Satılık Poker Sitesi 2023

Nasıl bir poker sitesi kurarım? : Bir poker sitesi kurmak için önce profesyonel bir yazılım ekibi bulmanız gerekir. Altın kuralı bulduğunuz yazılım ekibinin zaten çalışır durumda bir poker oyun sitesi olması gerekir. Daha önce bir poker sitesi kuran yazılım ekibi, işinizi daha kolay, daha hızlı ilerletecek ve size daha güvenilir bir çözüm sunacaktır.

1xbet

Deneyim: Deneyiminiz yokken bir poker sitesi kurmaya karar verirseniz, önce oradaki poker sitelerini araştırıp oyun oynayarak biraz düşüneceksiniz. Google, Facebook, Play Store, App Store gibi sosyal medya araçlarındaki uygulamaları telefonlarınıza indirip indirdiğiniz oyunları birkaç gün oynadığınızda kurduğunuz poker sitesi için biraz endişelenmeye başlayabilirsiniz. istemek. Lütfen bu deneyimin sizi bir sistemi tam olarak kopyalamanız için kandırmasına izin vermeyin. Çünkü BetConsturk ekibi olarak kesinlikle orijinal sistemler yazıyoruz ve bir çevrimiçi oyun sisteminin görsel tasarımının tam kopyalarını oluşturmuyoruz.

Mimari Yapı: Bir poker sitesi kurmak için önce iyi bir proje tasarımına ihtiyacınız var. Proje tasarımınızda gelişen teknolojiyi göz önünde bulundurarak mutlaka mimari bir yapı oluşturmalısınız. Oluşturmakta olduğunuz projede ince işleme ile mimariyi oluşturmanız gerekiyor. Mimari yapıyı ne kadar iyi inşa ederseniz, gelecekte sisteminizde değişiklik yapmak o kadar kolay olacaktır. Mimari yapılar oluşturma konusunda herhangi bir deneyiminiz veya bilginiz yoksa, bunu sizin için ücretsiz olarak yapacağız.

1xbet

Proje Tasarımı: Kurmayı planladığınız poker sitesinin proje tasarımını oluştururken, kullanacağınız dillerin ve kitaplıkların ileride değişeceğini unutmamalısınız. Kurmak istediğiniz poker sitesini kullanıcılarınızın kullanacağı özellik ve kolaylıklara göre tasarlamak sizin yararınıza. Poker sitesi projesi hakkında hiçbir bilginiz veya deneyiminiz yoksa, poker projenizi ücretsiz yapacağız.

Kullanılan teknoloji: betconsturk ekibi, sizin için en iyi web yazılımını oluşturmak için Google tarafından desteklenen yeni nesil teknolojileri kullanır. Kullandığımız teknolojilerden bazıları şunlardır: Socket.io, Angular.js, Js, Html5, C #, Node.js, vb. Diller. Sizin için yazacağımız web tarayıcısı destekli bir poker oyununu oynamak için en yeni nesil dilleri ve kitaplıkları hizmetinize sunuyoruz ve sorunsuz ve hızlı çalışabilmeniz için size en yeni Google destekli tarayıcıları sağlayacağız. Bir mobil poker sitesi kurarken, sizi IOS’ta x-Code ve Android’de Java ile destekliyoruz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1xbet

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar: Bir poker sitesi kurarken, bu dikkate alınması gereken en önemli noktalardan biridir. Poker oyununun tarayıcı desteği yazılımı yapacak. Birçok poker oyun yazılımında tarayıcı uyumsuzlukları görüyoruz. Sizin için kullandığımız kitaplıklar ve diller, tüm tarayıcıların desteklenmesini sağlar. Bir diğer önemli konu ise; Googlé’de şöyle yazarak arama yaparken karşılaştığınız kişilerin% 98’i: Poker oyunu kurmak istiyorum, projeye dönüştürülemeyen kapalı kaynak poker oyunları satan kişilerdir. Bu insanları araştırmalı ve işe almalısınız. Çok sayıda poker oyunu satan ve yazılım yaptığımızı sizinle konuşan kişiler; Yazılımlarıyla seviyelerini geliştiremiyorlar. Bu insanlar size hem zamanı hem de maddi kayıpları geri veriyor. Bu insanlar tarafından mağdur edilmekten kaçınmak için iyi araştırma yapmanız gerekiyor. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mobil Poker Web Sitesi Oluşturmak: Sonuç Diğer …

Mobil poker oyunu kurma: Mobil poker sitesi kurma konusunda iOS ve Android için destek sunuyoruz. Yukarıda yazdığımız her şey bir mobil poker sitesi kurmak için de geçerlidir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top