+1’ler 65-72, 2+1’ler 114-105-108-94 metrekare, 3+1’ler ise 72-146 metrekare şeklinde tasarlandı.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top