Sıkça Sorulan Sorular – Antep Sepeti 2023

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemize üye olmak ücretsizdir.

1xbet

Verilen siparişler 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Ürün/ürünler kargoya verildikten sonra size teslim edilme süresi kargo şirketine bağlıdır.

Siparişlerinizin gönderimi sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gerçekleşmektedir.

1xbet

Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip numarası tarafınıza E-mail ve SMS yoluyla iletilmektedir.

Hatalı işlemlerde kredi kartınızdan herhangi bir tutar çekilmez. Çekildiğinizi düşünüyorsanız, işlem ekran görüntünüzü [email protected] adresine mail atarak durumu bildirebilirsiniz.

1xbet

Sipariş iptali için talebinizi [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir. Fatura aşamasına geçmemiş ürünlerin iptal talebi kabul edilmektedir.

Evet verebilirsiniz.

Verilen siparişler 5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Ürün/ürünler kargoya verildikten sonra size teslim edilme süresi bulunduğunuz ülkeye ve kargo şirketine bağlıdır.

Web sitemizden satın aldığınız ürün/ürünlerinizin Antep Sepeti mağazalarında fatura tarihi itibariyle 14 gün içinde; faturası, etiketinin koparılmaması, kullanılmamış, ambalajı açılmamış, hasar görmemiş olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte değişimi sağlanabilir.

Kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi (isim yazılı forma vs.) ancak yanlış isim ve numara yazılmış siparişler için geçerlidir. Aksi durumlarda iade yapılamamaktadır.

Havale, EFT ve Kapıda ödeme seçeneği yoktur. Ödeme kredi kartı veya banka kartı (3D Secure özelliği açık) ile yapılmaktadır.

Ürün bedeli iadesi; ürün/ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra; 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ürün iade bedelinin kredi kartınıza ya da hesabınıza aktarılması bankanıza bağlıdır ve bu sürede şirketimizin tasarrufu yoktur.

Ürün deformasyonlarında depomuza inceleme için gönderilen ürünler, depo teslimatı itibariyle devam eden 15 iş günü içinde nihai kararı belirlenip müşterimize bilgilendirmesi sağlanarak işlem süreci sonlandırılmaktadır.

İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Üye Ol linkine tıklayarak üyelik işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Siparişleriniz, tercihinize bağlı olarak sipariş esnasında belirleyeceğiniz kargo şirketi ile tarafınıza ulaşır.

Kargo bedeli sipariş esnasında seçtiğiniz ürün ve miktara göre belirlenmektedir.

Kredi kartınız internet ile alışverişe (Mail-order) ya da 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure) sistemine kapalı olabilir. Sistemi aktif etmek için kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Üye bilgilerinizle sisteme girdikten sonra hesabım bölümünde siparişlerim alanına tıklayarak siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo ücreti satın almış olduğunuz ürünün ağırlığına, büyüklüğüne ve teslimatın sağlanacağı ülkeye göre hesaplanmaktadır. Karşı ülke gümrüklerinde oluşabilecek gümrük masrafları alıcıya aittir. Sitede alışverişinizi tamamlamadan önce kargo ücretini görebilirsiniz.

Siparişi oluştururken TL bedelini DOLAR ve EURO para birimleri ile kur çeviriciden ödeme yapacağınız para birimine çevirerek sipariş ekranının gösterdiği fatura tutarını Visa ve Master Card özelliği taşıyan kredi kartınızdan ödemesini yaparak siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Evet bulunmaktadır.

Eksik ulaşan sipariş durumlarında konu [email protected] adresine yazılı olarak bildirilmelidir.

Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişleri, tüm kredi kartları ile peşin, anlaşmalı olduğumuz kredi kartları ile taksitle ödeyebilirsiniz.

Bu durumda cevabını öğrenmek istediğiniz soruyu [email protected] mail adresimize gönderebilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to Top