Rüyada Kısa Etek Giymek Ve çıkaramamak 2023

Rüyada Etek Görmek

Rüyada etek görmek rüyayı gören kişinin cinsiyeti bakımından farklı farklı yorumlanmaktadır. Rüyada etek gören kişi bir kadın ise eteği nasıl gördüğüne bakılarak kısmet bulacağı ya da kısmetini kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada etek gören kişi bir erkek ise eteği nasıl gördüğü pek önemli olmamakla birlikte, genelde kötü yorumlanır.

1xbet

Bir kadın rüyasında yeni ve güzel bir etek gördüyse yakın zamanda bir kısmet bulacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, dar ve kısa bir etek görmek de bir erkek tarafından gelecek kötü bir eyleme işaret eder. Eğer rüyada görülen etek lekeli ise bir konuda zan altında kalacağınıza, size yöneltilen suçlamaların olacağına, davalıysanız mahkemeyi kaybedeceğinize işaret eder.

Bir erkek rüyasında eski bir etek görüyorsa bir ya da daha fazla konuda ümitsizliğe kapılacağına, temiz ve yeni bir etek görüyorsa haksız yoldan kazanılacak paraya, elinize haram olarak geçecek mala işaret eder. Rüyada görülen eteğin eski veya yeniliğine dikkat etmeyen erkek için, bir kadın tarafından başına açılacak büyük belaya işaret eder.

1xbet

Rüyada Etek Satın Almak

Rüyada etek satın almak bir kısmet bulup evleneceğinize işaret eder. Rüyada satın alınan etek uzunsa uzun bir evlilik sürecine gireceğinize, kısa ise kısa bir evliliğinizin olacağına üzerinde tekrar düşünmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada Etek Dikmek

Rüyada etek dikmek, etek satın almak gibi yorumlanır. Yeni bir kısmet bulabilir, evlenebilirsiniz. Rüyada etek diken kişi evli ise, eşiyle arasındaki sorunları düzelteceğine işaret eder.

1xbet

Rüyada Etek Ütülemek

Rüyada etek ütülemek de eşinizle aranızdaki sorunların düzeleceğine ya da bu sorunlardan dolayı eşinizle aranıza çok daha büyük bir husumet girip, ayrılabileceğinize işaret eder.

Rüyada Etek Hediye Etmek

Rüyayı gören kişinin, hayatına yeni bir yol vermek için bazı araştırmalar yaptığına, bu sayede kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağı bir işe gireceğine, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına ve uzun süreli bir ilişkiye yelken açılacağına tabir edilir. Rüyada etek hediye almak, kişi bu rüyayı gördüğü zaman kendisine gelecek bir haberle sevdiği bir kişinin yanına gidecek, kuracağı bir ortaklık sayesinde masabaşı bir işe girecek ve bol bol güzel haber alacak demektir.

Rüyada Etek Verilmesi

Anne baba dualarının alınması ile birlikte işlerin açılacağı, çok istenen bir mekiye terfi alınacağı, kaçırılan bazı fırsatların tekrar ele geçirileceği, rahat bir hayata adım atılacağı, zararlı bir kişi yüzünden yapılan hatanın büyük bir zorluk yaşanmasına rağmen düzeltileceği, bulunan mevkide kazancın artacağı ve aile bireylerinin birbirine sıkı sıkıya bağlanacağı anlamına gelir. Rüyada dar etek verilmesi, yapılan işte pek iyi bir sonuç elde edileceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına ve bu yüzden sıkıntı verici olaylarla yüzyüze gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Etek Giymek

Rüyayı gören kişinin, cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi bir kadınsa büyük bir mutluluk yaşayacağına, elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına, bu sayede kendisine çok uygun bir hane alacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına işarettir. Eğer bu rüyayı bir erkek görürse pek iyi bir anlama gelmez. İşleri ters gider, kazancı eksilir. Rüyada etek giyen birini görmek, aydınlık günlerin yaşanacağı, güzel bir ilişkinin başlaması sayesinde bazı konularda adımlar atılacağı ve büyük çabalarla girilen bir işin uzun yıllar kazanç getireceği anlamına gelir.

Rüyada Etek Aramak

Rüya sahibinin, işlerinde yaşanan bir sorunla uğraştığı bir dönemde hiç beklemediği bir kişinin başına açacağı belayla da uğraşmak zorunda kalacağına, bu yüzden zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına yorumlanır. Bu rüyanın görüldüğü dönemde yakın bir arkadaştan gelebilecek bir kötülüğe karşı dikkatli olunmalıdır. Rüyada etek aramak ve bulmak, sağlıkla ilgili olarak meydana gelen bir sorunun yakın zaman içinde tedavi edileceğine, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine yorulur. Rüyada etek aramak ve aradığını bulamamak, zor bir işin ortasında desteksiz kalınmasından ötürü istenmeyen bazı durumlarla karşı karşıya kalınacağına, büyük sorunlarla boğuşulacağına ve elde avuçta kalan birkaç kuruşun da sıkıntılardan kurtulmak için kullanılacağına işarettir.

Rüyada Etek Almak

Yapılan işin zor kısmının atlatıldığına, kolay tarafın da kısa süre içinde büyük imkanların ve fırsatların kapısını açacağına, bu yüzden eğer yakın bir zaman içinde kurulacak bir ortaklık ya da girilecek bir iş varsa geç kalınmadan karar verilmelidir. Aksi takdirde fırsat elden kaçabilir. Rüyada etek almak ve üstünde denemek, yakın bir akrabanın ya da arkadaşın vesile olması sayesinde tanışılan bir kişi ile bir ilişkiye başlanacağına, iki tarafında çok iyi anlaşması sayesinde evlilikle ilgili olarak adım atılacağına ve çok mutlu bir evlilik hayatına sahip olunacağına delalettir.

Rüyada Etek Diktirmek

Eğitim hayatında uzun bir zamandan beri maddi sıkıntı çeken rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda ve hiç beklemediği bir kişiden büyük bir yardım alacağına, bu yardım sayesinde uzun zamandan beri ödemek istediği halde bir borcunu ödeyeceğine ve bu sayede rahat bir nefes alacağına yorumlanır. Rüyada etek diktirmek ve giyerken yırtılması, tam olarak hazırlık yapılmadan ve ani bir kararla girilen işte büyük bir sorunla yüzleşileceğine, bu durumdan kurtulmak için çeşitli kararlar alınacağına ve bazı planların yürürlüğe sokulacağına ancak herhangi bir yararının olmayacağına ve maddi olarak çok şey götüreceğine yorulur.

Rüyada Etek Kesmek

Kişinin, kendisini br değil birkaç adım ileri götürecek bir konuda büyük bir proje ortaya koymak için çaba gösterdiğne, bu çabasının en kısa zamanda başarılı ve çok güzel sonuçlar vereceğine, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder. Rüyada sevilen bir kişiye etek kesmek, kıskanç kişilerin araya girip ilişkileri bozma çabalarına rağmen rüyada görülen yakın arkadaşla aranın bozulmayacağı, aksine daha da sağlamlaşacağı, birçok kişinin imrendiği ve sahip olmak istediği bir arkadaşlığa dönüşeceği anlamına gelir. Rüyada düşmana için etek kesmek, rakip olunan ya da daha önce arada kötü bir olay yaşanmış bir kişi ile aranın düzeltileceğine, bu sayede yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına ve ruhsal ve parasal olarak büyük bir zenginliğin sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada Uzun Yeşil Etek Görmek

Haneye gelecek dini bütün ve iyi kalpli bir kişinin sözünün dinlenmesi sayesinde yaşanan tatsızlıkların, hane içinde bulunan nazarın ve hane dışındaki dedikoduların sona ereceğine alamettir. Rüyada uzun kırmızı etek görmek, gurbette bulunan ve uzun bir süreden beri hasreti çekilen bir kişiye kısa zamanda kavuşulacağına ve çok mutlu olunacağına delalettir. Rüyada uzun sarı etek görmek, aile bireylerinden biri ile ayrı düşüleceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine işarettir.

Rüyada Kısa Etek Giymek

Pek olumlu bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, işle ilgili olarak yaşadığı sorunların günden güne daha da artacağı ve bir yerde patlak vereceği anlamına gelir. Rüyada kısa etek giymek ve çıkaramamak, birçok sorunla boğuşulacağına, bu durumdan kurtulmak için türlü işlerde çalışılacağına ama bir türlü atılan adımlardan fayda görülemeyeceğine ve zorluklar ve sorunlarla dolu bir döneme girileceğine rivayet edilir.

Rüyada Erkeğin Etek Giymesi

Hayırlı bir rüya değildir. Kişinin, düştüğü sıkıntıların ve içine girdiği sorunların gittikçe büyümeye ve yapılan onca şeye rağmen zarar getirmeye devam ettiğine, bu yüzden kısa bir zaman içinde bu durumun düzeltilmeye çalışılmasının herhangi bir yarar sağlamayacağının anlaşılacağına ve başka bir yol deneneceğine tabir edilir. Rüyada erkeğin etek giymesi ve çıkarması, bozulan işlerin düzeleceğine, rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine yorulur.

Rüyada Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Etek dişil yani kadınsı bir nesnedir ve dolayısıyla bireyin hayatında ve yakınında olan bir kadını işaret eder. Bu rüya, psikolojideki karşılığı konusunda tek bir genellemeyle sınırlandırılamayacak kadar çeşitli, detaylı ve geniştir. Örneğin; rüya sahibi olan bireyin erkek olmasına rağmen rüyasında etek giydiğini görmesi onun bazı tabulara ve yıkılamayacak kalın duvarlara sahip olduğunu ifade eder. Fakat rüyyaı gören bireyin bayan olması durumunda uykusunda yeni ve şık bir etek aldığını, giydiğini ya da kendisine hediye edildiğini görmesi onun önce işinde dolayısıyla da sonra toplumda statüsünün yükselmesine dair bir takım istekleri ve çalışmaları olduğuna işaret eden bir rüyadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top